صفحه 5 از 57 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط dentistic نمایش پست ها
    درود عزیزان

بنده 29 سالمه و قصدم تحصیل رشته دندانپزشکیه. تو اکثر سایتها از دانشگاه شاندونگ نام بردن اما نمیونم دانشگاه معتبر دیگه ای هم داریم از نظر وزارت بهداشت یا نه؟ آیا امکان تحصیل در مدت یکی دوسال در چین و سپس انتقال به ایران وجود داره؟ آیا مثل هند باید کل هزینه کل دوره را بدی برای انتقال یا فقط باید هزینه هر مدت که اونجا تحصیل کردی را ازت میگیرن؟ راستی من آیلتس آکادمیک با نمره متوسط 6.5 دارم اما منقضی شده چراکه در سال 2011 امتحان دادم. آیا باید آزمون ایلتس بدم؟

منتظر راهنمایی های شما هستم
    ممنونم
    دروود بر شما.
    ببینید دانشگاههای استان شاندونگ جزو تاییدیه وزارت بهداشت نیست!! اما اگر قصد دندانپزشکی دارید باید برای مدیکال یونیورسیتی در دالیان یا استان سیچوان اقدام کنی. مگر اینکه برای دانشگاههای شهرهای دانشجویی مثل ووهان، بیجینگ و شانگهای و هنگ کنگ اقدام کنی که معتبر هستن. برای انتقالی حداقل باید 1 سال اینجا درس خونده باشی و با معدل مناسب و تعداد واحد خاصی رو گذرانده باشی تا در خواست انتقال به ایران رو بدی. خیر برای دانشگاههای نه چندان مشهور نیاز به ارائه ایلتس نیست با همون قبلی یا گواهی دانش زبانت میتونی اقدام کنی.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط yortay نمایش پست ها
    با سلام
    دوست عزیز من هم از نظر سنی شرایطی مشابه شما دارم و تا جایی که اطلاع دارم دانشگاه های چین برای کلا پزشکی زیر 30 سال رو پذیرش می دن...از نظر اعتبار من طبق لیستی که از وزارت بهداشت گرفتم اصلا هیچ کدوم از دانشگاههای چین تو لیست نبود و گفتند که باید طبق رنک QS یا timsباید زیر 800 باشه رتبه دانشگاه تا مورد تایید باشه . من خودم قصدم داروسازیه البته من دانشگاه HUST تو شهر ووهان رو قصد داشتم برم نمی دونم دندون پزشکی داره یا نه یه سر به سایتشون بزن. از نظر هزینه هند که همون اول تقریبا نصف شهریه رو می گیره اما چین شهریه ها سالیانه پرداخت میشه و اگه بخواید ادامه ندید به نسبت هند خیلی بهتره. از نظر هزینه و کیفیت دانشگاههاش با هند اصلا قابل مقایسه نیست .انتقال به ایران رو باید از وزارت بهداشت سوال کنید که آیا قبول می کنن شما برید و بعد بیاید ایران ادامه بدید...
    در مورد زبانتون هم من چون خودم مدرک ندارم راستش نمی دونم شرایط تمدید به چه صورت هست . چین کلا مدرک نمی خواد تا الان که من می دونم شاید سال دیگه اوناهم مثل اکثر کشورهای دیگه مدرک نیاز داشته باشه برای پذیرش...
    امیدوارم تونسته باشم کمکی کرده باشم بهتون دوست عزیز..
    دانشگاه HUST رشته دندانپزشکی به انگلیسی رو نداره!!! باید برای دانشگاههای دالیان و سیچوان و بیجینگ اقدام کنی. ضمناً چین برای دانشگاههای گروه C9 که نه دانشگاه ممتاز در دنیا هستن علاوه بر مدرک زبان مدارک GMAT, GRE هم نیاز داره. غیر از این گروه مشکلی نداره

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط kurosh1 نمایش پست ها
    سلام
    برای کارشناسی ارشد در رشته نانو فناوری چین میخوام اقدام کنم. لیسانسم مهندسی مکانیک سیالات از دانشگاه ازاد با معدل 12.5 هست . ایا شانسی برای گرفتن پذیرش دارم ؟ ایا با این شرایطی که دارم میتوم بورس بگیرم ؟ یا
    فاند بگیرم ؟ و چه دانشگاه هایی را پیشنهاد میکنید ؟

ممنون
    دروود بر شما.
    گروههای نانو در بخش مدیکال و ای تی و شیمی و مواد بسیار معروفه در چین. اینکه شما بخوای برای کدوم شهر اقدام کنی و چه دانشگاهی. برای دانشگاههای تاپش شانس زیاد نداری. اما در کل با این معدل شانس بورس خیلی سخته شاید بگم بورس دولتی که منتفیه اما اگر بیای و ترم اول درس بخونی و معدل عالی بدست بیاری ممکنه از شانس بورس دانشگاه برخوردار بشی. اما برای اغاز خیر شانس نداری!

سلام دوستان

کسی از میزان فاند دانشگاه شانگهای خبر داره؟
    میزان فاند برای دکترا چقدر باشد که هزینه زندگی و مسکن و شهریه دانشگاه را کاور کند؟
    دانشگاه شانگهای در رشته مکانیک چطور هست؟

شاید قبلا توضیح داده باشید اما ممنون میشم دوباره برای من توضیح دهید. سپاسگزارم

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2009 نمایش پست ها
    سلام دوستان

کسی از میزان فاند دانشگاه شانگهای خبر داره؟
    میزان فاند برای دکترا چقدر باشد که هزینه زندگی و مسکن و شهریه دانشگاه را کاور کند؟
    دانشگاه شانگهای در رشته مکانیک چطور هست؟

شاید قبلا توضیح داده باشید اما ممنون میشم دوباره برای من توضیح دهید. سپاسگزارم
    کدام دانشگاههای شانگهای؟؟!! بستگی به نوع بورس داره!!! اگر دولتی باشه سالیانه 30000 یوان و ماهی 2000 یوان هم داده میشه اما اگر فاند دانشگاه باشه فقط شهریه پوشش داده میشه.
    دانشگاه جیاتونگ و دانشگاه شانگهای در رشته مکانیک قوی می باشند اما بهترین دانشگاههای مکانیک به چینخوا و هاست میشه اشاره کرد.

Shanghai Jiao Tong University

والا استادی که ما ازش پرسیدیم گفته که هزینه زندگی و شهریه دانشگاه را با بورس کاور می کند. حالا این چه جور بورسی هست به نظر شما؟

لطفا بگید که این میزان بورس به دلار هم چه مقدار می شود؟
    ویرایش توسط milad2009 : May 1st, 2014 در ساعت 07:48 PM

DO NOT WASTE YOURSELF ON APPLYING FOR GETTING ADMISSION FROM USA
    THE EMBASSY OF U.S WILL DISAPPOINT YOU AUTOMATICALLY . DO NOT LOSE YOUR LIFE TIME ON AMERICA

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط milad2009 نمایش پست ها
    Shanghai Jiao Tong University

والا استادی که ما ازش پرسیدیم گفته که هزینه زندگی و شهریه دانشگاه را با بورس کاور می کند. حالا این چه جور بورسی هست به نظر شما؟

لطفا بگید که این میزان بورس به دلار هم چه مقدار می شود؟
    دانشگاه خیلی عالیه!
    سالیانه 5000 تا 6000 دلار
    ماهیانه هم 400-500 دلار
    باقی هزینه ها هم اگر خوابگاه باشی مجانیه.

نقل قول نوشته اصلی توسط armin_neo نمایش پست ها
    با عرض سلام
    ظاهرا برای گرفتن بورس به دو صورت میشه اقدام کرد
    1.از طریق خود دانشگاه
    2.از طریق فاندی که دولت چین میده
    برای این مورد دوم من چیکار باید کنم -زنگ زدم سفارت پرسیدم من باید چیکار کنم میگه همچین چیزی نداریم در صورتی که من توی همین فروم خوندم چند تا از بچه ها همین فاند دولت چین رو گرفتن
    ممنون می شم اگه کسی اطلاعی داره منو راهنمایی کنه که من باید چیکار کنم و تاریخ اقدام کی هست و از کجا باید شروع کنم.
    با سپاس
    سلام برای بورس خود دانشگاه که باید از طریق خود دانشگاه اقدام کنی که استادت باید دنبال کنه
    برای بورس دولتی چین هم این سایتش هست اما اونم باید اول اپلای کرده باشی تقریبا مطمئن باشی از پذیرشت بعد بازم باید استادت کاراشو بکنه. و مدارک از طرف استاد و دانشگاه برای گرفتن بورس دولتی فرستاده میشه.
    http://laihua.csc.edu.cn/inscholarship/student/stuChooseLocale.do?chooseLocale=chooseLocale&langu age=english
    موفق باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط Mamad_k نمایش پست ها
    میشه رزومتون و بزارید؟
    و اینکه از چه طریقی اقدام کردید؟
    سلام
    روند بورس وزارت علوم کاملا تغییر کرده برای اطلاعات بیشتر به سایت امور دانشجویان مراجعه کنید
    من خودم جزوه قبولیای پارسال هستم. هزار جور بامبول سر ما در اوردن اخرشم معلوم نیست چی بشه
    اگه رزومتون خوبه خودتون اقدام کنید بد تر نیست
    من 14 مقاله ISI داشتم معدل ارشد 18.33 معدل لیسانس 17.35

Junior Member

سلام
    در صورت امکان بفرمایید کذام یک از دانشگاه های پکن دارای زشته حقوق تجارت بین الملل در مقطع دکترا به زبان انگلیسی می باشد

در خصوص اعتبار دانشگاه China University of Political Science & law توضبج بفرماببد

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)