صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی

پیش فرض تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

من یه جستجویی انجام دادم و برای فوق عمران این ۳ تا دانشگاه رو پیدا کردم، البته تسینگهوا هم بود که شهریه فضایی (79000 RMB)!!! داشت و Beihang که اون هم در بجیینگ هست و طبیعتا مخارج زیاد میشه.
    میخواستم بدونم بین این ۳ تا دانشگاه کدوم از نظر کلی یعنی هم رنک علمی و پژوهشی (به خصوص در زمینه عمران) و کیفیت تدریس اساتید و همچنین مخارج زندگی انتخاب بهتری هست؟
    Wuhan University of Technology
    Southwest Jiaotong University
    Harbin Engineering University
    در ضمن شانس گرفتن بورس (چه بورس دولتی چه بورس خود دانشگاه) و نحوه گرفتنش به چه ترتیبی هستش؟
    یه نکته دیگه هم که طبق آماری که در CUCAS نوشته و نظرمو جلب کرد تعداد کم دانشجویان خارجی این دانشگاه ها بود، مثلا ووهان ۴۸،۰۰۰ دانشجو داره که کمتر از ۵۰۰ نفر خارجی هستند. خودم به شخصه فکر میکنم اینجور دانشگاه ها برای جلب تعداد بیشتر دانشجوی خارجی شرایط آسونی برای فاند دادن داشته باشند نظر دوستان اهل فن چیه؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصيل در چين و کلیه مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mamali66 نمایش پست ها
    من یه جستجویی انجام دادم و برای فوق عمران این ۳ تا دانشگاه رو پیدا کردم، البته تسینگهوا هم بود که شهریه فضایی (79000 RMB)!!! داشت و Beihang که اون هم در بجیینگ هست و طبیعتا مخارج زیاد میشه.
    میخواستم بدونم بین این ۳ تا دانشگاه کدوم از نظر کلی یعنی هم رنک علمی و پژوهشی (به خصوص در زمینه عمران) و کیفیت تدریس اساتید و همچنین مخارج زندگی انتخاب بهتری هست؟
    Wuhan University of Technology
    Southwest Jiaotong University
    Harbin Engineering University
    در ضمن شانس گرفتن بورس (چه بورس دولتی چه بورس خود دانشگاه) و نحوه گرفتنش به چه ترتیبی هستش؟
    یه نکته دیگه هم که طبق آماری که در CUCAS نوشته و نظرمو جلب کرد تعداد کم دانشجویان خارجی این دانشگاه ها بود، مثلا ووهان ۴۸،۰۰۰ دانشجو داره که کمتر از ۵۰۰ نفر خارجی هستند. خودم به شخصه فکر میکنم اینجور دانشگاه ها برای جلب تعداد بیشتر دانشجوی خارجی شرایط آسونی برای فاند دادن داشته باشند نظر دوستان اهل فن چیه؟
    دروود.
    اون سه تا دانشگاه تقریباً در یک سطح هستند و اساتید دروس تخصصی عموماً بصورت قوی کار میشه. اما هزینه دانشگاه بدلیل وجود دوره مستر که بین 2-3 سال هست زیاد میشه. هزینه زندگی کلاً در ووهان و هاربین خب به نسبت شانگهای، گوانگجو و پکن خوب ارزیابی میشه. برای بورس دولتی که در پستهای قبل گفتم، اگر بتونید بگیرید خوبه اما برای ایرانیان کمی سخته. بورس دانشگاه رو هم باید با دپارتمان و اینترنشنال office دانشگاه مکاتبه کنید و تاریخهای اون رو در بیارید.
    اگر بورس بگیرید خوبه والا مفتش گرونه!!! دانشجوی خارجی اکثر اتفاق به یقین بورس دارن. دانشگاههای چین اکثراً از لحاظ وسعت XL هستند و دانشجو بسیار زیادی دارند.

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان خوبم
    خيلى دلم براتون تنگ شده بودجدى مىگم
    بچه ها واقعا ممنون ميشم سرىع جوابم رو بديد
    من از دو دانشگاه بورس کامل شدم و بايد سرىع يکيشونرو انتخاب کنم به نظرتون کدومش بهتره لطفا با دليل بگيد
    1.Wuhan university of technology
    2.Beijing university of architecture and civil engineering
    ممنون ميشم واقعا

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط majiddelbandam نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان خوبم
    من از دو دانشگاه بورس کامل شدم و بايد سرىع يکيشونرو انتخاب کنم به نظرتون کدومش بهتره لطفا با دليل بگيد
    ممنون ميشم واقعا
    دانشگاه مورد اول از لحاظ اعتبار بهتره اما در شهر ووهان هست و از پایتخت یه 8-10 ساعتی فاصله داره.
    دانشگاه مورد دوم خیلی شناخته شده نیست ولی در پایتخته و امکانات خاص خودش.

آيلتس جان ممنونم از جوابت ولي ميشه کمى کاملتر توضيح بدى.با توجه به اينکه من هدفم رفتن به آمرىکا ويا حداقل اروپا در مقطع دکتراست کدومشون برام بهتره.البته بازم يادآورى مىکنم که من بورس کامل شدم.ممنونم واقعا.خيلى اين انتخاب برام مهمه

ApplyAbroad Superstar

آيلتس جان ممنونم از جوابت ولي ميشه کمى کاملتر توضيح بدى.با توجه به اينکه من هدفم رفتن به آمرىکا ويا حداقل اروپا در مقطع دکتراست کدومشون برام بهتره.البته بازم يادآورى مىکنم که من بورس کامل شدم.ممنونم واقعا.خيلى اين انتخاب برام مهمه
    اگر هدفتون رفتن به امریکاست به نظرم در شهرهای پرجمعیت تر از لحاظ امکانات و عوامل دیگر همچون: اساتید معروف تر، تجهیزات به مراتب بهتره به بیجینگ فکر کنید. البته این حرف به این معنا نیست که از ووهان، نانجینگ یا جای دیگر نمیشه اما در شهرهای بزرگتر و مجتمع تر احتمالش بیشتر است.

Junior Member

سلام به همه دوستان خوبم
    ممنون ميشم واقعا
    دوست عزیز تبریک میگم
    ممنون میشم رزومتون و بگید

با سلام ... لیسانس مهندسی بهداشت محیط با معدل 13.40 ... فوق لیسانس مهندسی آب و فاضلاب با معدل 17 از دانشگاه علوم و تحقیقات ... ielts 6 ... با 2تا مقاله isi و 1 علمی پژوهشی ... چقد شانس دارم ؟؟ کسی نیست جواب بده

Banned
    رشته و دانشگاه
    mechanic, IUST

سلام به همه.
    کسی اینجا از اعتبار National Center for Nanoscience and Technology
    تو مقطع دکتری اطلاعاتی داره؟
    ممنون.

با سلام
    کاردانی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد ساری 14.75
    کارشناسی کامپیوتر نرم افزار دانشگاه آزاد ساری 14.20
    کارشتاسی ارشد مدیریت کارآفرینی مجازی آموزش محور دانشگاه تهران 15.02
    آیا امکان گرفتن پذیرش برای دکترا وجود دارد؟ چه رشته ای و چه دانشگاهی؟
    با سپاس

صفحه 1 از 52 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)