صفحه 50 از 57 نخستنخست ... 404142434445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 491 تا 500 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Not all of them but there are some calls for winter intake that you can apply for that.
    من براي مهندسي عمران دانشگاههاي شانگهاي هرچي مي گردم چيزي پيدا نمي كنم شما دانشگاههايي مي شناسيد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa23170 نمایش پست ها
    من براي مهندسي عمران دانشگاههاي شانگهاي هرچي مي گردم چيزي پيدا نمي كنم شما دانشگاههايي مي شناسيد؟
    most of civil Eng. programs are commenced at the beginning of September 2018. but I have found a program at Harbin Inst. Of Technology which is one of precious university in China that program will start at March 2018 while the deadline is at the end of December 2017. I have no idea about which degree are you going to obtain but no any program in Shanghai for this winter currently

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    most of civil Eng. programs are commenced at the beginning of September 2018. but I have found a program at Harbin Inst. Of Technology which is one of precious university in China that program will start at March 2018 while the deadline is at the end of December 2017. I have no idea about which degree are you going to obtain but no any program in Shanghai for this winter currently
    ممنون از اطلاعاتتون براي فوق ليسانس عمران مي خواستم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

سلام دوستان.

من به راهنمایی فوری شما نیاز دارم.. از دانشگاه ووهان چین پوزیشن پست دکترا پیدا کرده بودم وخودشون پروسه اپلای رو ۶ ماه گذشته شروع کردن. هنوز اجازه کار صادر نشده و تو پروسه هست.

الان یه موقعیت بهتر پست داک از دانشگاه فودان تو شانگهای دارم.

چطور میشه مورد اول رو کنسل کرد با توجه به اینکه دانشگاه ووهان مدارکم و توسیسم اجازه کار اپلود کرده و تو پروسه هست.

سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من به راهنمایی فوری شما نیاز دارم.. از دانشگاه ووهان چین پوزیشن پست دکترا پیدا کرده بودم وخودشون پروسه اپلای رو ۶ ماه گذشته شروع کردن. هنوز اجازه کار صادر نشده و تو پروسه هست.

الان یه موقعیت بهتر پست داک از دانشگاه فودان تو شانگهای دارم.

چطور میشه مورد اول رو کنسل کرد با توجه به اینکه دانشگاه ووهان مدارکم و توسیسم اجازه کار اپلود کرده و تو پروسه هست.

سپاس
    it is quite complex. as long as your case is under review by Hubei state of Foreigner administration police then you need to ask the university to suspend your case there then You need to ask Fudan university to run your new application case at SHAFA in shanghai police administration while in Shanghai it would take another three to 6 months

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    civil and environmental engineering at shiraz university

با سلام خدمت دوستان
    خسته نباشید .
    امکانش هست شرایط بنده رو برای پذیرش بررسی کنید .
    من لیسانس دانشگاه آزاد قزوین در رشته ی عمران-عمران با معدل 16.58 گرفتم .
    دانشجوی ارشد عمران محیط زیست دانشگاه شیراز روزانه هستم با معدل 15 و 3 مقاله ISI و همچنین دارای یک ثبت اختراع در امر تصفیه فاضلاب پالایشگاه نفت
    مقام سومی در جشنواره بین المللی خوارزمی هم دارم .
    6 بار TA بودم در دروس عمران .
    دارم زبان میخونم که بتونم آیلس 6.5 بگیرم .
    آیا امکان پذیرش با فاند دولتی در هر دانشگاه چین را دارم در مقطع دکتری ؟

Junior Member

سلام وقتتون بخیر

ببخشید من البته هنوز ۲ سال مونده تا فارغ التحصیل شم (۹ ترمه)، اما خب شرایط زیر که میگم بدترین حالت هست و چون به هر حال کم کم شروع کنم برای یادگیری زبان آلمانی تا بتونم مدرک مورد نظرشو به موقع بگیرم، (قصدم تحصیل ارشد در دانشگاه های آلمانی بود)، میخوام قبلش درباره سایر کشورها هم مطمئن بشم.

رشته‌ی مهندسی مکانیک،‌دانشگاه فردوسی مشهد

معدل: ۱۸.۷۰ (الان از این بیشتره، ولی بدترین حالت رو گفتم)
    مدرک زبان انگلیسی: تافل با نمره ۱۰۸ (این رو دارم- البته تا سال دیگه منقضی میشه و باید دوباره امتحان بدم)
    مقاله:‌در بهترین حالت میتونم ۱ مقاله ‌isi بدم. اما ۲ تا مقاله کنفرانسی دارم ( بین المللی - انگلیسی). (لطفا مقاله isi رو در نظر نگیرید)
    سابقه حل تمرین نزدیک ۱۰ درس از ریاضی ۱ تا درس های تخصصی مثل سیالات ۱ و ۲ و انتقال حرارت
    ریکامندشن: تقریبا تمام اساتید گروه میتونن ریکامندشن خیلی خوبی برام بنویسن. مخصوصا ۴-۳ نفرشون که اتفاقا یکیشون در زمینه تخصصیم بسیار معروف هستن در دنیا و مطمئنم بهترین ریکامم رو ایشون میدن.
    سابقه آزمایشگاهی: از ترم ۳ در آزمایشگاه اساتید بودم و اینو میتونن در ریکام ذکر کنن اساتید مربوطه.

جسارتا، برای مقطع ارشد صرفا دانشگاه های Tsinghua و Peking شانسی دارم؟ فاند چطور؟ (اینکه این ۲ دانشگاه رو در نظر دارم برای این هست که دانشگاه TUM آلمان پس از این ۲ تا دانشگاه در رنکینگ ها قرار میگیره و با توجه به اینکه تقریبا شانس خیلی زیادی برای پذیرش مستقیم بدون مصاحبه هم دارم در این دانشگاه، دانشگاه های دیگه چین رو در نظر نگرفتم)

سپاس

Junior Member

سلام بر همگی
    من کارشناسی ارشد رشته هماتولوژی (خونشناسی)(معدلمم 16.50) دارم( از دانشگاه علوم پزشکی تبریز). می خوام توی یکی از دانشگاه های ژاپین برای مقطع دکتری شرکت کنم. اما دانشگاهی رو پیدا نکردم که این رشته رو به زبان انگلیسی تدریس کنه.
    ایا شما دانشگاهی رو می شناسین که این رشته یا حتی ایمنی شناسی رو به زبان انگلیسی تدریس کنه.برخی از دانشگاهاشبه زبان چینی تدریس می کنن.
    در ضمن چطور می شه بورس شد و یا کلا چه مدارک یا رزومه ای نیاز هست که اونها قبول کنند.

ممنونم دوستان

Junior Member

دوستان من نمره تافلم تا آخر جولای 2018 اعتبار داره.... واسه بورس ایرادی دار یا نه؟
    ممنون

Junior Member

با سلام
    چندتا سوال داشتم در رابطه با دانشگاه های چین با رنکینگ بالا مثل SJTU یا Fudan
    1- من لیسانس مهندسی تکنولوژی نرم افزار از دانشگاه آزاد اسلامشهر دارم با معدل 17.5
    2- مدرک زبان PET و FCE دارم و تا ماه آینده امتحان آیلتسم رو میدم
    3- سه ویزای چین در پاسپورتم دارم
    4- 24 سالمه و 3 سال سابقه کار دارم
    میخواستم ببینم با توجه به اینکه بورسیه نمیخوام و با هزینه شخصی تحصیل میکنم چه قدر احتمال پذیرش در مقطع ارشد رو از این کشور دارم(در رشته مهندسی نرم افزار) و اینکه اصلا ارزش داره تحصیل تو چین؟ و قصدم موندن تو چین و کار کردن مرتبط با رشتم هستش
    ویرایش توسط panizt : December 5th, 2017 در ساعت 02:08 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)