صفحه 54 از 57 نخستنخست ... 44445464748495051525354555657 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ممنون از اینکه پاسخ دادین، الان نگرانیم بیشتر به خاطر سنم هست که بعضی موسسات میگن تا 35 سال بورسیه میکنن دکترا رو و نگرانی دومم هم بابت مدرک آیلتس هست که اکسپایر شده. با توجه به اینکه دانشگاهها هزینه ثبت نام می خوان ترجیح می دم جایی اپلای کنم که شانس بیشتری داشته باشم، به نظرتون رو کدوم دانشگاه ها متمرکز بشم که هم سطحشون مناسب باشه و هم شانس پذیرشم زیاد باشه. برای دکتری مدیریت پروژه ساخت و معماری میخوام اقدام کنم

Junior Member

دوستان سلام
    والا بنده رو اساتیدی در دانشگاه ای زیر گفتن برای دکترا اپلای کنم و چون بورس csc محدودیت تعداد داره موندم چکار کنم از لحاظ دانشگاهی و شهری کدوم ها بهتره؟

دانشگاه ژجیانگ شهر هانگژو
    انستیتو تکنولوژی پکن
    آکادمی علوم چین واحد شنژن
    دانشگاه هاست ووهان
    دانشگاه تکنولوژی جنوب گوانگژو
    دانشگاه سان یات سن گوانگژو
    دانشگاه علوم و تکنولوژی الکترونیک چنگدو
    از لحاظ رتبه ای در کل ژجیانگ بهترینه ولی نمیدونم مهندسی پزشکی هم خوب ترینه یا هاست بهتره ؟
    بعد اون بیشتر مسئله شهره اینکه انگلیسی یکمی مسلط باشن مردمش شهرش دانشجویی تر باشه و ...
    هانگژو چجور شهریه ؟
    ووهان چجور شهریه مدرن و تمیز ؟
    ممنون از لطفتون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aspire72 نمایش پست ها
    سلام
    من لیسانس کامپیوتر از دانشگاه دولتی با معدل 15.40 دارم
    و در حال حاضر دانشجوی سال اخر ارشد از دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 17.40 هستم و یک کنفرانس بین الملی هم دارم و همچنین به تازگی یک مقاله ثابمیت کردم
    نمره ایلتسم 6 هست.
    با این شرایط برای کدام یک از دانشگاه های چین شانس پذیرش با بورس را دارم؟
    سوال دیگرم این هست که ایا باید قبل از اپلای با یک استاد مکاتبه داشته باشم یا مستقیم باید اپلای کنم؟
    ممنون
    hello, my friend

first of all, with looking at to your GPAs and English skill you would have a chance to apply for doctoral programs at any universities but you must consider that for approving any grants you have to prove that you have a potential abilities in your research such as your latest research papers if available or nay research cooperations these will make your chance high. although, founding someone as your future advisor will be suggestive

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط duman1358 نمایش پست ها
    ممنون از اینکه پاسخ دادین، الان نگرانیم بیشتر به خاطر سنم هست که بعضی موسسات میگن تا 35 سال بورسیه میکنن دکترا رو و نگرانی دومم هم بابت مدرک آیلتس هست که اکسپایر شده. با توجه به اینکه دانشگاهها هزینه ثبت نام می خوان ترجیح می دم جایی اپلای کنم که شانس بیشتری داشته باشم، به نظرتون رو کدوم دانشگاه ها متمرکز بشم که هم سطحشون مناسب باشه و هم شانس پذیرشم زیاد باشه. برای دکتری مدیریت پروژه ساخت و معماری میخوام اقدام کنم
    don't listen to any institutes they didn't actually any further information about China universities. as I told you it would better to apply as soon as possible while admission intake is open currently. Please, you must prepare your English proficiency test again. most of the universities will request from you. as I have studied in different major you have to check and search via Google

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbme نمایش پست ها
    دوستان سلام
    والا بنده رو اساتیدی در دانشگاه ای زیر گفتن برای دکترا اپلای کنم و چون بورس csc محدودیت تعداد داره موندم چکار کنم از لحاظ دانشگاهی و شهری کدوم ها بهتره؟

دانشگاه ژجیانگ شهر هانگژو
    انستیتو تکنولوژی پکن
    آکادمی علوم چین واحد شنژن
    دانشگاه هاست ووهان
    دانشگاه تکنولوژی جنوب گوانگژو
    دانشگاه سان یات سن گوانگژو
    دانشگاه علوم و تکنولوژی الکترونیک چنگدو
    از لحاظ رتبه ای در کل ژجیانگ بهترینه ولی نمیدونم مهندسی پزشکی هم خوب ترینه یا هاست بهتره ؟
    بعد اون بیشتر مسئله شهره اینکه انگلیسی یکمی مسلط باشن مردمش شهرش دانشجویی تر باشه و ...
    هانگژو چجور شهریه ؟
    ووهان چجور شهریه مدرن و تمیز ؟
    ممنون از لطفتون
    Please don't expect to
    that here people can talk well in English to any foreigners as far as I know you must enhance your Chinese language level as long as you get here to have better communication in any urgent cases. you can just find some guys will understand and answer to you in such as some big cities like Beijing and Shanghai no more other cities.

Most of above universities that you have mentioned are good and if you want to go for great one to use and so research well then My suggestion goes for Hangzhou at Zhejiang university those other universities are located in central an south part and most populated cities beside

Hangzhou is a not big city but it's so clean and greenery city in China and it is close to Shanghai

Junior Member

ممنونم ایلتس عزیز
    جسارتا یه سوال دیگه ای که دارم اینه که دانشگاه Southern University of Science and Technology در شنژن

شیوه پذبرشش چطوریه من استادی گفته اپلای کن ولی هرجور میگردم چیزی پیدا نمیکنم متاسفانه !
    شما اطلاعی درباره سیستم پذیرشش دارین ؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbme نمایش پست ها
    ممنونم ایلتس عزیز
    جسارتا یه سوال دیگه ای که دارم اینه که دانشگاه Southern University of Science and Technology در شنژن

شیوه پذبرشش چطوریه من استادی گفته اپلای کن ولی هرجور میگردم چیزی پیدا نمیکنم متاسفانه !
    شما اطلاعی درباره سیستم پذیرشش دارین ؟
    Hi Saeed

The majority of Chinese universities have the same rule and application status for international applicants. If you are willing to do research as a Ph.D student it would be recommended highly to get any supervisor attention on your application but for more information about how to apply and admission requirements please check this link
    https://gs.sustc.edu.cn/en/

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم اگر برای مقطع دکتری به کشور چین بیام بعد از اون برای مقطع پست داک راحت میشه رفت اروپا ؟ منظورم از نظر اعتبار هست. متشکرم

Junior Member

سلام دوستان. من میخوام برای فاند CSC در دانشگاه جیانگسو اقدام کنم و Acceptance letter رو هم از استاد دلخواهم گرفتم. کسی میدونی باقی روند چطور هست؟ باید مستقیم از دانشگاه اقدام کنم یا از سایت CSC؟ مدرک زبان رو فقط دانشگاه چک میکنه یا CSC هم چک میکنه؟ متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Saghar25 نمایش پست ها
    سلام دوستان یه سوال داشتم اگر برای مقطع دکتری به کشور چین بیام بعد از اون برای مقطع پست داک راحت میشه رفت اروپا ؟ منظورم از نظر اعتبار هست. متشکرم
    it depends on several factors such as your supervisor research background, your department research rate per year, the university and specifically yourself as hard work researcher
    if you can have these all together then you will have a chance to get accept from any group or professor for your future academic research job

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)