صفحه 19 از 19 نخستنخست ... 910111213141516171819
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 185 , از مجموع 185

موضوع: پایان تحصیل رایگان در اتریش

پیش فرض پاسخ : پایان تحصیل رایگان در اتریش

دوستان یعنی دیگه دانشگاه وین واسه عمران و معماری رایگان نیست و فقط سالی 1500 یورو هزینه دانشگاه؟و هزینه زندگی بهش اضافه میشه؟
    من با یک موسسه معتبر تو تهران صحبت کردم گفت دانشگاه وین مجانی هست؟واسم مهمه اخه متاهلم و با همسرم همزمان اقدام میکنیم

Senior Member sepidejoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUWien Telecommunication Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alizolanvar نمایش پست ها
    دوستان یعنی دیگه دانشگاه وین واسه عمران و معماری رایگان نیست و فقط سالی 1500 یورو هزینه دانشگاه؟و هزینه زندگی بهش اضافه میشه؟
    من با یک موسسه معتبر تو تهران صحبت کردم گفت دانشگاه وین مجانی هست؟واسم مهمه اخه متاهلم و با همسرم همزمان اقدام میکنیم
    تا این ترم که مطمئن هستم شهریه دانشگاه حدود 740 یورو در ترم هست . دانشگاه وین هم 350 هست حدودا اما اگر در تایم extended time ثبت نام کنید 750 میشه . ( یعنی دیر تر از موعد ثبت نام )
    !Austria , I'm here

***دوستان جهت تشکر از پستهای مفید کاربران انجمن ، از دکمه "اضافه کردن امتیاز به کاربر "
    استفاده کنید***

حالا به موقع باشه واسه رشته ی من و خانمم)معماری .عمران( دانشگاه وین جنده دوست عزیزم؟بعد اگه سال اول نفری 9000 تا داشته باشیم از سال بعد چقدر از ایران باید بگیریم که بتونیم ادامه بدیم؟من متاهلم نمیتونم ریسک زیاد کنم.از طرفی بعضی دوستتان توی فروم های دیگه متاهل هازو قسم میدن که نیان؟این ججوریه؟

Senior Member
    رشته و دانشگاه
    Bauingenieurwesen

نقل قول نوشته اصلی توسط alizolanvar نمایش پست ها
    حالا به موقع باشه واسه رشته ی من و خانمم)معماری .عمران( دانشگاه وین جنده دوست عزیزم؟بعد اگه سال اول نفری 9000 تا داشته باشیم از سال بعد چقدر از ایران باید بگیریم که بتونیم ادامه بدیم؟من متاهلم نمیتونم ریسک زیاد کنم.از طرفی بعضی دوستتان توی فروم های دیگه متاهل هازو قسم میدن که نیان؟این ججوریه؟
    فرقی نمیکنخ به موقع یا غیر به موقع شهریه دانشگاه تکنیک برای غیر اروپایی ها 740 یورو هست در ضمن 9000 ت هزینه یک نفره هزینه زندگی با همسرتون چیزی بین ماهی 1300 تا 1500 تا هست چیزی بین 16000 تا 18000 میشه
    ریسک این ها رو باید خودتون بررسی کنین کسی نمیتون بکه بیاین یا نیاین
    Um etwas zu tun, muss man es sehr lieben. Um etwas sehr zu lieben, muss man bis zur Verrücktheit daran glauben.

ApplyAbroad Senior Veteran

رشته و دانشگاه
    University of Vienna

کاربران گرامی,

نظر به اینکه تحصیل در اتریش دیگر مثل گذشته رایگان نیست این موضوع برای رفع سوتفاهم برای کاربران جدید بسته میشود.

با تشکر
    لطفا مقررات فروم را مطالعه کنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)