صفحه 7 از 57 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 566

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    جناب کاظمی،
    عرض کنم شما شانس دارید برای دانشگاههای درجه خوب دانشگاههای پکن و شانگهای. به این دلیل که تمرکز بیشتر دانشگاهها در اون شهرهاست. البته به شهرستانها هم نگاه هم داشته باشید چون برخی دانشگاههای عالی تغییر رشته رو شاید نپذیرند! با این شرایط نمیشه دقیق گفت بورس دولتی رو خواهید گرفت یا خیر! اما به هر حال انوااع مختلفی از بورس در چین ارائه میشه مانند : بورسهای استانی، ریاست جمهوری و بورس خود دانشگاه.
    برای دی ماه امسال مدارک رو اراسال کنید چون بیشتر دانشگاهها ددلاین اونها 2 ماه پیش تمام شده است. امیدوار باشید.
    IELTS عزیز با توجه به اینکه من تا دی ماه فرصت دارم، به نظرتون برای بالاتر رفتن شانس پذیرش یا گرفتن بورس چه کاری می تونم انجام بدم؟
    یه نمره بهتر IELTS یا یه نمره خوب GRE؟ (اصلا نمره GRE تاثیری داره واسه دانشگاه های چین)
    مقاله ISI کردن پروژه کارشناسیم؟ (پیاده سازی رله با استفاده از شبکه های عصبی)

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط HosseinKazemi نمایش پست ها
    IELTS عزیز با توجه به اینکه من تا دی ماه فرصت دارم، به نظرتون برای بالاتر رفتن شانس پذیرش یا گرفتن بورس چه کاری می تونم انجام بدم؟
    یه نمره بهتر IELTS یا یه نمره خوب GRE؟ (اصلا نمره GRE تاثیری داره واسه دانشگاه های چین)
    مقاله ISI کردن پروژه کارشناسیم؟ (پیاده سازی رله با استفاده از شبکه های عصبی)
    مسلماً کارهای پژوهشی و معدل و نمره زبان جزو اصلی ترین فاکتورهای چین محسوب میشه. البته من خودم بارها دیدم توصیه نامه خوب از اساتید معروف و با جایگاه علمی بالا مانند Professor نه مانند Associate Prof باز هم نقش داشت اما زیاد نیست. سابقه کار مرتبط و نگارش خوب یک study of plan برای دوره دکتری از ضروریات امر می باشد. باقی موارد مانند جی ار ای کمی اپشنال هست اما داشتنش بد نیست.

خیر !!! اینگونه هم نیست که میفرمایید بسیاری از دانشگاهها همزمان نتایج بورس رو اعلام میکنن. هم اکنون دانشگاههای که من خودم اطلاع دارم مانند ووهن، چینخوا، شانگهای و دالیان هنوز بورس دولتی رو اعلام نکردند و لیست تایید شده نتایج به همراه افرادی که موفق به گرفتن بورس شدن اعم از (دولتی - دانشگاه و استانی ) رو تا انتهای جون اعلام خواهند کرد. ضمن اینکه تعداد دانشگاههایی که از طریق سفارت بشه اقدام کرد به مراتب بیشتر از ارسال مستقیم مدارک به خود دانشگاههاست.
    حقیقت امر این است که بنده یکی از دوستانم از دانشگاه چینخوا ای میل اومد که شما بورس دولتی رو به صورت کامل دریافت کردید و بایستی تا آخر می مدارک رو ارسال کنید و همین هفته هم ادمیشن پکیج رو براش ارسال میکنند.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Alizadeh1364 نمایش پست ها
    حقیقت امر این است که بنده یکی از دوستانم از دانشگاه چینخوا ای میل اومد که شما بورس دولتی رو به صورت کامل دریافت کردید و بایستی تا آخر می مدارک رو ارسال کنید و همین هفته هم ادمیشن پکیج رو براش ارسال میکنند.
    والا حقیقت اینه که نتایج اولیه حدوداً در ماه می اعلام شد. اما نیاز به تایید اداری و وزارت علوم چین هم هست. برای همین مورد بوده که تا اعلام نهایی باید صبر کرد.

سلام
    ارشد mba-بازاریابی با معدل 18.30 از دانشگاه شیراز
    toefl ibt با نمره 85
    2 مقاله isi و 2 سال سابقه کار دارم.
    1.میخاستم بدونم چقد شانس پذیرش از دانشگا های خوب چین دارم و کدوم دانشگاه ها دکترای بازاریابی یا رشته های مشابه دارند.
    2.تا اونجایی هم ک من شنیدم به رشته های mba فاند دولتی و دانشگاهی نمیدن. میخاستم بدونم این قضیه راسته و در کل شرایط فاند رو از کجا باید بدونم. واصلا ممکنه به من فاند تعلق بگیره؟
    3.برای آپلای کردن دانشگاه و فاند ددلاین کی هست؟
    مرسی

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zamora66633 نمایش پست ها
    سلام
    ارشد mba-بازاریابی با معدل 18.30 از دانشگاه شیراز
    toefl ibt با نمره 85
    2 مقاله isi و 2 سال سابقه کار دارم.
    1.میخاستم بدونم چقد شانس پذیرش از دانشگا های خوب چین دارم و کدوم دانشگاه ها دکترای بازاریابی یا رشته های مشابه دارند.
    2.تا اونجایی هم ک من شنیدم به رشته های mba فاند دولتی و دانشگاهی نمیدن. میخاستم بدونم این قضیه راسته و در کل شرایط فاند رو از کجا باید بدونم. واصلا ممکنه به من فاند تعلق بگیره؟
    3.برای آپلای کردن دانشگاه و فاند ددلاین کی هست؟
    مرسی
    معدل لیسانس؟؟؟!!!
    1- در کل شانست با سابقه کار و مقالات و معدل خوبه.
    2- خیر اشتباه بهتون رسوندن. اینجا کلی از بچه های ایرانی دارن دکتری مدیریت میخونن در گرایش های مختلف و بورس هم دارن. دانشگاهها بیجینگ و شانگهای جزو بهترین هان.
    3- ددلاین تقریباً برای 90% دانشگاهها تمام شده و باید از دی (ژانویه) ماه امسال اقدام کنی.

معدل لیسانس؟؟؟!!!
    1- در کل شانست با سابقه کار و مقالات و معدل خوبه.
    2- خیر اشتباه بهتون رسوندن. اینجا کلی از بچه های ایرانی دارن دکتری مدیریت میخونن در گرایش های مختلف و بورس هم دارن. دانشگاهها بیجینگ و شانگهای جزو بهترین هان.
    3- ددلاین تقریباً برای 90% دانشگاهها تمام شده و باید از دی (ژانویه) ماه امسال اقدام کنی.
    مرسی از راهنمایی شما. معدل لیسانسم 15.5 هستش. اگر تا دی زمان داشته باشم یک مقاله دیگه هم تا اون موقع اکسپت میکنم
    این مطلب رو از سایت دانشگاه پیدا کردم و بر همین اساس فکر کردم به مدیریتی ها فاند نمیدن
    2014 Chinese Government Special Scholarship
    For Fudan University
    1、Eligibility
    (1)
    Applicants should be non-Chinese citizens of good health.
    (2) Applicants first have to apply and be offered a study place at Fudan University in September 2014 (not including those applicants who will study in LLM, MBA, IMBA and all Joint Degree program)a
    (3) Applicants must not be a student of Chinese university at the time of application (except for those who graduated from Chinese university for one year or longer)b
    (4) Applicants for doctorate studies should have obtained a master’s degree and be under the age of 40; applicants for master’s studies should have obtained a bachelor’s degree and be under the age of 35.
    (5) Applicants should not be holding any other scholarship provided by Chinese government.
    2、Award details
    (1) Exempt from tuition fee
    (2) Basic learning materials fee
    (3) On-campus accommodation
    (4) Living stipend (Master’s student 1700RMB/month, Doctorate students 2000RMB/month)
    (5) One-off settlement subsidy after registration for new student (1500RMB/person)
    (6) Outpatient medical fee (the outpatient expense in the University’s hospital or the hospitals appointed by the University) and Chinese Government Scholarship Foreign Students Medical Insurance (600RMB/person/year)
    2014 Shanghai Government Scholarship
    For Fudan University
    1、Eligibility
    (1) Applicants should be non-Chinese citizens of good health.
    (2) Applicants first have to apply and be offered a study place at Fudan University in September 2014 (not including the students who will study in LLM, MBA, IMBA and all Joint Degree program).
    (3) Applicants for doctorate studies should have obtained a master’s degree and be under the age of 40; applicants for master’s studies should have obtained a bachelor’s degree and be under the age of 35.
    (4) Applicants should not be holding any other scholarship provided by Chinese government.
    2、Award details
    Category A: Tuition fee is exempted, living stipend (Masters Students 1700RMB/month, Doctorate Students 2000RMB/month), on-campus accommodation, basic textbook fee and Comprehensive Medical insurance for International students in China is provided.
    Category B: Students are exempt from tuition fee and will receive basic textbook fee.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط zamora66633 نمایش پست ها
    مرسی از راهنمایی شما. معدل لیسانسم 15.5 هستش. اگر تا دی زمان داشته باشم یک مقاله دیگه هم تا اون موقع اکسپت میکنم
    این مطلب رو از سایت دانشگاه پیدا کردم و بر همین اساس فکر کردم به مدیریتی ها فاند نمیدن
    2014 Chinese Government Special Scholarship
    For Fudan University
    1、Eligibility
    (1)
    Applicants should be non-Chinese citizens of good health.
    (2) Applicants first have to apply and be offered a study place at Fudan University in September 2014 (not including those applicants who will study in LLM, MBA, IMBA and all Joint Degree program)a
    (3) Applicants must not be a student of Chinese university at the time of application (except for those who graduated from Chinese university for one year or longer)b
    (4) Applicants for doctorate studies should have obtained a master’s degree and be under the age of 40; applicants for master’s studies should have obtained a bachelor’s degree and be under the age of 35.
    (5) Applicants should not be holding any other scholarship provided by Chinese government.
    2、Award details
    (1) Exempt from tuition fee
    (2) Basic learning materials fee
    (3) On-campus accommodation
    (4) Living stipend (Master’s student 1700RMB/month, Doctorate students 2000RMB/month)
    (5) One-off settlement subsidy after registration for new student (1500RMB/person)
    (6) Outpatient medical fee (the outpatient expense in the University’s hospital or the hospitals appointed by the University) and Chinese Government Scholarship Foreign Students Medical Insurance (600RMB/person/year)
    2014 Shanghai Government Scholarship
    For Fudan University
    1、Eligibility
    (1) Applicants should be non-Chinese citizens of good health.
    (2) Applicants first have to apply and be offered a study place at Fudan University in September 2014 (not including the students who will study in LLM, MBA, IMBA and all Joint Degree program).
    (3) Applicants for doctorate studies should have obtained a master’s degree and be under the age of 40; applicants for master’s studies should have obtained a bachelor’s degree and be under the age of 35.
    (4) Applicants should not be holding any other scholarship provided by Chinese government.
    2、Award details
    Category A: Tuition fee is exempted, living stipend (Masters Students 1700RMB/month, Doctorate Students 2000RMB/month), on-campus accommodation, basic textbook fee and Comprehensive Medical insurance for International students in China is provided.
    Category B: Students are exempt from tuition fee and will receive basic textbook fee.
    مشکلی نیست. دانشگاه فودان یکی از بهترین های اسیا و جهان در رشته های مدیریت و علوم پایه است. من مشکلی در این نکات نمیبینم.
    اقدام کنید امیدوار باش

Junior Member ermia64 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Materials Engineering

من از این دانشگاه بورسیه گرفتم: Chinese Academy of Science,

آیا مورد تایید وزارت علوم هستش ؟ ؟ بعضی ها میگن فقط شعبه Beijing مورد تایید وزارت علوم ایران هستش

با سلام و تبريك بابت بورسي كه اخذ كرده ايد ،
    دانشگاههي كه نام برده ايد در ليست مورد تاييد وزارت علوم- بعد از سپتامبر 2013 نمي باشد ، در خصوص شعبه Beijing هم به نظرم حضوري از وزارت علوم استعلام كنيد .

موفق باشيد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط ermia64 نمایش پست ها
    من از این دانشگاه بورسیه گرفتم: Chinese Academy of Science,

آیا مورد تایید وزارت علوم هستش ؟ ؟ بعضی ها میگن فقط شعبه Beijing مورد تایید وزارت علوم ایران هستش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)