صفحه 15 از 57 نخستنخست ... 5678910111213141516171819202122232425 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط tadaei نمایش پست ها
    دوستان میشه راهنماییم کنید کی باید برای پذیرش ارشد اقدام کنم؟مستقیما از سایت دانشگاه باید اقدام کنم؟هزینه اپلای چقدره؟و اینکه برای بورسیه چه زمانی باید اقدام کنم؟
    یه سوال دیگه اینکه من مقاله دارم تو ژورنال خارجی چاپ شده که اعتبارش خوبه ولی خوب چون ارشد دارم و استادا مطمینا میفهمن دیگه این نکته منفی نیست؟یعنی بگم که ارشد دارم یا نه؟
    for applying in China universities just it will occur once in year. you must send you documents before March 2015
    yes. you can make contacts to universities directly.
    there are application fees for different universities with different fees but the fees range are between 50-150 $ in advance
    you have to apply for scholarship and acceptance letter together at that same time before Feb and March
    if you have published a good paper in high journal actually it give you more chance to get scholarship
    but i don't know are you Phd candidate in Iran or Master student

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    -

سلام دوستان عزیز من می خوام برای یه دانشگاه خوب با معدل دیپلم 18.5 و لیسانس15.3 از دانشگاه دولتی و ارشد 16.5 از دانشگاه دولتی با یه مقاله ای اس ای ولی بدون مدرک زبان انگلیسی برای دکتری اپلای کنم ایا دانشگاههای خوب چین نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارن؟ کدام دانشگاهها نیاز به مدرک زبان ندارن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    (زبانم در حد متوسط است و در خواندن مقالات و برای اپلای مشکل ندارم ول در حد عالی نیست و می خواهم بدون مدرک زبان اپلای کنم آیا شانسی دارم؟)
    ویرایش توسط sheydam : November 15th, 2014 در ساعت 01:37 AM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    biomedical engineering

سلام دوستان. من قصد دارم برای دانشگاه Tsinghua در رشته مهندسی پزشکی و مقطع دکترا اقدام کنم.. سوالم اینه که آیا نیاز هست مدرک زبان چینی داشته باشم یا نه؟ تو سایتش رشته هایی که به چینی و انگلیسی ارایه میشن رو ذکر کرده، ولی رشته ی من نیست توش! چندبار هم به International student office ایمیل زدم کسی جواب نداد. میشه لطفا راهنماییم کنید؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sheydam نمایش پست ها
    سلام دوستان عزیز من می خوام برای یه دانشگاه خوب با معدل دیپلم 18.5 و لیسانس15.3 از دانشگاه دولتی و ارشد 16.5 از دانشگاه دولتی با یه مقاله ای اس ای ولی بدون مدرک زبان انگلیسی برای دکتری اپلای کنم ایا دانشگاههای خوب چین نیاز به مدرک زبان انگلیسی دارن؟ کدام دانشگاهها نیاز به مدرک زبان ندارن ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
    (زبانم در حد متوسط است و در خواندن مقالات و برای اپلای مشکل ندارم ول در حد عالی نیست و می خواهم بدون مدرک زبان اپلای کنم آیا شانسی دارم؟)
    مشکلی نداره. هنوز برخی دانشگاهها مدرک زبان ازتون نمیخوان و اگر برخی هم نیاز دارن میتونی با یه گواهی زبان از اموزشکده یا جایی حلش کنی اما به طبع نیازه یاد بگیرید چون زبان دانشگاهتون انگلیسی خواهد بود.
    شانست مناسبه. بهتره اقدام کنید. الویت رو هم برای شانگهای و پکن قرار بدهید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar22 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من قصد دارم برای دانشگاه Tsinghua در رشته مهندسی پزشکی و مقطع دکترا اقدام کنم.. سوالم اینه که آیا نیاز هست مدرک زبان چینی داشته باشم یا نه؟ تو سایتش رشته هایی که به چینی و انگلیسی ارایه میشن رو ذکر کرده، ولی رشته ی من نیست توش! چندبار هم به International student office ایمیل زدم کسی جواب نداد. میشه لطفا راهنماییم کنید؟
    دروسی که ارائه نشدن مطمئناً چینی ارائه میشن. اما اگر بتونی از استادی جواب داشته باشی میتونه خیلی کمکت کنه. در چینخوا خودم دیدم که استاد برای دانشجو خارجی دروس رو با بچه های ارشد مشترک به انگلیسی تدریس میکردن. اما اگر استاد نخواد دانشگاه نمیتونه ادمیشن به انگلیسی بده. و باید فقط برای رشته های انگلیسی زبان بگردید.

Junior Member

سلام واسه هردانشگاهی تو چین حتما باید اصل مدارک و ریز نمرات رو واسه اپلای کردن ارائه داد؟؟با گواهی مدرک موقت نمیشه اقدام کرد؟؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi_Ra نمایش پست ها
    سلام واسه هردانشگاهی تو چین حتما باید اصل مدارک و ریز نمرات رو واسه اپلای کردن ارائه داد؟؟با گواهی مدرک موقت نمیشه اقدام کرد؟؟
    تا جایی که میدونم برای اکثر دانشگاهها شدنی نیست.

Junior Member

سلام، می خواستم بدونم با شرایط زیر می تونم از تسینگ خوا پذیرش و فاند بگیرم؟

کاردانی : مهندسی نرم افزار، دانشگاه دولتی، معدل 14.5
    کارشناسی : مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد، معدل 17
    چهار تا کتاب نوشتم، دو تا تالیف بوده و دو تا هم ترجمه.
    مدرک زبان هنوز نگرفتم، اما زبان خوب هست.
    پنج تا مقاله ISI در زمینه پردازش تصویر و سیگنال و امنیت نرم افزار دارم.
    سه سال هم تجربه تدریس دارم.

به نظر شما می تونم از چه دانشگاهی پذیرش و فاند برای کارشناسی ارشد بگیرم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط the_milad نمایش پست ها
    سلام، می خواستم بدونم با شرایط زیر می تونم از تسینگ خوا پذیرش و فاند بگیرم؟

کاردانی : مهندسی نرم افزار، دانشگاه دولتی، معدل 14.5
    کارشناسی : مهندسی نرم افزار، دانشگاه آزاد، معدل 17
    چهار تا کتاب نوشتم، دو تا تالیف بوده و دو تا هم ترجمه.
    مدرک زبان هنوز نگرفتم، اما زبان خوب هست.
    پنج تا مقاله ISI در زمینه پردازش تصویر و سیگنال و امنیت نرم افزار دارم.
    سه سال هم تجربه تدریس دارم.

به نظر شما می تونم از چه دانشگاهی پذیرش و فاند برای کارشناسی ارشد بگیرم؟
    شانست خوبه. اما واسه ارشد بورس کمه. برای بورس دانشگاه اقدام کن.

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

سلام
    من اخیرا به یکی از استادای دانشگاه Shanghai Jiao Tong University ایمیل زدم و درخواست کردم سوپروایزرم بشه و اونم قبول کرد و منو تشویق کرد به اپلای و حتی یه ریکام نوشت و به من داد که توش نوشته بود که من بهت آفر میدم که اینجا دکتری بخونی و خیلی خوشحال میشم سوپروایزرت بشم و ازین خرفا و بازم نوشته بود که برای بورس دولتی اقدام کن. یه پروفسور بسیار خوش اخلاق و پیگیر، من برا دکتری برق اقدام میخوام بکنم، اسکولارشیپ این دانشگاه چطوریه؟ کلاس A و B داشت. آیا این اسکولارشیپ ها برا دانشگاست یا دولتشون؟؟ اگرم امکانش هست رزوممو یکی که قبلا کسی تجربه فاند گرفتن داشته بررسی کنه
    1-لیسانس برق-کنترل دانشگاه علم و صنعت تهران-معدل 12.4
    2-فوق لیسانس برق-قدرت دانشگاه امیرکبیر تهران-معدل 17.25
    3-دارای 6 مقاله ISI با ایمپکت های 0.85،0.85،1.51،1.51،3.43،3.36 از ژورنال های Elsevier, T&F, AIP که تو 5 تا اسم اول و یکی اسم دوم، یک مقاله کنفرانس IEEE اسم دوم هم دارم، 2 مقاله ژورنال Elsevier تحت داوری هم دارم که یکیش احتمال داره اکسپت بشه همین روزا
    4- دو سال سابقه کار سر پروژه نیروگاه خورشیدی که طراح و کوردینیتور بودم، استخدام دانشگاه شریف بودم
    5-داور چندین ژورنال معتبر هم هستم
    5-نمره IELTS 6.5 هم دارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)