صفحه 94 از 97 نخستنخست ... 448485868788899091929394959697 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 965

موضوع: تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در نیوزیلند و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام
    بنظرم شانستون خیلی خوبه . اتفاقا کسانی رو میشناسم با مدرک دانشگاه ازاد از دانشگاه های برتر امریکا و المان پذیرش گرفتند.
    همین که تصمیم گرفتید عالیه. با قدرت ادامه بدید و اپلای کنید و امیدتون به خدا باشه .
    حتما موفق میشید
    ممنون دوست عزیز
    پس میگید شانس دارم؟
    کلا هدفم کانادا و نیوزلند و استرالیا هستش چونکه میخوام کشوری که میرم انگلیسی زبان باشه، واسه مهاجرت و اینها، حالا نمیدونم کدوم راحت تره تو فول فاند گرفتن، فکر کنم استرالیا از همه سخت تره برای بنده با این رزومه درسته؟

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Spook نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز
    پس میگید شانس دارم؟
    کلا هدفم کانادا و نیوزلند و استرالیا هستش چونکه میخوام کشوری که میرم انگلیسی زبان باشه، واسه مهاجرت و اینها، حالا نمیدونم کدوم راحت تره تو فول فاند گرفتن، فکر کنم استرالیا از همه سخت تره برای بنده با این رزومه درسته؟
    همونطور که دوستمون گفتن شانس هست.
    در مورد دانشگاههای استرالیا من این نکته رو اضاف کنم که بشدت مقاله محور هستند ولی شما اپلای کن و شانس خودتو محک بزن. اپلیکیشن فی که نمیخواد، بنابراین سنگ مفت گنجشک مفت. ولی توصیه اکید من و بطور کلی کلیه دوستان بر این است که به هیچوجه روی یک کشور و دانشگاه خاص نایستید و همه کشورها و دانشگاهها رو مد نظر قرار دهید. اینروزا پوزیشن ها بسیار رقابتی شده اند.
    موفق باشید

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط cheshideh86 نمایش پست ها
    همونطور که دوستمون گفتن شانس هست.
    در مورد استرالیا من اضاف کنم که مقاله محور هست ولی شما اپلای کن. اپلیکیشن فی که نمیخواد، بنابراین سنگ مفت گنجشک مفت. ولی توصیه اکید من و بطور کلی کلیه دوستان بر این است که به هیچوجه روی یک کشور خاص نایستید و همه کشورها و دانشگاهها رو مد نظر قرار دهید. اینروزا پوزیشن ها بسیار رقابتی شده اند.
    موفق باشید
    ببینید حرف شما درسته ولی واقعیت رو باید دید
    گرفتن فول فاند از استرالیا و نیوزلند که به شدت رقابتی هست بدون مقاله اسم اول و برای دانشگاههای خوب بدون معدل لیسانس و ارشد خوب تقریبا ممکن نیست. حالا ممکنه بیان بگن شما ناامید میکنید. من حرفی نزدم که اپلای نکنید. به قول شما سنگ مفت گنجشک مفت ولی خیلی هم مفت نیست
    برای این کشورها باید بشینی قشنگ پروپوزال بنویسی و وقت بزاری همینطوری نیست که. اول استاد پیدا کنی تازه بعد اپلای کنی
    کانادا هم که شما بهتر از من در جریانید

Member cheshideh86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Science and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط minaamin نمایش پست ها
    ببینید حرف شما درسته ولی واقعیت رو باید دید
    گرفتن فول فاند از استرالیا و نیوزلند که به شدت رقابتی هست بدون مقاله اسم اول و برای دانشگاههای خوب بدون معدل لیسانس و ارشد خوب تقریبا ممکن نیست. حالا ممکنه بیان بگن شما ناامید میکنید. من حرفی نزدم که اپلای نکنید. به قول شما سنگ مفت گنجشک مفت ولی خیلی هم مفت نیست
    برای این کشورها باید بشینی قشنگ پروپوزال بنویسی و وقت بزاری همینطوری نیست که. اول استاد پیدا کنی تازه بعد اپلای کنی
    کانادا هم که شما بهتر از من در جریانید
    ممنون از نقدتون.
    ببینید من یک مثال براتون میزنم. من برای یک دانشگاه تو استرالیا اپلای کردم و استاد تو ایمیل اول گفت از آنجایی که میدونم شرایطت برا بورس خیلی مناسبه پس من تو رو قبول میکنم و بیا رو این موضوع پروپوزال بنویسیم. خلاصه اپلای کردم و در کمال ناباوری اسکالرشیپ رو ریجکت شدم! استاده گفت دانشجوی من پارسال با یک مقاله اسکالرشیپ گرفت ولی من با 3 مقاله ایمپکت 8 نتونستم! بنابراین بنظر من پروسه اپلای قسمت قابل توجهیش هم شانس درش دخیله و باید دید دیگر رقبا در اون راند چه کسانی هستند. تو همین بخش پذیرش نگاه کنید بودند افرادی که بدون مقاله فاندهای عالی از دانشگاههای استرالیا کانادا و ایالات متحده گرفتند. در صورتیکه من مطمئنم خیلی از همین بچه های اینجا برای همون رشته و دانشگاه ترمها و یا سال بعد با رزومه های قویتر اپلای کردند و نتیجه ای جز ریجکت براشون نداشته.
    خود همکلاسی من که رزومه ای بمراتب ضعیف تر از من داشت الان در یکی از بهترین دانشگاههای آمریکای شمالی داره دکترا با فاند عالی میخونه ولی ما رو هم که خودتون میدونید حتی از رنک پایینترهاش هم جوابی نگرفتم!
    بعدشم متاسفانه چاره ای نداریم جز اینکه مدام پروپوزال و کاور لتر بنویسیم. چون باید ما تلاشمون رو انجام بدیم تا جای اما و اگر و افسوسی برای بعد نماند.

Junior Member

ممنون دوستان عزیز، پس مثل اینکه شرایط بسیار رقابتی و سخته واسه استرالیا و نیوزلند.
    کانادا چی؟ اونجا هم همین طوره؟ یا سخت تره؟
    اضافه کنم که مقاله ام اسم اولش خودم هستم ولی Q2 هست با if حدود 1.86
    بنده سعی کردم برای پایان نامه ام یه خرده از رشته خودم فاصله بگیرم، چونکه بیشتر کار ها شبیه سازی بود و این ها و مقاله دادن بسیار سخته، رفتم یه کار نانو و آزمایشگاهی انجام دادم.
    میخواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یا اینکه خوبه که تنوع دادم؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

ممنون دوستان عزیز، پس مثل اینکه شرایط بسیار رقابتی و سخته واسه استرالیا و نیوزلند.
    کانادا چی؟ اونجا هم همین طوره؟ یا سخت تره؟
    اضافه کنم که مقاله ام اسم اولش خودم هستم ولی Q2 هست با if حدود 1.86
    بنده سعی کردم برای پایان نامه ام یه خرده از رشته خودم فاصله بگیرم، چونکه بیشتر کار ها شبیه سازی بود و این ها و مقاله دادن بسیار سخته، رفتم یه کار نانو و آزمایشگاهی انجام دادم.
    میخواستم ببینم مشکلی ایجاد نمیکنه؟ یا اینکه خوبه که تنوع دادم؟
    در مورد مقاله فرقی نمیکنه مادامی که اسم خودت و استادت باشه.
    کانادا سخت تره به نظر من.
    اپلای کن ببین چی میشه دیگه. شانس ۹۰درصد ماجراس واقعا
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

ممنون دوست عزیز
    پس میگید شانس دارم؟
    سلام دوست عزیز
    شاید خیلیا بگن من خیلی خوشبینانه به قضیه نگاه میکنم . بله من خوشبین هستم و اگه خوشبین نبودم از دانشگاه غیرانتفاعی پوزیشین جاب دکتری ادمیشن نمیگرفتم دیگه دوستان خودشون در جریان هستم اروپا چقدر رقابتی شده. اما درباره رزومه شما باز هم میگم شانستون بالاست به شرطی که خودتون بخواید. فقط و فقط با یک پروپوزال جالب مزیت رقابتی ایجاد کنید و بقیه اش با خداست.
    پروپوزال و ریکام خیلی مهمه

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط BRMATH نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شاید خیلیا بگن من خیلی خوشبینانه به قضیه نگاه میکنم . بله من خوشبین هستم و اگه خوشبین نبودم از دانشگاه غیرانتفاعی پوزیشین جاب دکتری ادمیشن نمیگرفتم دیگه دوستان خودشون در جریان هستم اروپا چقدر رقابتی شده. اما درباره رزومه شما باز هم میگم شانستون بالاست به شرطی که خودتون بخواید. فقط و فقط با یک پروپوزال جالب مزیت رقابتی ایجاد کنید و بقیه اش با خداست.
    پروپوزال و ریکام خیلی مهمه
    میشه بگین شما شرایطتون چی بود و از کجا پوزیشن گرفتین؟ یکم راجع به تجربه تون میگین؟
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    computer science- university of Jaen - Spain

نقل قول نوشته اصلی توسط Sha7ab نمایش پست ها
    میشه بگین شما شرایطتون چی بود و از کجا پوزیشن گرفتین؟ یکم راجع به تجربه تون میگین؟
    بله حتما
    من لیسانسم دانشگاه دولتی بودم و ارشدم غیرانتفاعی (تغییر رشته داده بودم) برای دکتری خیلیا میگفتن نمیتونم و شانسم کمه چون معدل لیسانسمم پایین بود (13.5) فقط استاد راهنمای ارشدم خوشبین بود و گفت اگه مقاله بدی من ریکام خوبی میدم. منم کلی وقت گذاشتم و به خیلی اساتید ایمیل زدم و پوزیشین اپلای کردم و همچنان حرف بقیه برام مهم نبود. مهم فقط هدف بزرگی بود که داشتم و در نهایت یک موقعیت خیلی خوب دکتری پوزیشن جاب برام اوکی شد البته چندین ماه تلاش میکردم.
    مقالاتم هم کیو دو بود درضمن و یک کتاب تالیف کردم. تازه از دانشگاه utm و بریستول انگلستان هم ادمیشن گرفتم ولی اولی فاندش کم بود و دومی سلف فاند و تصمیم گرفتم بیام اسپانیا دانشگاه گرانادا . موقعیت هم مشترک بین دانشگاه گرانادا و هاین هست .
    پس بازم میگم اگه بخواید میشه .
    امیدوارم حرفای من بتونه کمکی بکنه به افرادی که هنوز مردد هستن و فکر میکنن شاید نشه . فقط یک نصیحت از من داشته باشید تا کاراتون اوکی نشده و ویزا نگرفتید شلوغش نکنید و دوست و اشنا از هدفتون باخبر نشن که یکی از مهمترین عوامل کاهش انگیزه همین ها هستند .
    و بترسید از مشاورینی که با دانش کم بهتون ممکنه راهنمایی بدن که این کار رو انجام بده و این کار رو انجام نده . به حرف کسی گوش بدید که خودش این راه رو رفته.
    موفق و موید باشید

Junior Member

سلام دوستان ، من میخوام برای دانشگاه ویکتوریای ولینگتون و اکلند اپلای کنم، برای ریکامندیشن سوال دارم
    اساتید دوره ارشدم جوابمو نمیدن ، اما با یک استاد از دانشگاه سالفورد انگلیس مقاله کار کردم و ایشون برام ریکام دادن
    استاد دوم رو از اساتید کارشناسیم که دانشگاه ملبورن درس خونده ،اگه انتخاب کنم ، خوبه ؟
    یا حتما از مقطع ارشدم باید باشه و کار تحقیقاتی باهاش کرده باشم
    البته استاد راهنمای دوم پایان نامه ارشدم ، از دانشگاه علمو صنعت بود، اشکال نداره از دانشگاهی غیر از دانشگاههایی که درس خوندم ریکام بگیرم ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)