صفحه 40 از 57 نخستنخست ... 303132333435363738394041424344454647484950 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 391 تا 400 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    https://t.me/pump_upp

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط alio_149 نمایش پست ها
    دقیقا --- شما که جواب رو میدونی پس دیگه چرا سوال میپرسی؟
    تو چین کلی دانشگاه وجود داره و هر دانشگاه قوانین متفاوتی داره و حتی هر دانشکده نیز قوانین پذیرش با اون دانشکده فرق داره
    من هم خدمت شما عرض کردم اونهایی که میشناسم و نه همه افرادی که چین تحصیل میکنن

نکته دیگه اینکه داخل چین وضعیت اینترنت اسفناک تر از کشور خودمون هست --- عملا خیلی از دانشجوهای ایرانی به فروم هایی مثل اپلای ابرود سر نمیزنن چون سرعت دسترسی به سایت هایی که سرور خارجی دارن خیلی پایین هست ---- اینجا نرم افزار پیام رسان وی چت از بقیه متداول تر هست و تقریبا بچه های هر شهر و هر دانشگاه گروه های وی چت خودشون رو دارن --- بهترین کار اینه که تو گروه وی چت دانشگاه و شهر مربوطه سوال بپرسید و جواب دقیقتر و درست تری بگیرید
    دوست عزیز :

هر دانستنی، تکمیل نیست و روز به روز در حال تغییر است.

هر کسی هم اینجا سوالاتی مطرح میکنه دال بر ندانستنش نیست، میخواد کامل تر در جریان باشه ...

بله حرفتون متین اما تا جایی که برای خودم پیش اومده در چین، وی چت ها اجازه ی ورود کسی که دانشجوی آن شهر نیست را نمی دهند. (ایرانی هستیم دیگه !!)

بازم دم شما گرم

[

کسی دانشگاه های چین رو در زمینه مهندسی مواد میشناسه!؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: فوق لیسانس
    دانشگاه کارشناسی :دانشگاه علوم و فنون مازندران

معدل کارشناسی : 17.65

رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: آموزش زبان انگلیسی

تعداد مقالات : 2 + پرزنتیشن در کنفرانس

نمره زبان انگلیسی: 7.5 ایلتس

دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست: فوق لیسانس آموزش زبان انگلیسی TESOL در هر دانشگاهی

اسکلارشیپ مد نظرتون : فول فاند
    با تشکر

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مواد و متالورژی

سلام و عرض ادب
    دوستان من از استرس و سردرگمی قشششششنگ دارم نصف میشوم لطفاً یه نفر واسم دلسوزی کنه و بادقت جواب بده مخصوصاً اینکه متاهلم هستم و میخوام با خانومم اقدام کنم

1- من امسال دارم برای مقطع Phd مهندسی مواد و خانومم برای Master مهندسی برق اقدام میکنیم (البته خانومم اینجا کارشناسی مخابرات خونده اما هنوز نمیدونم اون دانشگاه چه رشته هایی داره که بشه تو مقطع ارشد ادامه تحصیل داد!!)شهری که انتخاب کردیم نانجینگ هست حالا بین 2 تا دانشگاه شک دارم یکی Southeast University و یکی هم Nanjing University of Science and Technology حالا میخوام ببینم به نظرت کدومش بهتره ؟ (منظورم از همه لحاظ هست یعنی سطح آموزشی خوب، نه خیلی بالا نه خیلی پایین، امکانات، شانس پذیرش و هر چیز دیگه که به نظرت مهمه)
    2- روند و زمان پذیرش و اسکولارشیپ دقیقاً چجوری و چه زمانیه ؟ (هرجا میخونم یه چیز نوشته بعضی جاها شروع شده بعضی جاها آپدیت سایت دانشگاه به 2014 برمیگرده !!! )
    3- در شرایط ایده آل به من و به خانومم چقدر حقوق میدن (Scoolarship) ؟ (از کجا میشه آمار دقیق scoolarship ها رو درآورد و اینکه هر دانشگاه دقیقاً چه مبلغی رو میده من آخر اینو نفهمیدم)
    4- با مبلغی که به عنوان حقوق میدن میشه زندگی کرد یا باید از اینجا ساپورت مالی بشی ؟ (میدونم هزینه های هرکس متفاوته اما میخوام حدودی بدونم)

خیلی ممنونم میشم که تا اونجایی که راه داره کامل منو راهنمایی کنین یا اینکه منو به جایی تو همین فروم رفرنس بدین... سپاس بیکران از لطفتون

درضمن بنظرتون متاهلی شرایط زندگی اونجا چطوره ؟!

Junior Member

سلام،٢٨ سالمه ليسانس مترجمي زبان از پيام نور دارم،مدركمم اين ماه اماده ميشه،زياد به رشتم علاقه ندارم ميخوام يه برنامه ريزي كنم براي ورود به چين،شنيدم وضعيت زندگي خوبه اونجا ،ارزونيه و اينكه اينده شغلي خوبي داره ،٣نوع مدرك جوشكاري هم گرفتم از فني حرفه ايي ولي زياد رو اونا هم نميخوام مانور بدم،اگه بخوام براي زندگي از طريق تحصيل بيام چين يا اينكه يه سكويي باشه براي اينكه برم به يه كشور خوب چه برنامه ريزي ايي بهتره برام؟چه رشته هايي و دانشگاهايي بورس ميدن؟ارزان ترين راه تحصيل و زندگي در چين چيه ؟اگه تمركزم روبازار كار و درامد باشه فقط،اگه فوق بخونم بهتره يا يه رشته ديگه شروع كنم؟

Junior Member

تو دانشگاه beijing university of technology
    اگه بخوام بمونم تو چين مترجمي زبان انگليسي بنظرتون انتخاب درستي هست؟
    اينجوري كه معلومه فكر كنم بشه رو تدريس مانور داد

ولي اگه خواستم بعد ارشد برم از چين چي؟اين رشته تو اروپا يا امريگا بدردم ميخوره؟ميتونم روش بعنوان شغلي واسه پيشرفت تو زندگيم روش حساب كنم؟

Junior Member

كسي نيست جواب مارو بلد باشه راهنمايي كنه؟
    چه رشته ايي بازار كار مشترك خوبي هم تو چين و هم اروپا داره ؟ تو مقطه كارشناسي يا ارشد.

لینک آگهی پذیرش دانشجو در دانشگاه Shanghai Jiao Tong University (SJTU)
    در مقاطع کارشناسی ارشد و دکتری

http://v.xiumi.us/board/v5/2rdkT/27406193?winzoom=1

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مترجمي زبان انگليسي - پيام نور ساري

واسه business managment تو دانشگاه beijing university of technology پذيرش گرفتم
    به اين هدف كه بخوام بعدش براي امريكا يا استراليا يا اگه شانس كم بود واسه اروپا با فاند اقدام كنم چه مقطي پيشنهاد ميدين؟

ليسانس يا فوق ليسانس
    ویرایش توسط crystalpixel : December 25th, 2016 در ساعت 08:53 PM

نقل قول نوشته اصلی توسط crystalpixel نمایش پست ها
    واسه business managment تو دانشگاه beijing university of technology پذيرش گرفتم
    به اين هدف كه بخوام بعدش براي امريكا يا استراليا يا اگه شانس كم بود واسه اروپا با فاند اقدام كنم چه مقطي پيشنهاد ميدين؟

ليسانس يا فوق ليسانس
    به نظر بنده شما فوق لیسانس رو انتخاب کنید
    چون بعد از اون به گفته ی خودتون میخواید واسه فاند...اپلای کنید
    به مقطع دکترا بهتر فاند میدن !

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)