صفحه 6 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط pedkam نمایش پست ها
    سلام
    در صورت امکان بفرمایید کذام یک از دانشگاه های پکن دارای زشته حقوق تجارت بین الملل در مقطع دکترا به زبان انگلیسی می باشد

در خصوص اعتبار دانشگاه China University of Political Science & law توضبج بفرماببد
    دانشگاه اعتبار نداره!! حداقل در دنیا! اما به جاش در پکن دانشگاههای متعدد و تاپی وجود داره که میشه اقدام کرد. یکی از اونها http://www.ruc.edu.cn/lawandpolitics-en دانشگاه رنمین هست.
    ضمناً شما اول لیست وزارت علوم رو هم نگاهی بنداز و بعد اقدام کن.

سلام دوستان
    من برای مقطع کارشناسی ارشد:
    با مدرک کارشناسی برق قدرت با معدل 13.14 از دانشگاه دولتی سمنان و آیلتس آکادمیک 7 و چهار سال سابقه کار چه شانسی دارم برای پذیرش؟ از کدوم دانشگاه ها؟
    همینطور اگر بخوام رشته ام رو تغییر بدم به سمت فایننس یا مثلا اقتصاد مالی بخونم آیا اصلاً شانسی دارم؟
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من برای مقطع کارشناسی ارشد:
    با مدرک کارشناسی برق قدرت با معدل 13.14 از دانشگاه دولتی سمنان و آیلتس آکادمیک 7 و چهار سال سابقه کار چه شانسی دارم برای پذیرش؟ از کدوم دانشگاه ها؟
    همینطور اگر بخوام رشته ام رو تغییر بدم به سمت فایننس یا مثلا اقتصاد مالی بخونم آیا اصلاً شانسی دارم؟
    با تشکر فراوان
    جناب کاظمی،
    عرض کنم شما شانس دارید برای دانشگاههای درجه خوب دانشگاههای پکن و شانگهای. به این دلیل که تمرکز بیشتر دانشگاهها در اون شهرهاست. البته به شهرستانها هم نگاه هم داشته باشید چون برخی دانشگاههای عالی تغییر رشته رو شاید نپذیرند! با این شرایط نمیشه دقیق گفت بورس دولتی رو خواهید گرفت یا خیر! اما به هر حال انوااع مختلفی از بورس در چین ارائه میشه مانند : بورسهای استانی، ریاست جمهوری و بورس خود دانشگاه.
    برای دی ماه امسال مدارک رو اراسال کنید چون بیشتر دانشگاهها ددلاین اونها 2 ماه پیش تمام شده است. امیدوار باشید.

با سلام خدمت دوستان ،

كسي از دوستان هست كه براي بورس دولتي اقدام كرده باشه و جوابي دريافت كرده باشه ؟ تا انجايي كه من اطلاع دارم آخر جون قرار جوابها بياد ، اگر خبري در در اين خصوص داريد ممنون مي شوم اطلاع رساني كنيد.

ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد راه و ترابری زنجان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2006 نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان ،

كسي از دوستان هست كه براي بورس دولتي اقدام كرده باشه و جوابي دريافت كرده باشه ؟ تا انجايي كه من اطلاع دارم آخر جون قرار جوابها بياد ، اگر خبري در در اين خصوص داريد ممنون مي شوم اطلاع رساني كنيد.

ممنون
    با سلام
    میشه بفرمایید برای کدام دانشگاه اقدام کردید که گفتند آخر جون؟؟ چون زمان اعلام نتایج بورس دولتی برای استانهای مختلف فرق میکنه. در ضمن آیا شخص خاصی یه شما گفته یا روی صفحه اصلی سایت دانشگاه مشاهده کردید؟؟؟ با تشکر.

Junior Member ermia64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

آیا این دانشگاه چین مورد تایید وزارت علوم هست ؟

Chinese Academy of Science

ایا تمام شعبه های این دانشگاه در چین مورد تایید وزارت علوم هست ؟

سلام ساب سون عزيز،

من روي سايت نديدم ، يكي ازدوستانم كه در نانجينگ درس مي خونه به من گفته بود كه معمولا آخر جون نتايج بورس ها اعلام مي شه ، آقاي ايلتس هم تاييد كرده بود كه معمولا بين 20 الي 30 جون نتيجه اعلام مي شه .
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmood2006 نمایش پست ها
    سلام ساب سون عزيز،

من روي سايت نديدم ، يكي ازدوستانم كه در نانجينگ درس مي خونه به من گفته بود كه معمولا آخر جون نتايج بورس ها اعلام مي شه ، آقاي ايلتس هم تاييد كرده بود كه معمولا بين 20 الي 30 جون نتيجه اعلام مي شه .
    ممنون
    از طرف دانشگاه اگر اقدام کرده باشید نزدیک به یک ماه پیش نتایج اعلام شده اند.
    از طرف سفارت رو نمیدونم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizadeh1364 نمایش پست ها
    از طرف دانشگاه اگر اقدام کرده باشید نزدیک به یک ماه پیش نتایج اعلام شده اند.
    از طرف سفارت رو نمیدونم.
    خیر !!! اینگونه هم نیست که میفرمایید بسیاری از دانشگاهها همزمان نتایج بورس رو اعلام میکنن. هم اکنون دانشگاههای که من خودم اطلاع دارم مانند ووهن، چینخوا، شانگهای و دالیان هنوز بورس دولتی رو اعلام نکردند و لیست تایید شده نتایج به همراه افرادی که موفق به گرفتن بورس شدن اعم از (دولتی - دانشگاه و استانی ) رو تا انتهای جون اعلام خواهند کرد. ضمن اینکه تعداد دانشگاههایی که از طریق سفارت بشه اقدام کرد به مراتب بیشتر از ارسال مستقیم مدارک به خود دانشگاههاست.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ermia64 نمایش پست ها
    آیا این دانشگاه چین مورد تایید وزارت علوم هست ؟

Chinese Academy of Science

ایا تمام شعبه های این دانشگاه در چین مورد تایید وزارت علوم هست ؟
    خیر. مورد تایید نیست. چند دانشگاه از بهترین های مهندسی مواد دانشگاه علم وصنعت بیجینگ و موسسه دانشگاهی هاربین و دانشگاه صنعتی ووهان هستن.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)