صفحه 39 از 57 نخستنخست ... 293031323334353637383940414243444546474849 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 381 تا 390 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط h1392 نمایش پست ها
    سلام
    برداشتم را از این نامه خدمتتون عرض می کنم
    به نظر می رسه اون استادی (Jing) که قرار است شما را تحت نظارت خودش قرار بده ، نظر مثبت خودش را اعلام کرده است ، اما آخر متن اشاره شده که، اگر شما موفق به دریافت اسکورلشیپ شدید، هزینه ها ی شما پوشش داده می شود، در واقع این نامه فقط نظر مثبت سوپروایز برای ورود شما به دپارتمان شون را نشان می ده.
    بله دوست عزیز ...

طبق تجربه من گویا 99 درصد اساتید یک اگر برای پذیرش دارند که اونم گرفتن فاند است.

ولی من با یک رزومه نسبتا خوب، با 1000 بدبختی همین اوکی اولیه را گرفتم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabahangm65 نمایش پست ها
    بله دوست عزیز ...

طبق تجربه من گویا 99 درصد اساتید یک اگر برای پذیرش دارند که اونم گرفتن فاند است.

ولی من با یک رزومه نسبتا خوب، با 1000 بدبختی همین اوکی اولیه را گرفتم.
    حق با شماست همین پذیرش هم براحتی نبوده ، چونکه دانشگاهی که پذیرش اولیه ازش گرفته اید ، یکی از تاپ ترین دانشگاه های جهان محسوب می شه ، امیدوارم که فاند کامل هم بگیرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

حق با شماست همین پذیرش هم براحتی نبوده ، چونکه دانشگاهی که پذیرش اولیه ازش گرفته اید ، یکی از تاپ ترین دانشگاه های جهان محسوب می شه ، امیدوارم که فاند کامل هم بگیرید.
    والا در رنگ Tsinghua شکی نیست اما واقعا برای دکتری بسیار اذیت می کنند !! من از دانشگاه های ممتاز دیگر چین خیلی راحت تر اوکی اولیه گرفته ام اما این دانشگاه اساتیدش خیلی دقیقن ! (که البته واسه ما ایرانی ها همینشم خوبه)

Junior Member
    رشته و دانشگاه

با سلام و احترام،

از دوستان پذیرش گرفته، آیا در چین برای مقطع دکتری مصاحبه با اسکایپ هم انجام میگیرد ؟

ممنون

Junior Member ariyang آواتار ها

سلام دوستان
    کسی درباره ی رشته ی روانشناسی و نحوه ی گرفتن پذیرش و بورس اطلاعات داره؟ برای دوره ی ارشد
    و اینکه شما با تجربه ای که داشتید کره ی جنوبی رو برای تحصیل پیشنهاد می کنید یا چین رو؟
    باتشکر

Junior Member

با سلام
    بنده دارای مدرک فوق لیسانس مهندسی عمران هستم و میخواهم برای دکتری اقدام کنم، مطالب فروم را هم مطالعه کردم،
    اگر ممکن است یکی از دوستان لطف بفرمایند و مراحل لازم برای اخذ پذیرش و بورس از دانشگاههای چین را یک بار بطور کامل بفرمایند و اینکه دقیقا باید چه کارهایی انجام بدهم،
    زیرا مطالب گفته شده در این رابطه بصورت پراکنده بوده و متاسفانه برای امثال بنده که تازه کار هستند کمی نا واضح است.
    پیشاپیش تشکر میکنم.

Red face پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

سلام
    برداشتم را از این نامه خدمتتون عرض می کنم
    به نظر می رسه اون استادی (Jing) که قرار است شما را تحت نظارت خودش قرار بده ، نظر مثبت خودش را اعلام کرده است ، اما آخر متن اشاره شده که، اگر شما موفق به دریافت اسکورلشیپ شدید، هزینه ها ی شما پوشش داده می شود، در واقع این نامه فقط نظر مثبت سوپروایز برای ورود شما به دپارتمان شون را نشان می ده.

به نظرم تو درخواستتون بنویسید که فلان استاد ازتون حمایت کرده

با سلام و احترام،

از دوستان پذیرش گرفته، آیا در چین برای مقطع دکتری مصاحبه با اسکایپ هم انجام میگیرد ؟

ممنون
    بستگی به استاد داره -- تقریبا تمام بچه هایی که من میشناسم مصاحبه اسکایپی دادن

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    بستگی به استاد داره -- تقریبا تمام بچه هایی که من میشناسم مصاحبه اسکایپی دادن

ممنون اما یا اشتباه متوجه شدید یا اشتباه می کنید.

مصاحبه از طرف دپارتمان منظورمه که فقط گویا Tsinghua انجام میده و سوپروایزری که به من تایید داده گفت آماده باش.

از طرفی 9 تا سوپروایزر دیگه 2 تاشون گفتند تماس تلفنی بگیر و 7 تاشون گفتند نه دپارتمان مصاحبه داره نه خود ما نیاز داریم.

ممنون اما یا اشتباه متوجه شدید یا اشتباه می کنید.

مصاحبه از طرف دپارتمان منظورمه که فقط گویا Tsinghua انجام میده و سوپروایزری که به من تایید داده گفت آماده باش.

از طرفی 9 تا سوپروایزر دیگه 2 تاشون گفتند تماس تلفنی بگیر و 7 تاشون گفتند نه دپارتمان مصاحبه داره نه خود ما نیاز داریم.
    دقیقا --- شما که جواب رو میدونی پس دیگه چرا سوال میپرسی؟
    تو چین کلی دانشگاه وجود داره و هر دانشگاه قوانین متفاوتی داره و حتی هر دانشکده نیز قوانین پذیرش با اون دانشکده فرق داره
    من هم خدمت شما عرض کردم اونهایی که میشناسم و نه همه افرادی که چین تحصیل میکنن

نکته دیگه اینکه داخل چین وضعیت اینترنت اسفناک تر از کشور خودمون هست --- عملا خیلی از دانشجوهای ایرانی به فروم هایی مثل اپلای ابرود سر نمیزنن چون سرعت دسترسی به سایت هایی که سرور خارجی دارن خیلی پایین هست ---- اینجا نرم افزار پیام رسان وی چت از بقیه متداول تر هست و تقریبا بچه های هر شهر و هر دانشگاه گروه های وی چت خودشون رو دارن --- بهترین کار اینه که تو گروه وی چت دانشگاه و شهر مربوطه سوال بپرسید و جواب دقیقتر و درست تری بگیرید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)