صفحه 10 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617181920 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2006 نمایش پست ها
    جناب آقاي آيلتس ،

با سلام ،امكان دارد در خصوص امكانات خوابگاه ها كمي توضيح دهيد - به دفتر اينترنشنال دانشگاه ايميل زدم ولي خيلي كلي و مختصر جواب داده - آيا از دوستان كسي را سراغ داريد كه در حال تحصيل در دانشگاه زير باشد ؟

Beijing University of Posts and Telecommunications
    ممنون از وقتي كه شما.
    من به سایت دانشگاه سر زدم اما هیچ اطلاعاتی از قیمت و محل اسکان پیدا نکردم. تنها به یک مورد اشاره شد که دانشجویان در صورت امکان میتونن در هتل 3 ستاره داخل دانشگاه هم اسکان داده بشن! که نمیدونم قیمتش با قیمت خوابگاه یکی است یا بیشتر!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    mechanical engineering &science and technology

سلام روند اپلای تو دانشگاه شانگهای جیاتانگ رو میشه بهم توضیح بدید؟یا آدرس وبپیج رو بهم بدید. به دانشگاه ایمیل زدم اما سایت دانشگاه رو بهم داد خیلی خسته نباشند
    یه سوال دیگه در مورد غذای حلال تو هنگ کنگ مشکلی دارم یا نه؟
    ممنون از کسایی که جواب میدن مخصوصا آیلتس

Member
    رشته و دانشگاه

یه سوال دیگه Chinese proficiency test برای این دانشگاه لازمه حتی اگه joint institute باشیم؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mehrdad71 نمایش پست ها
    سلام روند اپلای تو دانشگاه شانگهای جیاتانگ رو میشه بهم توضیح بدید؟یا آدرس وبپیج رو بهم بدید. به دانشگاه ایمیل زدم اما سایت دانشگاه رو بهم داد خیلی خسته نباشند
    یه سوال دیگه در مورد غذای حلال تو هنگ کنگ مشکلی دارم یا نه؟
    ممنون از کسایی که جواب میدن مخصوصا آیلتس
    روند اپلای کاملاً انلاینه. بعد هم مدارک رو باید با پست ارسال کنی. اولاً برای گرفتن بورس مختلف اینجا رو ببین. شما بهتره از اینجا سوال بپرسی. بخش لیسانس و مستر و دکتری ایمل هاشون متفاوته. همینطور سایت دانشگاه میشیگان-جیاتانگ هم اینجا قابل دسترسی است.
    غذای حلال هم پییدا میشه. یه سری مغازه هایی هست به نام المسلمین که غذای حلال دارن که مشکلی نداره و هر وعده اش هم بین 10- 20 یوان هست.

ApplyAbroad Superstar

یه سوال دیگه Chinese proficiency test برای این دانشگاه لازمه حتی اگه joint institute باشیم؟
    برای دوره های joint که در دانشگاههای میشیگان، پاریس تک، جورجیا تک و کی تی اچ با دانشگاه جیاتانگ ارتباط دارن. زبان تحصیل کلاً انگلیسی است و نیازی به اارئه مدرک زبان چینی نیست.

Member
    رشته و دانشگاه

سلام ببخشید من سوالام زیاد شد
    برای دانشگاه شانگهای جیاتانگ، زمان ثبت نام اسکولارشیب دولت شانگهای دقیقا چه وقتی هست؟اینجور که من از سایت دانشگاه فهمیدم مثل آمریکا و کانادا نیست که از قبل سوپروایزر رو تعیین کنیم. من ایمیل بزنم شهریور ماه یا نه؟سایت joint institute رو من خودم قبلا بارها دیده بودم اما قسمتی به نام ادمیشن یا یه راهنمایی در مورد روند اپلای و زمانبندی نداشت آدم یکم گیج میشه.
    آیلتس جان اگر روند اپلای اینترنتی هست یعنی تا قبل از ورود به دانشگاه نیاز به پست کردن چیزی نیست؟ ددلاین رو من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم.
    اگه یه راهنمایی کلی در مورد ایمیل زدن به استاد، زمانبندی کنید ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

سلام ببخشید من سوالام زیاد شد
    برای دانشگاه شانگهای جیاتانگ، زمان ثبت نام اسکولارشیب دولت شانگهای دقیقا چه وقتی هست؟اینجور که من از سایت دانشگاه فهمیدم مثل آمریکا و کانادا نیست که از قبل سوپروایزر رو تعیین کنیم. من ایمیل بزنم شهریور ماه یا نه؟سایت joint institute رو من خودم قبلا بارها دیده بودم اما قسمتی به نام ادمیشن یا یه راهنمایی در مورد روند اپلای و زمانبندی نداشت آدم یکم گیج میشه.
    آیلتس جان اگر روند اپلای اینترنتی هست یعنی تا قبل از ورود به دانشگاه نیاز به پست کردن چیزی نیست؟ ددلاین رو من هرچی گشتم نتونستم پیدا کنم.
    اگه یه راهنمایی کلی در مورد ایمیل زدن به استاد، زمانبندی کنید ممنون میشم
    اولاً خاطر نشان کنم که تحصیل دکتری در چین تنها یکبار در ساله که دانشجو میگیره و ددلاین هم 30 اپریل بود که تمام شد. شما باید از فوریه سال دیگه 2015 اقدام کنی.
    برای دانشگاههای تراز اول در چین مانند امریکا و کانادا اتفاقاً باید ایمیل بزنی اما اگر جوابی نگرفتی باید از خود دانشگاه پیگیر بشی. برای بورس دولتی و بورس دولت شانگهای باید از این وب سایت اقدام کنی.
    http://en.study-shanghai.org/
    همچنین برای سایت میشیگان باید با استاداش تماس بگیری یا با خود مسئول بخش اون موسسه. مشکلی نداره من که ایمیل میدادم جواب میدادن.

Member
    رشته و دانشگاه

ممنون جواب میدید من برای فال 2015 مقطع مستر رشته مکانیک میخوام اقدام کنم

Junior Member

ممنون جواب میدید من برای فال 2015 مقطع مستر رشته مکانیک میخوام اقدام کنم
    (اگه رزومهٔ خوبی داری تایوان رو در نظر داشته باش یا هنگ کنگ + یکی‌ دو تا دانشگاه تو پکن و شانگهای) بقیه دانشگاههای چین مثه بقیه آسیاست( هند ،مالزی، فیلیپین،ایران،...)،اتفاق خاصی‌ قرار نیست بیفته،کل داستانو بهت تو یه جمله گفتم،موفق باشی‌

Banned

دوستان عزیز سلام
    یک سوالی خدمتتون داشتم.
    من ارشدم رو تویکی از دانشگاه های مطرح انگلیس خوندم , الان میخوام برای دانش‍گاه Xi'an Jiaotong-Liverpool University اقدام کنم برای یکی از پوزیشن های دکترا. تنها دغدغه من اینه که من اخیرا ۳ تا مقاله سابمیت کردم (یکی در ژورنال و ۲ تا در کنفرانس خارجی) که هر ۳ تا هنوز اکسپت نشدند. بنظرتون چی کار کنم؟ صبر کنم تا اکسپ بشن یا الان اقدام کنمو شرایطو بهشون بگم و بعدا میشه رزومه رو آپدیت کرد؟ خیلی ممنونم از پاسخگوییتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)