صفحه 51 از 57 نخستنخست ... 4142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mrzg نمایش پست ها
    دوستان من نمره تافلم تا آخر جولای 2018 اعتبار داره.... واسه بورس ایرادی دار یا نه؟
    ممنون
    No. I assume that is n't a big issue

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zakhyre نمایش پست ها
    سلام بر همگی
    من کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی (خونشناسی)(معدلمم 16.50) دارم( از دانشگاه علوم پزشکی تبریز). می خوام توی یکی از دانشگاه های ژاپین برای مقطع دکتری شرکت کنم. اما دانشگاهی رو پیدا نکردم که این رشته رو به زبان انگلیسی تدریس کنه.
    ایا شما دانشگاهی رو می شناسین که این رشته یا حتی ایمنی شناسی رو به زبان انگلیسی تدریس کنه.برخی از دانشگاهاشبه زبان چینی تدریس می کنن.
    در ضمن چطور می شه بورس شد و یا کلا چه مدارک یا رزومه ای نیاز هست که اونها قبول کنند.

ممنونم دوستان
    here is n't going to talk about study in Japan! this topic is belong to Study in China

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط panizt نمایش پست ها
    با سلام
    چندتا سوال داشتم در رابطه با دانشگاه های چین با رنکینگ بالا مثل SJTU یا Fudan
    1- من لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامشهر دارم با معدل 17.5
    2- مدرک زبان PET و FCE دارم و تا ماه آینده امتحان آیلتسم رو میدم
    3- سه ویزای چین در پاسپورتم دارم
    4- 24 سالمه و 3 سال سابقه کار دارم
    میخواستم ببینم با توجه به اینکه بورسیه نمیخوام و با هزینه شخصی تحصیل میکنم چه قدر احتمال پذیرش در مقطع ارشد رو از این کشور دارم(در رشته مهندسی نرم افزار) و اینکه اصلا ارزش داره تحصیل تو چین؟ و قصدم موندن تو چین و کار کردن مرتبط با رشتم هستش
    I guess, you already reply to your inquires due to if you are going to settle down here that would be a nice to study to master degree while beside that you need to improve your Chinese language to working & living here smoothly. your GPA has a great chance to get admission from two both high school in Shanghai

Junior Member

سلام
    من برای ارشد عمران در شهر نانجینگ چین میخوام اقدام کنم.ی سری اطلاعات میخواستم.و فرصت زیادی ندارم.کسی از دوستان هست کمکم کنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    No. I assume that is n't a big issue
    ممنون. یه سوال دیگه این که من از یه داشگاه رنک خوب 150 و یه دانشگاه رنگ 900 ادمیشن اولیه گرفتم اگه هر دو رو واسه csc بفرستم کدومشو نهایتا انتخاب میکنه به نظرتون؟

با سلام خدمت کلیه دوستان. من به تازگی به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور افتاده ام و پس از بررسی های اولیه، چین برام بهترین گزینه است با توجه به شرایط مالیم. من میخام برای فوق لیسانس مجدد اقدام کنم چون با توجه به رزومه ای که دارم شانس فاند برا دکترا ندارم. می خواستم بدونم این ارشد دوم گرفتن کار درستی هست؟ رزومم هم به صورت زیر هست:
    لیسانس: آزاد تهران جنوب 16.10 مهندسی عمران
    فوق لیسانس: سراسری شاهرود 16.55 مهندسی عمران- سازه های دریایی
    آیلتس: 6.5
    مقالات: 1isi , تا4 همایش بین المللی

ApplyAbroad Superstar

ممنون. یه سوال دیگه این که من از یه داشگاه رنک خوب 150 و یه دانشگاه رنگ 900 ادمیشن اولیه گرفتم اگه هر دو رو واسه csc بفرستم کدومشو نهایتا انتخاب میکنه به نظرتون؟
    actually, Based on CSC rule each candidate only can select one university to try their chance for CSC scholarship. I mean, it is at least illigal to apply for two CSC scholarship in same time for various universities. Hence, you have to select a university that you are assure yourself to admit for it based on your resume. there are other scholarship schemes based university level and province

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط omidkariman نمایش پست ها
    با سلام خدمت کلیه دوستان. من به تازگی به فکر ادامه تحصیل در خارج از کشور افتاده ام و پس از بررسی های اولیه، چین برام بهترین گزینه است با توجه به شرایط مالیم. من میخام برای فوق لیسانس مجدد اقدام کنم چون با توجه به رزومه ای که دارم شانس فاند برا دکترا ندارم. می خواستم بدونم این ارشد دوم گرفتن کار درستی هست؟ رزومم هم به صورت زیر هست:
    لیسانس: آزاد تهران جنوب 16.10 مهندسی عمران
    فوق لیسانس: سراسری شاهرود 16.55 مهندسی عمران- سازه های دریایی
    آیلتس: 6.5
    مقالات: 1isi , تا4 همایش بین المللی
    Hi Omid

if you didn't have any age limitation (above 30 yrs) for second ,master then it shouldn't be tough for you re-apply for it. As I know there are more universities in china which are focusing on Civil engineering and majority of those will be conducted in English language. you have good enough chance to get admission. but it is a bit far away imagination to be nominated as scholar candidate.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    actually, Based on CSC rule each candidate only can select one university to try their chance for CSC scholarship. I mean, it is at least illigal to apply for two CSC scholarship in same time for various universities. Hence, you have to select a university that you are assure yourself to admit for it based on your resume. there are other scholarship schemes based university level and province
    آخه من از چند نفر شنیدم که میشه انجام داد و نهایتا خودشون یکی رو انتخاب میکنن
    یکی از دوستان الان Wuhan Univ درس میخونه و 4 جا اپلای کرده بود واسه CSC

ApplyAbroad Superstar

آخه من از چند نفر شنیدم که میشه انجام داد و نهایتا خودشون یکی رو انتخاب میکنن
    یکی از دوستان الان Wuhan Univ درس میخونه و 4 جا اپلای کرده بود واسه CSC
    I am not sure mate. at that time 2010 when I was applied for this CSC, it had mentioned about you were not able to apply various universities with same email address and user name.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)