صفحه 26 از 57 نخستنخست ... 161718192021222324252627282930313233343536 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 251 تا 260 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

سلام عزیزان
    برای ارشد کشاورزی به چه دانشگاهایی باید میل بفرستم؟ چطوری میتونم با اساتید ار تباط برقرار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید من کاملا صفر کیلومترم تو این قضیه

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط samaneh6605 نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    برای ارشد کشاورزی به چه دانشگاهایی باید میل بفرستم؟ چطوری میتونم با اساتید ار تباط برقرار کنم؟ ممنون میشم کمک کنید من کاملا صفر کیلومترم تو این قضیه
    از رنکینگ های معتبر مثل تایمز، بهترین دانشگاه ها تو رشتتون رو پیدا کنید و به دانشکده مربوطه تو سایت دانشگاه و بعدش لیست اساتید مراجعه کرده و با خوندن زمینه کاریشون، به ایمیلی که در پروفایل هر یک تعبیه شده ایمیل زده و کمی در مورد خودتون و علایقتون به همراه رزومتون صحبت کنید و از شرایط استاد از گرفتن دانشجو در ترم جدید و فاند برای هزینه ها و همچنین زبان تدریس دوره مطلع شوید

Junior Member

سلام خدمت آیلتس عزیز. صفحه دیگری پیدا نکردم سوالمو بپرسم (شاید کمی بی ربط به موضوع این صفحه باشه)
    میخواستم بپرسم که میشه توی چین امتحان آیلتس داد به راحتی؟ چون من سایت های آیلتسشون رو که چک کردم به زیان چینی بود. فکر میکنید بشه با آرامش و بدون دغدغه (بخاطر اینکه زیاد انگلیش حرف نمیزنن) امتحان داد؟
    من از یکی ار دانشگاه های چین پذیرش دارم، میخوام بیام اونجا یک بار دیگه آیلتس بدم.
    ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط sara1988ss نمایش پست ها
    سلام خدمت آیلتس عزیز. صفحه دیگری پیدا نکردم سوالمو بپرسم (شاید کمی بی ربط به موضوع این صفحه باشه)
    میخواستم بپرسم که میشه توی چین امتحان آیلتس داد به راحتی؟ چون من سایت های آیلتسشون رو که چک کردم به زیان چینی بود. فکر میکنید بشه با آرامش و بدون دغدغه (بخاطر اینکه زیاد انگلیش حرف نمیزنن) امتحان داد؟
    من از یکی ار دانشگاه های چین پذیرش دارم، میخوام بیام اونجا یک بار دیگه آیلتس بدم.
    ممنون
    ربطی نداره که جون زبانشون خوب نیست ازمون راحتت ره!!!
    اینجا همه اگزمینرها NATIVE هستن. ضمناً داوطلب هم زیاد دارن . اما چون مراکز زیاد هست میشه براحتی پیدا کرد و ازمون رو داد. بله مشکلی ازمون ایلتس در ایران رو اصلاً نداره.

Junior Member

راستش من واسه ویزیتینگ اسکولار دانشگاه تسینگهوا اقدام کردم. حالا گفتن که باید ساپورت مالی رو خودت باید فراهم کنی! چطور من میتونم فاند بگیرم؟ آیا فاند خاصی هست تا واسش اقدام کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    power electric im esf uni

سلام
    لیسانس برق با معدل 13 آزاد و فوق لیسانس برق با معدل 16
    مقاله ندارم
    سابقه کار دارم
    برای دکتری برق میتونم اقدام کنم
    کدوم دانشگاه ؟؟؟
    میتونم فاند بگیرم ؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط esfahan نمایش پست ها
    سلام
    لیسانس برق با معدل 13 آزاد و فوق لیسانس برق با معدل 16
    مقاله ندارم
    سابقه کار دارم
    برای دکتری برق میتونم اقدام کنم
    کدوم دانشگاه ؟؟؟
    میتونم فاند بگیرم ؟؟؟
    ممنون میشم کمک کنید
    شانس پذیرش که دارید. اما برای دانشگاههای تاپ بورس رو خیلی بعید میدونم معدل لیسانس پایین رزومه قوی نداری!
    برای دانشگاههای متوسط اقدام کن مممکنه بورس دانشگاه رو بگیری.

Junior Member

سلام دوستان
    من تصمیم گرفته ام برای مقطع دکتری در چین ادامه تحصیل بدهم. چند سوال داشتم از عزیزان مطلع.
    1- لیسانس روابط دیپلماتیک معدل 18.67 دانشگاه ازاد تهران مرکزی، دانشجوی فوق لیسانس مطالعات منطقه ای گرایش شرق آسیا دانشکده ی وزارت خارجه، رتبه ی 8 کنکور سراسری ارشد. آشنا به زبان چینی و تسلط نسبی بر زبان انگلیسی. با این شرایط چقدر امکان بورس csc دارم؟
    2- برای بورس باید شخصا اقدام کنم و یا به موسسات مراجعه کنم؟ شخصی هست که وبلاگ هم داره و در صورت اخذ بورس 4500 دلار (تنها برای رایگان کردن شهریه ) و حدود 7000 دلار در صورت اخذ بورس csc دریافت میکنه به نظرتون خودم اقدام کنم یا توسط ایشون کار رو پیگیری کنم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط rool نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تصمیم گرفته ام برای مقطع دکتری در چین ادامه تحصیل بدهم. چند سوال داشتم از عزیزان مطلع.
    1- لیسانس روابط دیپلماتیک معدل 18.67 دانشگاه ازاد تهران مرکزی، دانشجوی فوق لیسانس مطالعات منطقه ای گرایش شرق آسیا دانشکده ی وزارت خارجه، رتبه ی 8 کنکور سراسری ارشد. آشنا به زبان چینی و تسلط نسبی بر زبان انگلیسی. با این شرایط چقدر امکان بورس csc دارم؟
    2- برای بورس باید شخصا اقدام کنم و یا به موسسات مراجعه کنم؟ شخصی هست که وبلاگ هم داره و در صورت اخذ بورس 4500 دلار (تنها برای رایگان کردن شهریه ) و حدود 7000 دلار در صورت اخذ بورس csc دریافت میکنه به نظرتون خودم اقدام کنم یا توسط ایشون کار رو پیگیری کنم.
    اگر معدلت بالاست و زبان چینی هم میدونی پس نگران نباش، اقدام کن بهتره دنبال استاد هم باشی دانشگاهها رو از عالی تا سطح خوب دستچین کن.
    من به جای شما بودم خودم اقدام میکردم. هیچ مشکلی نداره .

سلام
    دوستان من یک سوال دارم از شما که برام خیلی حیاتیه و ممنون میشم اگه هر چه زودتر جواب من رو بدید.
    من در مقطع لیسانس رشته مهندسی شیمی با گرایش صنایع گاز خوندم.
    از دو تا از دانشگاههای چین تو مقطع ارشد بورس گرفتم.
    یکی دانشگاه huazhong university of science and technology(hust تو رشته material science
    و یکی هم از دانشگاه nunjing university of science and technologyبرای رشته chemical engineering and technology
    میدونم که رنک دانشگاه hust بالا تره ولی از طرفی وقتی سایت shanghairanking.com رو نگاه کردم بر اساس subject برای science هیچ اثری از hust نبود تو دانشگاههای برتر ولی تو رشته های مهندسی رنکش از nunjing بهتر بود.
    خیلی گیج شدم با توجه به اینکه شناخت چندانی از دروس material science و بازار کارش در آینده ندارم ازتون راهنمایی میخوام که کدوم دانشگاه رو انتخاب کنم.
    در ضمن استاد توی دانشگاه hust من رو برای بحث نانو تکنولوژی تایید کرده مثل اینکه.
    هدف من بعد از گرفتن فوق ادامه دادن درس تو مقطع دکترا تو یکی از دانشگاههای اروپایی یا آمریکایی هست.
    منتظر راهنمایی هاتون هستم.
    سپاس

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)