صفحه 24 از 57 نخستنخست ... 141516171819202122232425262728293031323334 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

میشه نظرتون رو در مورد دانشگاه UESTC بفرمایید ؟ من از این دانشگاه بورس کامل دارم. معتبر هست این دانشگاه ؟ شهرش چه طور شرایطش خوبه برای زندگی چهار ساله دکتری؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Queen's University Belfast, Electrical Enginering

نقل قول نوشته اصلی توسط mlabaf نمایش پست ها
    میشه نظرتون رو در مورد دانشگاه UESTC بفرمایید ؟ من از این دانشگاه بورس کامل دارم. معتبر هست این دانشگاه ؟ شهرش چه طور شرایطش خوبه برای زندگی چهار ساله دکتری؟
    دانشگاه زیاد شناخته شده ای نیست، تو لیست وزارت علوم هم تو رده خوب هاست، اگر میتونی از یه دانشگاه بهترم فاند بشی، اقدام کن، شهرش هم چنگدو هست که نمیدونم چجور جایی هست، شهرشم شناخته شده نیست، صد در صد رفاه بیجینگ و شانگهای رو نداره اما از طرفی هزینه هاش باید قاعدتا کمتر باشه، باز دوستان بیشتر راهنمایی کنند

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر
    من با یکی از دانشگاهها در شانگهای مکاتبه کردم که برای ارشد اقتصاد پذیرش بگیرم حالا میگه تا قبل از ددلاین باید اصل مدارک را بفرستی در حالی که من نتوانستم استاد پیدا کنم و تازه میخوان مدارک را بررسی کن اگه مدارک را بفرستم و بهم پذیرش ندن مدارک را پس میفرستند؟

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط soltex666 نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر
    من با یکی از دانشگاهها در شانگهای مکاتبه کردم که برای ارشد اقتصاد پذیرش بگیرم حالا میگه تا قبل از ددلاین باید اصل مدارک را بفرستی در حالی که من نتوانستم استاد پیدا کنم و تازه میخوان مدارک را بررسی کن اگه مدارک را بفرستم و بهم پذیرش ندن مدارک را پس میفرستند؟
    منظور از اصل مدرک، همون ترجمه انگلیسی با مهر دادگستری و امور خارجه هست و اصل مدرک لیسانس و یا فوقتونو که همون فارسی ها باشه همیشه پیش خودتون میمونه و به کسی نمیدینش، اگر منظورتون همون انگلیسیا هست، خیر دیگه برنمیگردوند و همه جا به همین منوال هست

Junior Member

سلام دوستان وقت بخیر..اخیرا یک استاد از یکی از دانشگاهای چین واسم دعوت نامه داده و گفته واسه گرفتن بورسیه دانشگاه اقدام کنم..دانشگاه هم واسم ایمیل زد گفت مدارک لازم رو آماده کنم و ایمیل کنم منم این کارو انجام دادم.. به نظر شما چون استاد قبول کرده دانشگاه هم بورس میده؟ الان من باید چیکار بکنم؟ لظفا راهنمایی کنید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط nooramiri نمایش پست ها
    سلام دوستان وقت بخیر..اخیرا یک استاد از یکی از دانشگاهای چین واسم دعوت نامه داده و گفته واسه گرفتن بورسیه دانشگاه اقدام کنم..دانشگاه هم واسم ایمیل زد گفت مدارک لازم رو آماده کنم و ایمیل کنم منم این کارو انجام دادم.. به نظر شما چون استاد قبول کرده دانشگاه هم بورس میده؟ الان من باید چیکار بکنم؟ لظفا راهنمایی کنید
    استاد تقزیباً اینجا خیلی کار ها ازش بر میاد. بنابراین اگر حمایتت میکنه اقدام کن.
    برای امسال که بورس تقرباً بسته شده. باید از ژانویه سال 2016 اقدام کنی. اما برای هزینه شخصی فرصت هنوز هست. با دانشگاه هماهنگ کن فرمها رو پر کن و سپس مدارک خواسته شده رو براشون ارسال کن.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان من سوالی داشتم برای اونهایی که تجربه کافی دارند، من اگر فقط ماکزیمم برای 2 ماه بیام چین با بورس دولتی و برای دکتری دانشگاه تسینگهوا، اگر انصراف بدم بعد 2 ماه و برم جای دیگه مشکلی پیش میاد، جریمه ای باید بدم؟ آیا به دانشگاه مقصدم اطلاع میدهند، الیته نمیفهمند که من دارم میرم جای دیگه، میگم بعدا اگر بفهمند مشکل ساز میشه؟ کلا چه مشکلاتی امکان داره باهاش روبرو بشم؟ مرسی که وقت میزارید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amiirali نمایش پست ها
    دوستان من سوالی داشتم برای اونهایی که تجربه کافی دارند، من اگر فقط ماکزیمم برای 2 ماه بیام چین با بورس دولتی و برای دکتری دانشگاه تسینگهوا، اگر انصراف بدم بعد 2 ماه و برم جای دیگه مشکلی پیش میاد، جریمه ای باید بدم؟ آیا به دانشگاه مقصدم اطلاع میدهند، الیته نمیفهمند که من دارم میرم جای دیگه، میگم بعدا اگر بفهمند مشکل ساز میشه؟ کلا چه مشکلاتی امکان داره باهاش روبرو بشم؟ مرسی که وقت میزارید
    هیچ مشکلی نیست. از نظر کار اکادمیک پسندیده نیست اما خب بودن کسانی که برای تحصیل به جاهای دیگری رفتن و مشکلی نداشتن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    هیچ مشکلی نیست. از نظر کار اکادمیک پسندیده نیست اما خب بودن کسانی که برای تحصیل به جاهای دیگری رفتن و مشکلی نداشتن.
    منم خودم اصلا دوس ندارم اینکارو، اما از دست این تحریم ها و رشته تحریم خور خفن من که انرژی نو هست و دانشگاهم که تو لیست تحریم هایی یه سری کشورهاست ناچارم اینکارو بکنم، تازه استاد بدبخت کلی کمک کرده . حتی پول اپلیکیشن فی رو هم خودش داده، اما دیگه این چیزا دلیل نمیشه، ما میریم که دنیامونو بسازیم و باید بهترین جاهو انتخاب کنیم و این چیزا هم هست توش که صد البته جالب نیست، حالا ایشالله شرایطم جوری بشه که قبل از رفتنم معلوم بشه که دیگه نیازی به اینکارا نباشه مرسی از لطفتون

Junior Member ariyang آواتار ها

سلام دوستان
    ممنون میشم بهترین دانشگاه ها رو برای رشته مدیریت بازرگانی نام ببرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)