صفحه 27 از 57 نخستنخست ... 171819202122232425262728293031323334353637 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 261 تا 270 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkhodabak نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من یک سوال دارم از شما که برام خیلی حیاتیه و ممنون میشم اگه هر چه زودتر جواب من رو بدید.
    من در مقطع لیسانس رشته مهندسی شیمی با گرایش صنایع گاز خوندم.
    از دو تا از دانشگاههای چین تو مقطع ارشد بورس گرفتم.
    یکی دانشگاه huazhong university of science and technology(hust تو رشته material science
    و یکی هم از دانشگاه nunjing university of science and technologyبرای رشته chemical engineering and technology
    میدونم که رنک دانشگاه hust بالا تره ولی از طرفی وقتی سایت shanghairanking.com رو نگاه کردم بر اساس subject برای science هیچ اثری از hust نبود تو دانشگاههای برتر ولی تو رشته های مهندسی رنکش از nunjing بهتر بود.
    خیلی گیج شدم با توجه به اینکه شناخت چندانی از دروس material science و بازار کارش در آینده ندارم ازتون راهنمایی میخوام که کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم.
    در ضمن استاد توی دانشگاه hust من رو برای بحث نانو تکنولوژی تایید کرده مثل اینکه.
    هدف من بعد از گرفتن فوق ادامه دادن درس تو مقطع دکترا تو یکی از دانشگاههای اروپایی یا آمریکایی هست.
    منتظر راهنمایی هاتون هستم.
    سپاس
    اولاً اون رنکینگ و سایت شما کار نمیکنه!! خیلی اعتبار نداره.
    در خصوص انتخاب دانشگاه HUST خیلی شناخته شده است و اینکه در بخش , MATERIAL بسیار هم خوب و مجهز هست اتفاقاً ایرانی هم این دانشگاه زیاد داره.
    برای ادامه تحصیل هم از این دانشگاه زیاد افرادی بودن به جاهای بالاتر موفق شدن برن.
    دانشگاه علم و صنعت نانجینگ به قدرت و معروفیت HUST نیست و نخواهد بود!!

ممنونم از جوابی که دادید
    دقیقا من رو هم همین رنک خوب دانشگاه ووهان دو دل کرده.
    یک سوال دیگه هم داشتم از خدمتتون
    با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه ای از material اون هم مخصوصا science ندارم خواستم بدونم تو دانشگاههای چین امکان تغییر رشته در حین تحصیل یا تغییر دپارتمان وجود داره یا نه؟
    و اینطور که متوجه شدم شما در کل hust رو پیشنهاد میکنید حتی با اینکه رشته خودم نیست و اطلاعات علوم پایه من با توجه به اینکه در مقطع لیسانس مهندسی خوندم خیلی کمه؟

سلام..کسی میدونه زبان تدریس رشته های فنی مهندسی در چین در مقطع ارشد چیه؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamkhodabak نمایش پست ها
    ممنونم از جوابی که دادید
    دقیقا من رو هم همین رنک خوب دانشگاه ووهان دو دل کرده.
    یک سوال دیگه هم داشتم از خدمتتون
    با توجه به اینکه من هیچ پیش زمینه ای از material اون هم مخصوصا science ندارم خواستم بدونم تو دانشگاههای چین امکان تغییر رشته در حین تحصیل یا تغییر دپارتمان وجود داره یا نه؟
    و اینطور که متوجه شدم شما در کل hust رو پیشنهاد میکنید حتی با اینکه رشته خودم نیست و اطلاعات علوم پایه من با توجه به اینکه در مقطع لیسانس مهندسی خوندم خیلی کمه؟
    بله. با اجازه از دپارتمانها و ارائه دلیل منطقی میشه.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaes نمایش پست ها
    سلام..کسی میدونه زبان تدریس رشته های فنی مهندسی در چین در مقطع ارشد چیه؟
    هم چینی وجود داره هم دوره های انگلیسی!!

قابل توجه دوستان...
    این متن رو الان از سایت دانشگاه shanghai jiao tong گرفتم.در مورد زبان تدریس تو دانشگاه میگه:

The teaching language could be either Chinese or English. Applicants who apply for degrees delivered in Chinese are required to take one year's Chinese language course prior to the academic study if their Chinese is not qualified. Only by passing the examinations of the Chinese language could they start their academic studies.
    میگه هم انگلیسی هست هم چینی منتها حتما باید متقاضیان دوره ی گذرانده شده ی 1 ساله کلاس زبان چینی را ارائه دهند اگر سطح زبان چینی آنها واجد شرایط تایید نباشد....
    تاریخ ذکر این متن.... 30 تیر 1394

در ضمن گفته در صورت رد سطح زبان چینی..باید در آزمون زبان چینی شرکت کنند و در صورت قبولی میتوانند کورس تحصیلی خود را آغاز نمایند...حالا بریم سخت ترین و پر الفباترین زبان دنیا رو یاد بگیریم.بسم الله

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    اگر معدلت بالاست و زبان چینی هم میدونی پس نگران نباش، اقدام کن بهتره دنبال استاد هم باشی دانشگاهها رو از عالی تا سطح خوب دستچین کن.
    من به جای شما بودم خودم اقدام میکردم. هیچ مشکلی نداره .
    ممنون دوست عزیز از پاسختون.
    1- من آشنایی ابتدایی به زبان چینی دارم، در حد ابتدائیات(یک ترم تحصیلی تا امروز). نکته ی بعدی اینکه من تقریبن با تمامی اساتید داشگاه فودان تماس گرفتم ولی هیچکدام جواب ندادن. درمورد دانشگاه تسینگهوا هم اقدام کردم ولی متاسفانه اکثر اساتیدشون ایمیلشون رو در پروفایلشون ذکر نکردن و از خود دانشگاه هم درخواست کردم ولی گفتن با دپارتمان تماس بگیر که دپارتمان هم جواب نداد. یعنی هیچ نتیجه ای نگرفتم.
    2- میشه در مورد روند کار یک توضیحی بدید برام؟ یا لینکی که روند کار رو توضیح داده شده باشه... ممنون

Banned
    رشته و دانشگاه
    Computer Technology - 东南大学 (南京)

wuhan university of science and technology is on the new list of ministry of education
    it wasn't on the old list
    only wuhan university and wuhan university of technology used to be before september 2013, but now wuhan technology is omitted from the list

wuhan science and technology is not even on campuschina.org. it doesn't have english website and is not ranked in THE and QS

what's wrong with ministry of education

www.wust.edu.cn
    english.whut.edu.cn
    en.whu.edu.cn

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rool نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از پاسختون.
    1- من آشنایی ابتدایی به زبان چینی دارم، در حد ابتدائیات(یک ترم تحصیلی تا امروز). نکته ی بعدی اینکه من تقریبن با تمامی اساتید داشگاه فودان تماس گرفتم ولی هیچکدام جواب ندادن. درمورد دانشگاه تسینگهوا هم اقدام کردم ولی متاسفانه اکثر اساتیدشون ایمیلشون رو در پروفایلشون ذکر نکردن و از خود دانشگاه هم درخواست کردم ولی گفتن با دپارتمان تماس بگیر که دپارتمان هم جواب نداد. یعنی هیچ نتیجه ای نگرفتم.
    2- میشه در مورد روند کار یک توضیحی بدید برام؟ یا لینکی که روند کار رو توضیح داده شده باشه... ممنون
    الان زمان اقدام برای دانشگاههای چین به اتمام رسیده، ضمناً هم اکنون تا یک ماه در تعطیلات هستن.
    به نظرم مجدداً در اکتبر یا سپتامبر اقدام کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)