صفحه 48 از 57 نخستنخست ... 3839404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائ

سلام نه هنوز خبری نیست منم از دانشگاه پیگیری کردم جواب دادن که هنوز جوابا اعلام نشده. گفتن هیچ کدوم از دانشگاه های تحت پوشش csc تا حالا جواباشونو نگرفتنش. گفتن که باید شکیبا باشید.

Junior Member

سلام کارشناسی ارشد زیست شناسی دارم آیلتس 7 معدل 18.50 حالا دیگه چه مدارک دیگه ای لازمه اگه بخوام از یک دانشگاه برای مستر مجدد اقدام کنم؟

هزینه زندگی اونجا ماهی چنددر می یاد خیلی خرجم کمه.؟ اگر بورسیه هست چه جوری بگیرم

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

مشابه بقیه جاها همون مدارک اصلی کافیه دیگه. کلیاتش همون آیلتس، مدرک و ریزنمرات هست دیگه
    حدود 2500 rmb میگن هزینه هست تقریبا که خیلی به سبک زندگی بستگی داره
    تو سایت دانشگاه در مورد فاندها توضیحات داده. واسه ارشد دقیق نمیدونم چیا داره

نقل قول نوشته اصلی توسط anjeli نمایش پست ها
    سلام کارشناسی ارشد زیست شناسی دارم آیلتس 7 معدل 18.50 حالا دیگه چه مدارک دیگه ای لازمه اگه بخوام از یک دانشگاه برای مستر مجدد اقدام کنم؟

هزینه زندگی اونجا ماهی چنددر می یاد خیلی خرجم کمه.؟ اگر بورسیه هست چه جوری بگیرم

سلام دوستان.لطفا اگه کسی اطلاع جدید و واضحی در مورد سه مورد زیر داره،منو راهنمایی کنه.باتشکر

1- برای گرفتن ویزای دانشجویی آیا واقعا گواهی سو سابقه ترجمه شده نیاز هست؟؟!!...چون توی سایت سفارت چین چیزی در این مورد در بخش ویزای دانشجویی (X1) نگفته، در صورتی که در پست مربوط به چندین سال قبل اینجا به این مورد اشاره شده!!

2-اگر که تحصیل با هزینه شخصی باشه و فعلا بصورت رسمی بورسی نداشته باشی آیا باید حساب بانکی یا گواهی تمکن مالی یا چیزی مشابه به اینها به سفارت ارائه کرد؟؟؟ در این مورد در بخش انگلیسی سفارت صحبت شده ولی هیچ جزئیاتی راجع به نوع و روش ارائه مدرک یا حساب وجود ندارد و توی فروم های فارسی هیچ کس بهش اشاره نکرده پس اگه کسی اطلاعات واضح یا تجربه ای در این مورد داره، بیان کنه لطفا!

3- در مورد معاینه پزشکی، فرم مربوطه را باید از سایت سفارت دانلود کرد و چیزهایی رو که نیاز داره توسط پزشک تکمیل بشه و یا باید از سایت دانشگاه باشه؟ برخی از دوستان اینجا گفتند باید از سایت دانشگاه باشه ولی من داخل سایت سفارت یک فرم مربوط به معاینات پزشکی دیدم در صورتی که در سایت دانشگاه به همچین موردی برنخوردم!!

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad2002 نمایش پست ها
    سلام دوستان.لطفا اگه کسی اطلاع جدید و واضحی در مورد سه مورد زیر داره،منو راهنمایی کنه.باتشکر

1- برای گرفتن ویزای دانشجویی آیا واقعا گواهی سو سابقه ترجمه شده نیاز هست؟؟!!...چون توی سایت سفارت چین چیزی در این مورد در بخش ویزای دانشجویی (X1) نگفته، در صورتی که در پست مربوط به چندین سال قبل اینجا به این مورد اشاره شده!!

2-اگر که تحصیل با هزینه شخصی باشه و فعلا بصورت رسمی بورسی نداشته باشی آیا باید حساب بانکی یا گواهی تمکن مالی یا چیزی مشابه به اینها به سفارت ارائه کرد؟؟؟ در این مورد در بخش انگلیسی سفارت صحبت شده ولی هیچ جزئیاتی راجع به نوع و روش ارائه مدرک یا حساب وجود ندارد و توی فروم های فارسی هیچ کس بهش اشاره نکرده پس اگه کسی اطلاعات واضح یا تجربه ای در این مورد داره، بیان کنه لطفا!

3- در مورد معاینه پزشکی، فرم مربوطه را باید از سایت سفارت دانلود کرد و چیزهایی رو که نیاز داره توسط پزشک تکمیل بشه و یا باید از سایت دانشگاه باشه؟ برخی از دوستان اینجا گفتند باید از سایت دانشگاه باشه ولی من داخل سایت سفارت یک فرم مربوط به معاینات پزشکی دیدم در صورتی که در سایت دانشگاه به همچین موردی برنخوردم!!
    سلام
    1- معتبر ترین رفرنس همون سایت سفارت هست-- دقیقا همون مدارک که گفته رو همراه ببرید ( برای ویزای دانشجویی هیچ مدرک سوپیشینه نیاز نیست)
    2- برای تحصیل با هزینه شخصی گواهی حساب با مبلغ حداقل 2500 دلار احتیاج دارید. توی حسابتون ده میلیون به بالا باشه و یه گواهی حساب بگیرید کافیه
    3- فرم معاینات هم همون که تو سایت سفارت هست کافیه- برای گرفتن ویزا بهش احتیاج ندارید -- با خودتون ببرید و به دانشگاه تحویل بدین -- داخل خاک چین هم میتونید این کار رو بکنید - جای نگرانی نیست

سلام و خسته نباشید
    برای دکترا مدیریت ساخت و پروژه از پلی تکنیک هنگ کنگ من با چند تا استاد مکاتبه کردم که سه نفر بهم اکی دادن و گفتن اپلای کن. حالا میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش و بورس هنگ کنگ چقدر دارم؟ چون جند تا دانشگاه امریکا ریجکت شدم میخوام مطمئن تر اقدام کنم . ممنو میشم راهنماییم کنید.
    لیسانس مهندسی معماری دانشگاه فنی دختران تهران (شریعنی) ک سراسری بوده. معدل17.74
    ارشد مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه بهشتی شاگرد اول با معدل17.78
    تافل91
    GRE 302
    دو مقاله کنفرانس بین المللی داخلی با ارائه شفاهی
    دو مقاله ISI
    همکاری پروژه تحقیقاتی با انجمن مدیریت پروژه ایران
    یک سال سابقه کار مرتبط

ممنون

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا د

نقل قول نوشته اصلی توسط Hamivag_123 نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    برای دکترا مدیریت ساخت و پروژه از پلی تکنیک هنگ کنگ من با چند تا استاد مکاتبه کردم که سه نفر بهم اکی دادن و گفتن اپلای کن. حالا میخواستم بدونم شانس گرفتن پذیرش و بورس هنگ کنگ چقدر دارم؟ چون جند تا دانشگاه امریکا ریجکت شدم میخوام مطمئن تر اقدام کنم . ممنو میشم راهنماییم کنید.
    لیسانس مهندسی معماری دانشگاه فنی دختران تهران (شریعنی) ک سراسری بوده. معدل17.74
    ارشد مدیریت پروژه و ساخت دانشگاه بهشتی شاگرد اول با معدل17.78
    تافل91
    GRE 302
    دو مقاله کنفرانس بین المللی داخلی با ارائه شفاهی
    دو مقاله ISI
    همکاری پروژه تحقیقاتی با انجمن مدیریت پروژه ایران
    یک سال سابقه کار مرتبط

ممنون
    شانس خوبی برای قبولی و گرفتن بورسیه دارید. موفق باشید

Junior Member

سلام دوستان
    یک سوال فنی داشتم. من الان از دانشگاه تسینگهوا بورس csc برای دکتری گرفتم. بنده متاهل هستم و بچه هم دارم و الان کارمند پیمانی یکی از ارگان های دولتی می باشم. باتوجه به این که بعد از پایان تحصیل باید دوباره برگردم ایران و از طرفی سنم بالا می ره و به احتمال خیلی زیاد دوباره باید از صفر برگردم دنبال کار آیا به نظر شما ادامه تحصیل با این شرایط کار عاقلانه ای هست؟ خیلی ممنون می شم جواب بدید چون خیلی تردید دارم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط analytical نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک سوال فنی داشتم. من الان از دانشگاه تسینگهوا بورس csc برای دکتری گرفتم. بنده متاهل هستم و بچه هم دارم و الان کارمند پیمانی یکی از ارگان های دولتی می باشم. باتوجه به این که بعد از پایان تحصیل باید دوباره برگردم ایران و از طرفی سنم بالا می ره و به احتمال خیلی زیاد دوباره باید از صفر برگردم دنبال کار آیا به نظر شما ادامه تحصیل با این شرایط کار عاقلانه ای هست؟ خیلی ممنون می شم جواب بدید چون خیلی تردید دارم.
    آقا کسی نبود راهنمایی کنه؟

ApplyAbroad Superstar

from my point of view, If you have a great job with massive portion and quality plus some advantages I would recommend you to get stick to your job. But if U reply as a positive point to admission it would be another story. What I mean that is whether you will graduate from Tsinghua while U obtain Ph.D. degree and it has more effect on your salary and make it boost so then you can think about that. In general, There is no big difference between some universities in China while u will return to Iran
    due to Ministry science 's policy, there are a large number of the applicants are under review

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)