صفحه 3 از 57 نخستنخست 1234567891011121353 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط farinazm نمایش پست ها
    من کارشناسی مدیریت جهانگردی دارم از دانشگاه غیرانتفاعی
    برای ارشد چطور بورسیه بگیرم؟ حالا یا رشته ی خودم یا رشته ی روانشناسی....
    بهترین موتور جستجو گر در چین رو اینجا دریافت کنید:
    http://www.cucas.edu.cn

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من می‌خواستم ببینم آیا کسی‌ برا رشتهٔ حقوق برای اونجا اقدام کرده یعّأ نه ؟

البته برا مقطعی دکترا و اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ در مورد رشته‌ها و دانشگاه هایی که هست و رشته‌های حقوق رو داره به من اطلاعاتی‌ بده ممنون میشم
    ویرایش توسط daniyal_arj : December 30th, 2013 در ساعت 05:14 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط MohsenGM نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان عزیز

من می‌خواستم ببینم آیا کسی‌ برا رشتهٔ حقوق برای اونجا اقدام کرده یعّأ نه ؟

البته برا مقطعی دکترا و اگر کسی‌ اطلاعاتی‌ در مورد رشته‌ها و دانشگاه هایی که هست و رشته‌های حقوق رو داره به من اطلاعاتی‌ بده ممنون میشم

بله چرا که نشه! رشته حقوق و مدیریت اقتصاد از رشته های پر طرفدار در چین می باشه و باید بیشتر در دانشگاههای خوب و عالی اینجا خونده بشه که تضمین اینده بهتری برای شما داره. بهتره وب سایت زیر را برای پیدا کردن رشته و دانشگاه بررسی کنی:
    www.cucas.edu.cn
    ویرایش توسط daniyal_arj : December 30th, 2013 در ساعت 05:14 AM

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

جناب IELTS سلام
    من چند سوال در مورد رشتم از شما دارم:
    1: شما در مورد رشته گردشگری در چین اطلاعی دارید؟ چین الان جزو 3 کشور گردشگر پذیر تو دنیاست و در آینده ی خیلی نزدیک آمریکا و حتی فرانسه رو هم پشته سر می گذاره و اول میشه. از نظر آموزشی هم دانشگاه های این کشور تو این رشته قوی هستند؟
    2: شما از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ اطلاعی دارید؟ school of hotel and tourism این دانشگاه جزو بهترین های دنیاست. منتها اینجوری که از سایتش متوجه شدم میزان فاندشون سقف خاصی داره و کل هزینه ها و حتی شهریه رو پوشش نمیده. شما اطلاعات بیشتری دارید؟
    3: امکان اقامت و کار در چین و هنگ کنگ وجود داره در رشته ی من؟ من اطلاعی در اینباره ندارم ولی احساس می کنم با توجه به سیاست تک فرزندی که وجود داره سخت به خارجی ها اجازه بدن یا شاید هم اصلا ندن. به هر حال اگر راهنمایی کنید ممنون خواهم شد.
    با تشکر از شما

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    جناب IELTS سلام
    من چند سوال در مورد رشتم از شما دارم:
    1: شما در مورد رشته گردشگری در چین اطلاعی دارید؟ چین الان جزو 3 کشور گردشگر پذیر تو دنیاست و در آینده ی خیلی نزدیک آمریکا و حتی فرانسه رو هم پشته سر می گذاره و اول میشه. از نظر آموزشی هم دانشگاه های این کشور تو این رشته قوی هستند؟
    2: شما از دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ اطلاعی دارید؟ school of hotel and tourism این دانشگاه جزو بهترین های دنیاست. منتها اینجوری که از سایتش متوجه شدم میزان فاندشون سقف خاصی داره و کل هزینه ها و حتی شهریه رو پوشش نمیده. شما اطلاعات بیشتری دارید؟
    3: امکان اقامت و کار در چین و هنگ کنگ وجود داره در رشته ی من؟ من اطلاعی در اینباره ندارم ولی احساس می کنم با توجه به سیاست تک فرزندی که وجود داره سخت به خارجی ها اجازه بدن یا شاید هم اصلا ندن. به هر حال اگر راهنمایی کنید ممنون خواهم شد.
    با تشکر از شما
    دروود.
    1- من اطلاعات کاملی ندارم اما عرض کنم که تایید حرفهای شما رو قویاً قبول دارم بیشترین حجمه توریستها به 2-3 شهر بیجینگ و شانگهای و گوانگژو و هنگ کنگ صورت میگیره، هرچند شهرهای دیگر خیلی تک افتادن زیرا بسیار جاذبه های زیبایی دارن. در خصوص تحصیل عرض کنم دانشگاه Beijing International university یکی از بهترین های رشته شماست. تا اونجا که میدونم قراردادهای بسیار قوی با دانشگاههای انگلیس و امریکا برای تبادل دانشجو و علوم توریسم منعقد کردن.
    2- دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ بسیار سزح بالایی داره و اگر رزومه مناسبی داشته باشی نسبت به اون در یک سید اسکولارشیپش قرار میگیری! مثلاً از تخفیف گرفته تا معاف از شهریه!
    متاسفانه بحث ویزای هنگ کنگ یکم برای ایرانی ها پیچیده است و فرایند رو کاهش میده.
    3- در خصوص اقامت و کار که در هر 2 کشور مهیا ست اما با ویزای دانشجویی نمیشه اما اگر کار پیدا کنید ویزای شما از طریق شرکت مربوطه تغییر به کاری میکنه و مشکلی نخواهی داشت. ضمناً سیاست تک فرزندی تنها برای چینی ها بود که از 2 ماه پیش لغو گردید و چینی ها میتونن بیش از یک فرزند داشته باشند.

Member jamalkheiri آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MA in Tourism Management and Marketing from UT

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود.
    1- من اطلاعات کاملی ندارم اما عرض کنم که تایید حرفهای شما رو قویاً قبول دارم بیشترین حجمه توریستها به 2-3 شهر بیجینگ و شانگهای و گوانگژو و هنگ کنگ صورت میگیره، هرچند شهرهای دیگر خیلی تک افتادن زیرا بسیار جاذبه های زیبایی دارن. در خصوص تحصیل عرض کنم دانشگاه Beijing International university یکی از بهترین های رشته شماست. تا اونجا که میدونم قراردادهای بسیار قوی با دانشگاههای انگلیس و امریکا برای تبادل دانشجو و علوم توریسم منعقد کردن.
    2- دانشگاه پلی تکنیک هنگ کنگ بسیار سزح بالایی داره و اگر رزومه مناسبی داشته باشی نسبت به اون در یک سید اسکولارشیپش قرار میگیری! مثلاً از تخفیف گرفته تا معاف از شهریه!
    متاسفانه بحث ویزای هنگ کنگ یکم برای ایرانی ها پیچیده است و فرایند رو کاهش میده.
    3- در خصوص اقامت و کار که در هر 2 کشور مهیا ست اما با ویزای دانشجویی نمیشه اما اگر کار پیدا کنید ویزای شما از طریق شرکت مربوطه تغییر به کاری میکنه و مشکلی نخواهی داشت. ضمناً سیاست تک فرزندی تنها برای چینی ها بود که از 2 ماه پیش لغو گردید و چینی ها میتونن بیش از یک فرزند داشته باشند.
    ممنون از شما.
    دو سوال دیگه:
    1: من اکثر فورم ها و کامنت های چین رو خوندم. یک چیزی که خیلی ها می گفتند ضعف اساتید چینی در زبان انگلیسی هست. آیا واقعا مشکل خیلی عمیقه؟
    2: وضعیت فاند چطوره در چین؟
    ممنون که وقت می گذارید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط jamalkheiri نمایش پست ها
    ممنون از شما.
    دو سوال دیگه:
    1: من اکثر فورم ها و کامنت های چین رو خوندم. یک چیزی که خیلی ها می گفتند ضعف اساتید چینی در زبان انگلیسی هست. آیا واقعا مشکل خیلی عمیقه؟
    2: وضعیت فاند چطوره در چین؟
    ممنون که وقت می گذارید.
    متاسفانه بله. اما نه در شانگهای و بیجینگ! اونها به مراتب قدرتمند هستند و بسیاری از اساتید از دانشگاههای خارج از چین برای تدریس می ایند. اما این مورد داره کمتر میشه و اساتید رابطه قویتری و مکالمه بهتری در ارتباط با دانشجویان خارجی دارن.
    2- وضعیت فاند شاید به راحتی گفتی یکی از بهترین کشورها در اسیا برای گرفتن فانده و بسیار متعدد. ام باید از زمان و نوعش اطلاع کسب کنی.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان
    یک را هنمایی از حضورتون می خواستم:
    واسه دکتری مهندسی صنایع و دکتری مهندسی مکانیک با هم، دانشگاههای چین پذیرش دارند؟کدوم دانشگاهها و چه مدرک زبانی نیاز دارند؟هزینه شون چقدر هست؟
    ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shgh نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    یک را هنمایی از حضورتون می خواستم:
    واسه دکتری مهندسی صنایع و دکتری مهندسی مکانیک با هم، دانشگاههای چین پذیرش دارند؟کدوم دانشگاهها و چه مدرک زبانی نیاز دارند؟هزینه شون چقدر هست؟
    ممنونم
    بله، این 2 رشته در دانشگاههای بیجینگ، شانگهای، دالیان، ووهان تا مقطع دکتری به زبان انگلیسی ارائه میشه. لازمه هم داشتن ریزنمرات، نمره ایلتس، توصیه نامه، طرح پژوهشی study plan، می باشد. البته برای پذیرش باید از طریق استاد یه ok بگیرید تا بتونی باقی امور را انجام بدی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

با سلام
    جناب آيلس تقريباً تمام ارسال هاى شما در مورد چين رو مطالعه كردم، يك راهنمايى ميخواستم ازتون
    من كارشناسى نرم افزار رو در دانشگاه آزاد دارم ميخونم. معدلم ١٨ هست و ٢ ترمه ديگه تمومه. ميخوام اگه خدا بخواد واسه مستر بيام چين. منتها مشكلى كه هست اينه كه رشته ى مهندسي نرم افزار و آى تى رو در ليست program هاى هيچيك از دانشگاه هاى شانگهاى و پكن نتونستم پيدا كنم. در خصوص اين مشكل چند سوال پيش مياد كه ممنون ميشم پاسخ بديد :
    ١ - آيا براى رشته هاى ذكر شده (مثلاً آى تى) بايد دنبال عناوين جايگزين ديگه اى در سايت دانشگاه ها بگردم؟ يا همون information technology هستش؟
    ٢ - از كجا بدونم رشته اى كه انتخاب ميكنم به زبان انگليسى ارائه ميشه؟
    ٣ - آيا يادگيرى زبان چينى براى تحصيل لازم است؟
    ٤ - براى رشته ى من چه دانشگاه هايى رو پيشنهاد ميكنيد؟

ممنونم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)