صفحه 47 از 57 نخستنخست ... 3738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 461 تا 470 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائ

سلام
    من از استادی اوکی گرفتم منظور از pre admission همین نامه‌ای هست که استاد میده؟ برای دانشگاه نانجینگ هست.
    رزومه هم شامل ۲۴ مقاله ژورنالی و ۱۳ کنفرانس و ۴ کتاب هست و معدل ارشد ۱۵.۵۱ و معدل کارشناسی ۱۵.۳۳. با این شرایط که این استفاده هم تایید کرده من پذیرش شدم یا نه؟ از موسسه اقدام کردم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید. خیلی استرس دارم.

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    والا بله دکتری
    معدل 17.30 ازاد
    10 تا مقاله ژورنالی
    ایلتس 6.5
    14 تا کنفرانسی

دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15
    نمره تافل:90
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه هونک کونگ امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟
    پایاننامه من هم در مورد نوع خاصی از نیلها هست که بسیار مورد توجه دانشگاه هونک کونگ هست

نقل قول نوشته اصلی توسط MBA_DBA نمایش پست ها
    سلام
    من از استادی اوکی گرفتم منظور از pre admission همین نامه‌ای هست که استاد میده؟ برای دانشگاه نانجینگ هست.
    رزومه هم شامل ۲۴ مقاله ژورنالی و ۱۳ کنفرانس و ۴ کتاب هست و معدل ارشد ۱۵.۵۱ و معدل کارشناسی ۱۵.۳۳. با این شرایط که این استفاده هم تایید کرده من پذیرش شدم یا نه؟ از موسسه اقدام کردم.
    ممنون میشم راهنمایی کنید. خیلی استرس دارم.
    سلام. نامه باید مهر دانشگاه و.. رو داشته باشه. یا استاد امضا کرده باشه. در هر صورت استاد نقش داره در بورسیه.
    در مورد رزومه آره حتما بورسیه میگیرید البته به نظرم آیلتس هم مهمه که داشته باشید. من سه تا اپلی کردم هر سه تا بورس دادن فکر میکنم بخاطر آیلتس بود. چون اصلا منطقی نیست به کسی بدون مدرک زبان بورس بدن. برایه اقدام هم از الان تا سال دیگه وقت دارید برید پیج دانشگاه های رو چک کنید تمام اطلاعات است. نمیشه همش رو اینجا توضیح داد. موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyazahedi نمایش پست ها
    دانشگاه لیسانس-رشته-معدل:سراسری بناب-عمران-15.93
    دانشگاه فوق لیسانس-رشته-معدل:شهیدمدنی آذربایجان-ژئوتکنیک-15
    نمره تافل:90
    مقاله:3مقاله ISI.
    درخواست پذیرش برای مقطع:PHD
    میزان فاند مورد انتظار:
    فول فاند
    میشه راهنماییم کنید که در دانشگاه هونک کونگ امکان تحصیل با فاند کامل رو دارم؟
    پایاننامه من هم در مورد نوع خاصی از نیلها هست که بسیار مورد توجه دانشگاه هونک کونگ هست
    هنگ کنگ من اپلی کردم. بورسیه داره البته خیلی بورسیش کامل نیست. ضمنا براشون سطح مقالات باید if خوب داشته باشند. این خیلی مهمه به همراه اینکه حتما سعی کنید استاد پیدا کنید. معدل ارشد کمه ولی مقاله جبران میکنه ان شالله. توجه کنید که اونا اصلا دانشگاه های ایران رو نمیشناسند چون هیچ کدوم رنکی ندارند در دنیا به جز دانشگاه تهران و شریف.

مهندس من معدلم با احتساب نمره پایاننامه 16 میشه. و اینکه میزان بورس سالانه چقدر میدن. من جستجو کردم نوشته بود سالانه 31000 دلار.

سلام دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم . یکی از اساتید ایرانی در دانشگاه شانگهاهای زمینه کاری من پسندید و خیلی خوشش اومد و کلی تشویقم کرد اپلای کنم . اما من مدرک زبان ندارم . امکان داره دانشگاه به من این اجازه را بده زبانم را در دانشگاه تکمیل کنم یا خیر ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad583 نمایش پست ها
    سلام دوستان من فارغ التحصیل کارشناسی ارشد مهندسی مواد هستم . یکی از اساتید ایرانی در دانشگاه شانگهاهای زمینه کاری من پسندید و خیلی خوشش اومد و کلی تشویقم کرد اپلای کنم . اما من مدرک زبان ندارم . امکان داره دانشگاه به من این اجازه را بده زبانم را در دانشگاه تکمیل کنم یا خیر ؟
    اگه استاد موافق باشه - نیازی به مدرک زبان ندارید
    کلا نظر استاد مبنای پذیرش هست

Junior Member

دوستان سلام
    میخواستم بدونم هزینه زندگی توی پین و شهر نانجینگ برای هر نفر حدوداً چقدره ؟
    من از یکی از دانشگاه های نانجینگ پذیرش گرفتم و با توجه به نوع بورسم ماهانه 3000یوان حقوق دارم به اضافه 1500 یوان پول خونه
    اما نکته اینجاست که من متاهلم و باید دو نفری زندگی کنیم
    میخواستم بدونم با این مبلغ میشه دو نفری زندگی کرد ؟

Junior Member

سلام
    دوستاني كه چين هستن لطفا من رو راهنمايي كنن.
    براي ارشد مخابرات يك دوره انگليسي استادي در BUPTبهم گفتن برم، دير اپلاي كردم و اسكالرشيپي نگرفتم استاد گفت از گرنت خودم هزينه ها رو ميدم فقط من نميتونم يكجا شهريه تو بدم تو وقتي اومدي٣٢٨٠٠ تا شهريه و روزي٤٢ يوان هم هزينه ي محل زندگيت رو براي يك سال بده كه ميشه حدود٥٠٠٠٠يوان، بعد من در قالب حقوق ماهي٦٣٠٠يوان هزينه زندگي و پولايي كه دادي رو بهت بر ميگردونم.
    لطفا بگيد اين كار رايجه؟ و ممكنه مشكلي پيش بياد يا نه؟ و اينكه راجع به عدد ها نظر بديد، عملا ماهي حدود٢٠٠٠يوان داره براي زندگيم ميده. با توجه به عدد روزي٤٢ يوان اين قيمت خوابگاهه بنظرتون؟
    خيلي ممنون، بيشتر نگران اينم كه اين پول رو از جايي قرض بگيرم بدم دانشگاه بعد مشكلي پيش بياد نتونم پس بدم!

Member
    رشته و دانشگاه
    Peking Univ - Materials Engineering

دوستان نتایج CSC برای کسی هنوز نیومده؟
    قرار بوده تو June اعلام کنن اما هنوز که واسه ما خبری نشده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)