صفحه 83 از 97 نخستنخست ... 33737475767778798081828384858687888990919293 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 821 تا 830 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط reyhaneh512 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دکتری شیمی تجریه با معدل 19 از یکی از دانشگاه های دولتی یکی از شهرستانارو دارم اما میخوام برای یکی از رشته های لیسانس زیرمجموعه علوم پزشکی مثل پرستاری و.. اقدام به پذیرش کنم با توجه به اینکه 36سالمه به نظرتون شانسی دارم؟از رشته خودم کلا ناامیدم لطفا اگر کسی پیشنهادی داره مطرح کنه من به شدت سردر گمم
    سلام
    در تمام دنیا رشته های علوم پزشکی هزینه های به نسبت بالایی دارند و برعکس رشته های مهندسی و انسانی بورس و فاند راحت و مناسبی تعلق نمیگیرد و عملا باید از جیب مبارک هزینه ها را پرداخت نمود!
    ایتالیا و ترکیه هم با شرایط شما سازگارند ولی امتحان ورودی دارند.

سلام دوستان

من یه استادی تو این دانشگاه بهم گفته برای دکترا اپلای کن. شنیدم معدل ارشد خیلی برای گرفتن اسکالرشیپ مهمه. به نظر شما با معدل ارشد 18.44 امیدی به گرفتن اسکالرشیپ هست؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. بله امیدی هست ولی فقط معدل فاکتور نیست.
    نقل قول نوشته اصلی توسط federico نمایش پست ها
    سلام دوستان

من یه استادی تو این دانشگاه بهم گفته برای دکترا اپلای کن. شنیدم معدل ارشد خیلی برای گرفتن اسکالرشیپ مهمه. به نظر شما با معدل ارشد 18.44 امیدی به گرفتن اسکالرشیپ هست؟

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی برق الکترونیک - دانشگاه علم و فرهنگ

سلام دوستان
    ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
    من در جستو جوهایی که انجام دادم درباره تحصیل در نیوزلند دیدم که اول باید pre-assessment و انجام بدم و بعد اگر نمره 100 به بالا رو گرفتم برای ادامه کار اقدام کنم و مدارکم رو بفرستم
    این ینی چی ؟
    کلا من میخوام برای دانشگاه اوکلند اقدام کنم مستر مهندسی برق

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Haadis نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم که منو راهنمایی کنید
    من در جستو جوهایی که انجام دادم درباره تحصیل در نیوزلند دیدم که اول باید pre-assessment و انجام بدم و بعد اگر نمره 100 به بالا رو گرفتم برای ادامه کار اقدام کنم و مدارکم رو بفرستم
    این ینی چی ؟
    کلا من میخوام برای دانشگاه اوکلند اقدام کنم مستر مهندسی برق
    من هم برای مستر توی نیوزلند اقدام کردم و الان 2 هفته ای میشه که اومدم ولی این چیزی که شما میگید رو انجام ندادم!!!
    برای ویزای اسکیل ورکر یه همچین امتیازبندی هست که باید حداقل 100 امتیاز اورد تا وارد پول شوید ولی برای تحصیلی من بعید می دونم همچین چیزی باشه...

سلام دوستان.من کارشناسیم شیمی محض با معدل 14 از صنعتی شاهرود . ارشد شیمی معدنی.نانو شیمی با معدل 18.05 از دانشگاه دولتی زاهدان.1 مقاله ISI با ایمپکت 1.3.چنتا ورکشاپ و 3 تا پوستر تو کنفرانس داخلی. آیلس 6.5(R6 W5.5 s7 L7.5).GREgeneral Q153 V140 W 3.5
    میخواستم ببینم با این وضعیت برای دکنری با فاند یا مستر با فاند شانسی هست؟ چه پیشنهادی برای پوشش معدل لیسانس میدین؟ برای نیوزلند هم مثل امریکا معدل کارشناسی خیلی مهمه؟
    ممنونم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Information Technology- Massey University

سلام. نگران معدل کارشناسیتون نباشید خیلی. اگر استادی مرتبط با حوزه کاریتون در نظر دارید بهش ایمیل بزنید. مستر با فاند مشکل تر پیدا میشه ولی دکترا اگر بورس هم نداشته باشه شهریه اش کمتره
    نقل قول نوشته اصلی توسط shervinsh نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کارشناسیم شیمی محض با معدل 14 از صنعتی شاهرود . ارشد شیمی معدنی.نانو شیمی با معدل 18.05 از دانشگاه دولتی زاهدان.1 مقاله ISI با ایمپکت 1.3.چنتا ورکشاپ و 3 تا پوستر تو کنفرانس داخلی. آیلس 6.5(R6 W5.5 s7 L7.5).GREgeneral Q153 V140 W 3.5
    میخواستم ببینم با این وضعیت برای دکنری با فاند یا مستر با فاند شانسی هست؟ چه پیشنهادی برای پوشش معدل لیسانس میدین؟ برای نیوزلند هم مثل امریکا معدل کارشناسی خیلی مهمه؟
    ممنونم

Junior Member

سلام و وقت بخیر

ممنون میشم اگر امکانش هست بنده را راهنمایی فرمایید در مورد دانشگاه میسی و شهر پالمرزتون؟ من برای دوره دکترا دانشگاههای نیوزلند در حال اقدام هستم. به یکی از اساتید دانشگاه میسی ایمیل زدم و ایشون هم گفت الان جا نداره و نمیتونه بیشتر از حد دانشجو بگیره و گفت میتونه تو یک پروژه مشاور بشه و پرسید بستگی به این داره که من فاند دارم یا نه؟ و منم گفتم سلف فاند هستم و ازم پرسید برای یک موضوع علاقه ام را بگویم.

به نظرتون گرفتنم حتمی است یا منوط به دانشگاه است و ممکنه ردم هم بکنم؟

هنوز امتحان زبان هم ندادم و شاید انشاله تا 2 یا 3 ماه آینده بدم آیا بدون نمره زبان میشه اقدام کرد و بعدا نمره را فرستاد؟

اونجا به چه کسانی فاند میدهند منم رزومه ام قویه؟

اگر از اول سلف فاند بری ممکنه سال بعد از جایی فاند پیدا کنی یا تا آخر دوره باید سلف فاند بود؟

آیا شهر پالمرزتون خوبه برای زندگی و کار؟ چون من با همسرم و فرزند 7 ساله میخوایم بیایم

به نظرتون اقدام از طریق دفاتر مهاجرتی برای پذیرش و ویزا خوبه ؟

ممنونم اگر جواب سوالات بنده را بدهید و من را راهنمایی کنید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer

[QUOTE=toplevel;2513919]سلام و وقت بخیر

ممنون میشم اگر امکانش هست بنده را راهنمایی فرمایید در مورد دانشگاه میسی و شهر پالمرزتون؟ من برای دوره دکترا دانشگاههای نیوزلند در حال اقدام هستم. به یکی از اساتید دانشگاه میسی ایمیل زدم و ایشون هم گفت الان جا نداره و نمیتونه بیشتر از حد دانشجو بگیره و گفت میتونه تو یک پروژه مشاور بشه و پرسید بستگی به این داره که من فاند دارم یا نه؟ و منم گفتم سلف فاند هستم و ازم پرسید برای یک موضوع علاقه ام را بگویم.

به نظرتون گرفتنم حتمی است یا منوط به دانشگاه است و ممکنه ردم هم بکنم؟
    agar self-fund bashid va hadde nesaabe zaban va baghiye madarek ro sashte bashid, ehtemale pazireshetoon balast.

هنوز امتحان زبان هم ندادم و شاید انشاله تا 2 یا 3 ماه آینده بدم آیا بدون نمره زبان میشه اقدام کرد و بعدا نمره را فرستاد؟
    are mitoonid, unvaght mishe Conditional admission
    اونجا به چه کسانی فاند میدهند منم رزومه ام قویه؟
    Maamoolan moadel Master balaye 3.8 out of 4.00

اگر از اول سلف فاند بری ممکنه سال بعد از جایی فاند پیدا کنی یا تا آخر دوره باید سلف فاند بود؟
    Valla riske va ehtemalesh kheili kam hast. Momkene betoonid tutoring konid va ye meghdar az makharej ro tamin konid ama full fund shodan kheili ehtemalesh kame. Tutoring ham kafafeye khoonevadeye 3 nafari ro nemide

آیا شهر پالمرزتون خوبه برای زندگی و کار؟ چون من با همسرم و فرزند 7 ساله میخوایم بیایم
    Shahr ke nist, kheili koochike va ye meidoon asli dare ba chand ta shops. Asr ha az 5 asr be baad hame ja tatile , na bar na pub kollan sooto koor. Aksaran Irania baad az chand mah moondan farar mikonan azun shahr ya miran Wellington ya Aucklan
    به نظرتون اقدام از طریق دفاتر مهاجرتی برای پذیرش و ویزا خوبه ؟
    Na. Poole ezafe darin mage bekhain bedin una ? shoma khodetoon madarektoon ro amade konid online apply konid. Ham baraye admission ham visa. niazi be komake kasi nadarid
    Good luck, sorry for my English keyboard

Junior Member

واقعا ممنون و سپاسگزارم از وقتی که گذاشتید و پاسخ سوالهای بنده را به دقت دادید.
    فقط در مورد سوالی که پرسیدم:
    Shahr ke nist, kheili koochike va ye meidoon asli dare ba chand ta shops. Asr ha az 5 asr be baad hame ja tatile , na bar na pub kollan sooto koor. Aksaran Irania baad az chand mah moondan farar mikonan azun shahr ya miran Wellington ya Aucklan

شما خودتون پالمرزتون بودید یا الان هستید؟ اونجا کار پیدا میشه برای همسرم که نرم افزار خونده؟ یعنی برای 3 سال دکترا نمیشه اونجا دوام آورد؟ آب و هواش هم چطوره؟ مردمش؟ امکانات رفاهی و تفریحی و مدارسش؟ هزینه های زندگی کردن بالاست؟ ایرانی اونجا زیاده؟ به نظرتون نباید برای دانشگاه میسی اقدام کرد و اومد اونجا و باید یکی دیگر از شهرهای نیوزلند رفت؟ ببخشید اگر با اینهمه جزئیات میپرسم. سپاسگزارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)