صفحه 4 از 57 نخستنخست 123456789101112131454 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Insist نمایش پست ها
    با سلام
    جناب آيلس تقريباً تمام ارسال هاى شما در مورد چين رو مطالعه كردم، يك راهنمايى ميخواستم ازتون
    من كارشناسى نرم افزار رو در دانشگاه آزاد دارم ميخونم. معدلم ١٨ هست و ٢ ترمه ديگه تمومه. ميخوام اگه خدا بخواد واسه مستر بيام چين. منتها مشكلى كه هست اينه كه رشته ى مهندسي نرم افزار و آى تى رو در ليست program هاى هيچيك از دانشگاه هاى شانگهاى و پكن نتونستم پيدا كنم. در خصوص اين مشكل چند سوال پيش مياد كه ممنون ميشم پاسخ بديد :
    ١ - آيا براى رشته هاى ذكر شده (مثلاً آى تى) بايد دنبال عناوين جايگزين ديگه اى در سايت دانشگاه ها بگردم؟ يا همون information technology هستش؟
    ٢ - از كجا بدونم رشته اى كه انتخاب ميكنم به زبان انگليسى ارائه ميشه؟
    ٣ - آيا يادگيرى زبان چينى براى تحصيل لازم است؟
    ٤ - براى رشته ى من چه دانشگاه هايى رو پيشنهاد ميكنيد؟

ممنونم
    دوست عزیز، متاسفانه اگر همه پستهای بنده رو خونده بودی راحت با اون موتور جستجو که در بالا گذاشتم رشته خودت رو پیدا میکردی، از اینجا کلیه رشته مهندسی کامپیوتر و ای تی رو قرار دادم. که در شانگهای و بیجینگ و ووهان و سایر شهرها وجود دارد.

1- خیر نیاز نیست. هم به computer Eng., software Eng, information communication Eng اشاره کرد.
    2- در هر بخش دانشگاه 2 فرمت Chinese taught یا English taught اشاره شده است.
    3- برای محاوره و بودن برای مدت زیاد در اون کشور ضروری است.
    4- دانشگاهها در لینکی که گذاشتم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز، متاسفانه اگر همه پستهای بنده رو خونده بودی راحت با اون موتور جستجو که در بالا گذاشتم رشته خودت رو پیدا میکردی، از اینجا کلیه رشته مهندسی کامپیوتر و ای تی رو قرار دادم. که در شانگهای و بیجینگ و ووهان و سایر شهرها وجود دارد.

1- خیر نیاز نیست. هم به computer Eng., software Eng, information communication Eng اشاره کرد.
    2- در هر بخش دانشگاه 2 فرمت Chinese taught یا English taught اشاره شده است.
    3- برای محاوره و بودن برای مدت زیاد در اون کشور ضروری است.
    4- دانشگاهها در لینکی که گذاشتم هست.
    بسیار ممنونم
    این شهریه یا همون Tuition ایی که نوشته برای هر سال تحصیلی هست یا کل دوره؟

و سوال دیگه اینکه الآن من یک دانشگاهی رو از سایت topuniversities پیدا کردم به اسم University of Science and Technology of China که رنکش هم 174 هست. توی سایت خود دانشگاه رفتم رشته ی Software Engineering هم داره. فقط مشکلی که هست اینه که اسم این دانشگاه رو به هیچ وجه داخل سایتی که شما معرفی کردید (http://www.cucas.edu.cn) نمیتونم پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    ویرایش توسط Insist : January 8th, 2014 در ساعت 08:48 PM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Insist نمایش پست ها
    بسیار ممنونم
    این شهریه یا همون Tuition ایی که نوشته برای هر سال تحصیلی هست یا کل دوره؟

و سوال دیگه اینکه الآن من یک دانشگاهی رو از سایت topuniversities پیدا کردم به اسم University of Science and Technology of China که رنکش هم 174 هست. توی سایت خود دانشگاه رفتم رشته ی Software Engineering هم داره. فقط مشکلی که هست اینه که اسم این دانشگاه رو به هیچ وجه داخل سایتی که شما معرفی کردید (http://www.cucas.edu.cn) نمیتونم پیدا کنم. ممنون میشم راهنمایی کنید.
    بله. اون مبلغ شهریه سالیانه استت که باید پرداخت نمایید.
    دانشگاه علم و صنعت چین یکی از دانشگاههای بسیار عالی است و در رشته شما و برخی رشته های علوم بسیار مطرح است. در شهر انهوی در نزدیکی بیجینگ قرار دارد. بعضاً گاهی رشته و دانشگاهها در وب سایت کوکاس وجود نداره بنابراین بهتره هم رنکینگ دنیا رو مرور کنید و هم سایتهای دانشگاه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر - نرم افزار

دانشگاه علم و صنعت چین یکی از دانشگاههای بسیار عالی است و در رشته شما و برخی رشته های علوم بسیار مطرح است. در شهر انهوی در نزدیکی بیجینگ قرار دارد.
    ممنونم. فقط جسارتاً تا جاییکه متوجه شدم آنهوی یک استان در نزدیکی نانجینگ و شانگهای هست. و مرکز اون شهر Hefei است.
    http://en.wikipedia.org/wiki/Anhui
    آیا شهر دیگری مدنظرتون بوده؟

و یک سوال دیگه دارم اینکه آیا گرفتن پذیرش از دانشگاه های شهر پکن به صورت کاملاً اینترنتی انجام پذیر هست؟

بله. اون مبلغ شهریه سالیانه استت که باید پرداخت نمایید.
    دانشگاه علم و صنعت چین یکی از دانشگاههای بسیار عالی است و در رشته شما و برخی رشته های علوم بسیار مطرح است. در شهر انهوی در نزدیکی بیجینگ قرار دارد. بعضاً گاهی رشته و دانشگاهها در وب سایت کوکاس وجود نداره بنابراین بهتره هم رنکینگ دنیا رو مرور کنید و هم سایتهای دانشگاه.
    سلام
    من از یه موسسه اعزام دانشجو در مورد پرداخت شهریه پرسیدم گفتن شهریه سالانه نمیدی هر ترم باید پرداخت کنی!حالا این حرفشون تا چه حد درسته؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط bahman20 نمایش پست ها
    سلام
    من از یه موسسه اعزام دانشجو در مورد پرداخت شهریه پرسیدم گفتن شهریه سالانه نمیدی هر ترم باید پرداخت کنی!حالا این حرفشون تا چه حد درسته؟
    تایید نمیشه!!! شهریه سالیانه اون هم به یوان باید پرداخت کنی.
    اگر هم بطور مثال 1% ترمی باشه شما ویزات به جای 1 ساله 6 ماهه تمدید میشه که دردسرهای خودش رو داره.

Junior Member

با عرض سلام
    ظاهرا برای گرفتن بورس به دو صورت میشه اقدام کرد
    1.از طریق خود دانشگاه
    2.از طریق فاندی که دولت چین میده
    برای این مورد دوم من چیکار باید کنم -زنگ زدم سفارت پرسیدم من باید چیکار کنم میگه همچین چیزی نداریم در صورتی که من توی همین فروم خوندم چند تا از بچه ها همین فاند دولت چین رو گرفتن
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه که من باید چیکار کنم و تاریخ اقدام کی هست و از کجا باید شروع کنم.
    با سپاس

Junior Member

درود عزیزان

بنده 29 سالمه و قصدم تحصیل رشته دندانپزشکیه. تو اکثر سایتها از دانشگاه شاندونگ نام بردن اما نمیونم دانشگاه معتبر دیگه ای هم داریم از نظر وزارت بهداشت یا نه؟ آیا امکان تحصیل در مدت یکی دوسال در چین و سپس انتقال به ایران وجود داره؟ آیا مثل هند باید کل هزینه کل دوره را بدی برای انتقال یا فقط باید هزینه هر مدت که اونجا تحصیل کردی را ازت میگیرن؟ راستی من آیلتس آکادمیک با نمره متوسط 6.5 دارم اما منقضی شده چراکه در سال 2011 امتحان دادم. آیا باید آزمون ایلتس بدم؟

منتظر راهنمایی های شما هستم
    ممنونم

Junior Member

با سلام
    دوست عزیز من هم از نظر سنی شرایطی مشابه شما دارم و تا جایی که اطلاع دارم دانشگاه های چین برای کلا پزشکی زیر 30 سال رو پذیرش می دن...از نظر اعتبار من طبق لیستی که از وزارت بهداشت گرفتم اصلا هیچ کدوم از دانشگاههای چین تو لیست نبود و گفتند که باید طبق رنک QS یا timsباید زیر 800 باشه رتبه دانشگاه تا مورد تایید باشه . من خودم قصدم داروسازیه البته من دانشگاه HUST تو شهر ووهان رو قصد داشتم برم نمی دونم دندون پزشکی داره یا نه یه سر به سایتشون بزن. از نظر هزینه هند که همون اول تقریبا نصف شهریه رو می گیره اما چین شهریه ها سالیانه پرداخت میشه و اگه بخواید ادامه ندید به نسبت هند خیلی بهتره. از نظر هزینه و کیفیت دانشگاههاش با هند اصلا قابل مقایسه نیست .انتقال به ایران رو باید از وزارت بهداشت سوال کنید که آیا قبول می کنن شما برید و بعد بیاید ایران ادامه بدید...
    در مورد زبانتون هم من چون خودم مدرک ندارم راستش نمی دونم شرایط تمدید به چه صورت هست . چین کلا مدرک نمی خواد تا الان که من می دونم شاید سال دیگه اوناهم مثل اکثر کشورهای دیگه مدرک نیاز داشته باشه برای پذیرش...
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم بهتون دوست عزیز..

Junior Member

سلام
    برای کارشناسی ارشد در رشته نانو فناوری چین میخوام اقدام کنم. لیسانسم مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه ازاد با معدل 12.5 هست . ایا شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ ایا با این شرایطی که دارم میتوم بورس بگیرم ؟ یا
    فاند بگیرم ؟ و چه دانشگاه هایی را پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
    ویرایش توسط kurosh1 : April 28th, 2014 در ساعت 11:47 AM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)