صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 42

موضوع: پذيرش مهندسي شيمي از كانادا

پیش فرض پذيرش مهندسي شيمي از كانادا

سلام به همه دوستان عزیز...امیدوارم تا حالا تو این پروسه سر سام آور خوب پیش رفته باشین...من خیلی مایلم که از این طریق با دوستانی که دارن برای دانشگاههای کاناد اقدام می کنن والبته مهندسی شیمی هم هستن...ترجیحن لیسانس... در تماس باشم...آخه به قول دوستی این تبادل اطلاعات به طرفین کمک بزرگی می کنه...
    بگیم و بنویسیم از کارایی که باید بکنیم و کارایی که بکنیم بهتره

Eliot: عنوان بحث ويرايش شد.
    چه خوش است حال مرغی که قفس ندیده باشد<br />چه نکوتر آنکه مرغی ز قفس پریده باشد

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی شیمی از هر دانشگاهی که بخواد برای canada پذیرش بگیره....

سلام، من هم مهندس شيمي هستم. البته ارشد و خيلی دوست دارم برای دکترا بتونم پذيرش بگيرم. مدتي هم هست که سرچ مي کنم اما الان بعد از اينهمه جستجو نميدونم از کجا شروع کنم و تقريبا دست از جستجو کشيده ام. اما به هر حال شايد بتونم به بعضی سوالات جواب بدم و البته اگه کسی به من هم کمک کنه و بگه که دقيقا اول چيکار کنم ممنون ميشم.

پیش فرض پاسخ : مهندسی شیمی از هر دانشگاهی که بخواد برای canada پذیرش بگیره....

سلام
    من فوق لیسانس مهندسی شیمی هستم. تا به حال سه مقاله ISI پذیرفته شده دارم و دو تا دیگر هم Submit شده. نمره GRE من هم Verbal:400 Quantitative: 710 Writing:3.5 شده است. تافل هم هنوز نداده ام. معدل هم از برکت و لطف دانشگاه شیراز عتیقه است که بترتیب 14.5 در لیسانس و 16.5 در فوق لیسانس است.
    من می خواهم برای ترم بهار برای 4 دانشگاه امریکا و دو تا کانادا تقاضا بفرستم. به نظر شما با این CV کجاها بفرستم؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : پذيرش مهندسي شيمي از كانادا

سلام.من دانشجوی سال آخر م.شیمی گرایش پتروشیمی در مقطع لیسانس دانشگاه پلی تکنیک تهران هستم.معدلم هم الان که ترم شش رو تموم کردم 17.28 هستش .من واقعا دوست دارم که برای پائیز 2009 و مقطع فوق لیسانس به بعد برای کانادا و به خصوص امریکا اقدام کنم .ولی اولا هم مشکل زبان دارم که سعی می کنم تا آخر 2008 درستش کنم .مشکل دیگم هم اینکه بعد از کلی تحقیق هنوز نفهمیدم برای بورس تحصیلی گرفتن چه کار باید کرد . منظورم اینکه قدم اول چیه ، قدم دوم چیه و ... .
    میشه یه نفر لطف کنه به طور شماره گذاری شده (یا مرتب و یکجا) بهم بگه . واقعا ازش ممنون میشم و توی این ماه رمضونی کلی دعاش می کنم .

"گرفتن پذیرش از دانشگاه‌ها"

If you check this topic, you will find the information you are seeking for.

Do not mistake coincidence for fate

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط rasool
    سلام.من دانشجوی سال آخر م.شیمی گرایش پتروشیمی در مقطع لیسانس دانشگاه پلی تکنیک تهران هستم.معدلم هم الان که ترم شش رو تموم کردم 17.28 هستش .من واقعا دوست دارم که برای پائیز 2009 و مقطع فوق لیسانس به بعد برای کانادا و به خصوص امریکا اقدام کنم .ولی اولا هم مشکل زبان دارم که سعی می کنم تا آخر 2008 درستش کنم .مشکل دیگم هم اینکه بعد از کلی تحقیق هنوز نفهمیدم برای بورس تحصیلی گرفتن چه کار باید کرد . منظورم اینکه قدم اول چیه ، قدم دوم چیه و ... .
    میشه یه نفر لطف کنه به طور شماره گذاری شده (یا مرتب و یکجا) بهم بگه . واقعا ازش ممنون میشم و توی این ماه رمضونی کلی دعاش می کنم .
    درود
    برای اطلاعات بیشتر این لینکها را جستجو کنید.
    http://www.canadianuniversityguide.ca
    http://www.2graduate.com/colleges_un...merica/Canada/
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Junior Member

سلام این پست ها مثل اینکه مال 1 سال پیشه ولی گفتم ک من الان سعی دارم اقدام کنم مخصوصا براکانادا گفتم اگه کسی هست م شیمی وداره اقدام میکنه برا هرجا به منم بگه ک با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم لیسانسم و برا فوق اقدام می کنم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m.beh نمایش پست ها
    سلام این پست ها مثل اینکه مال 1 سال پیشه ولی گفتم ک من الان سعی دارم اقدام کنم مخصوصا براکانادا گفتم اگه کسی هست م شیمی وداره اقدام میکنه برا هرجا به منم بگه ک با هم تبادل اطلاعات داشته باشیم لیسانسم و برا فوق اقدام می کنم
    سلام
    من سال آخر هستم و ميخوام برای فوق اقدام کنم که اگه بشه پاييز 2010 برم

سلام منم شیمی کاربردی خوندم میخوام برای دکتری اقدام کنم . اونطور که من فهمیدم ددلاین کانادا هنوز نگذشته خوشحال میشم بدونم دوستان کدوم دانشگاهها اپلای می کنن

Banned

سلام من هم در حال حضر از مهندسی شیمی مقطع کارشناسیم چیزی به جز پروژه ندارم اونم برای اینکه بیکار نباشم یک ساله که کشش دادم وگرنه شهریور88 فارغالتحصیل میشدم با معدل 16.98 از پلی تکنیک.نمیدونم برا رفتن از کجا شروع کنم؟الان دارم زبانم را تقویت میکنم و تلاش میکنم که از پروژه ام ی مقاله در بیاد.مخصوصا در زمینه بورس گرفتن نیاز به اطلاعات دارم.لطفا راهنمایی کنید.

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)