صفحه 46 از 57 نخستنخست ... 363738394041424344454647484950515253545556 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائ

باز خوبه شما می‌دونی کارت در چه مرحله‌ای هست، من بیچاره که تا از شرکت می‌پرسم میگن خبری نیست و...
    نمی‌دونم اوکی شده، نشده!! با اینکه از استادی پذیرش گرفتم ولی کلی نگرانم.

نقل قول نوشته اصلی توسط msalehk نمایش پست ها
    من خودم PhD برای دانشگاه Tsinghua اقدام کردم. چند وقت پیش که ایمیل زدم دانشکده گفت که درخواست اپلیکیشن و CSC منو فرستادن واسه تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تو June جواب ها میاد

You have been pre-admitted by the department of mechanical engineering under the condition of CSC scholarship awarded. So please contact your department for scholarship nomination as soon as possible.

Best regards!

Junior Member

باز خوبه شما می‌دونی کارت در چه مرحله‌ای هست، من بیچاره که تا از شرکت می‌پرسم میگن خبری نیست و...
    نمی‌دونم اوکی شده، نشده!! با اینکه از استادی پذیرش گرفتم ولی کلی نگرانم.

من خودم PhD برای دانشگاه Tsinghua اقدام کردم. چند وقت پیش که ایمیل زدم دانشکده گفت که درخواست اپلیکیشن و CSC منو فرستادن واسه تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تو June جواب ها میاد

You have been pre-admitted by the department of mechanical engineering under the condition of CSC scholarship awarded. So please contact your department for scholarship nomination as soon as possible.

Best regards!

Junior Member

Pre admitted by department چيه؟
    يعني بعد از اپلاي دانشگاه يك جواب اوليه داده ولي جواب اسكالرشيپ نيومده براتون؟

Junior Member

سلام دوست عزیز
    نه از یه استاد نامه گرفتم که من رو می‌خواد همچنین دانشگاه UIBE با اینکه اصل ترجمه نمی‌خواد ازم خواست و براشون پست کردم، در نهایت مدارک رو در تاریخ مقرر از طریق موسسه اقدام کننده فرستادیم اینترنشنال آفیس حالا تا الان جواب بورسیه برام نیومد. یکی میگه با رزومه تو بورسیه رو گرفتی یکی میگه نه واقعا نمی‌دونم چه داستانی!!

Junior Member

سلام دوست عزیز
    نه از یه استاد نامه گرفتم که من رو می‌خواد همچنین دانشگاه UIBE با اینکه اصل ترجمه نمی‌خواد ازم خواست و براشون پست کردم، در نهایت مدارک رو در تاریخ مقرر از طریق موسسه اقدام کننده فرستادیم اینترنشنال آفیس حالا تا الان جواب بورسیه برام نیومد. یکی میگه با رزومه تو بورسیه رو گرفتی یکی میگه نه واقعا نمی‌دونم چه داستانی!!

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

Best regards!
    نقل قول نوشته اصلی توسط alexboin نمایش پست ها
    Pre admitted by department چيه؟������
    يعني بعد از اپلاي دانشگاه يك جواب اوليه داده ولي جواب اسكالرشيپ نيومده براتون؟
    وقتی شما اپلای می کنی اول پرونده بابت پذیرش بررسی میشه. وقتی که کمیته به پذیرش شما رای داد. پرونده را برای بررسی بورس ارسال می کنن. وقتی برای ایعنی ایشون پذیریشان زده pre-admitted یعنی ایشون پذیرش گرفته ولی بورسش مشخص نیست. یعنی در بدترین شرایط اگر بورس ندن می تونه سلف فاندد بره. ولی بعید برای دانشجوی دکترا حداقل شهریه را ویو نکنن

Junior Member

خوبه پس پذيرش رو دارن.
    به من كه برا ارشد چيزي در مورد پذيرش نگفت دانشگاه، من فك كردم پذيرش و جواب اسكالرشيپ باهم مياد فقط گفتن تصميم نگرفتيم جواب ها رو كي اعلام كنيم هنوز. من فقط پذيرش رو بگيرم استاد گفته اسكالرشيپم ندن هزينه هاتو ميدم فقط اميدوارم اينجوري نشه كه اسكالرشيپ نگيرم و استاد بگه شهريه رو منظورم نبود ميدم!

دوستان من سه تا دانشگاه تو چین اپلی کردم
    HUST
    Shanghai University
    Shanghai jiaotong University
    دوتایه اولی اسمم برایه بورس رفته
    سومی هم تو مرحله ارزیابی بورس است و نامه ادمیشن رو بهم دادن.
    حالا خواستم ببینم که این با ماست که دانشگاه رو انتخاب کنیم یا خود چین انتخاب میکنه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mykb68 نمایش پست ها
    دوستان من سه تا دانشگاه تو چین اپلی کردم
    HUST
    Shanghai University
    Shanghai jiaotong University
    دوتایه اولی اسمم برایه بورس رفته
    سومی هم تو مرحله ارزیابی بورس است و نامه ادمیشن رو بهم دادن.
    حالا خواستم ببینم که این با ماست که دانشگاه رو انتخاب کنیم یا خود چین انتخاب میکنه؟
    ببخشيد ميشه رزومتونو بگيد؟ و دكترا داريد ميريد؟

والا بله دکتری
    معدل 17.30 ازاد
    10 تا مقاله ژورنالی
    ایلتس 6.5
    14 تا کنفرانسی

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)