صفحه 10 از 19 نخستنخست 12345678910111213141516171819 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 185

موضوع: پایان تحصیل رایگان در اتریش

پیش فرض پاسخ : پایان تحصیل رایگان در اتریش

من به دانشگاه میل زدم و گفت شهریت ۱۷.۵ یوروست.

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    من به دانشگاه میل زدم و گفت شهریت ۱۷.۵ یوروست.
    عزیزم دیگه باید با شهریه 17.5 یورویی خداحافظی کنید و 1500 تا تو 1 سال باید پرداخت کنید........

بچه ها میخوام یه نکته مهم بهتون بگم :
    ببینید در کنار مهاجرت و ادامه تحصیل شما باید حتما حساب و کتاب بکنید ببینین واقعا از پس هزینه های جایی که میخواین برین بر میآین یا نه...
    در بحث هزینه ها شما فقط خورد و خوراک و رفت و آمد ها را در نطر نگیرید...
    به هزینه های پزشکی و درمان و تفریح و اینکه ممکنه شهریه دانشگاه ها باز هم در سال های بعد افزایش پیدا کنه فکر کنید و بعد تصمیم بگیرین....
    در اتریش شما برا همه چیز باید به دولت مالیات بدین...
    امکان پناهندگی خیلی کم وجود داره...
    به نسبت آلمان و بعضی کشورها کمتر صنعتی تر هست و مسلما موقعیت های کارش هم کمتره....
    مردمش سرشون تو لاک خودشون هست و تا حدودی ممکنه حس نزادپرستی هم وجود داشته باشه....
    راجب رشته ای که میخواین بخونین حتما تحقیق کنین ببینین اصلا بازار کار خوبی داره یا نه....
    به این فکر کنین در کنار هزینه ها کسی برای حمایت از شما و اینکه اگه مشکلی برای شما پیش بیاد بتونه به شما کمک کنه وجود داره یا نه....
    مسلما با تصویب قانون شهریه دانشگاه ها و بحران اقتصادی اروپا روز به روز حمایت دولت از خارجیان و سوبسیدهایی که قبلا برای اون ها وجود داشت کمتر میشه
    پس خوب فکراتون رو بکنین....

دوست من، من بهشون ایمیل زدم و پرسیدم و جواب دادن که برای یکسری کشور که ایران هم جزوشونه و تو پذیرشمون هم زدن، هنوز همون ۱۷.۵ یورو هست و احتمالا تغییری هم نمیکنه و این تغییر بیشتر برای اتباع اروپایی و آمریکایی و کلا کشورهای گل و بلبل هست. حالا شما خودت به ۱۵۰۰ اصرار داری بده من که جلوتونو نگرفتم. قضیه بلیط هواپیمای منه که ۶ ماه پیش گرفتم و چون کارم عقب افتاد کنسل کردم. داستان اینه که من یک پرواز ترکیش گرفتم که از تهران با ایرباس A320 میرفت استانبول (که خودم سه سال اونجا زندگی کرده ام) و یک ساعت بعد با ایرباس A380 (دقت کنید A380) میرفت وین و میزان بار هم نفری ۴۵ کیلو بود و برای پت مون هم نصف قیمت (۱۰۰۰۰۰ تومان) میگرفت و این بلیط یکطرفش میشد نفری ۷۰۰۰۰۰ تومان. اینجا یکی دوتا از دوستان اصرار داشتن که غیر ممکنه و ... حالا هی من میگم که بابا جان من الآن بلیط رو خریدم و دستمه و اونا میگفتن نه داری جو میسازی! حالا شما هم هرجور صلاحته رفتار کن که بعدا یقه ما رو نگیری. موفق باشید.

Junior Member omidr1370 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط iSaman نمایش پست ها
    دوست من، من بهشون ایمیل زدم و پرسیدم و جواب دادن که برای یکسری کشور که ایران هم جزوشونه و تو پذیرشمون هم زدن، هنوز همون ۱۷.۵ یورو هست و احتمالا تغییری هم نمیکنه و این تغییر بیشتر برای اتباع اروپایی و آمریکایی و کلا کشورهای گل و بلبل هست. حالا شما خودت به ۱۵۰۰ اصرار داری بده من که جلوتونو نگرفتم. قضیه بلیط هواپیمای منه که ۶ ماه پیش گرفتم و چون کارم عقب افتاد کنسل کردم. داستان اینه که من یک پرواز ترکیش گرفتم که از تهران با ایرباس A320 میرفت استانبول (که خودم سه سال اونجا زندگی کرده ام) و یک ساعت بعد با ایرباس A380 (دقت کنید A380) میرفت وین و میزان بار هم نفری ۴۵ کیلو بود و برای پت مون هم نصف قیمت (۱۰۰۰۰۰ تومان) میگرفت و این بلیط یکطرفش میشد نفری ۷۰۰۰۰۰ تومان. اینجا یکی دوتا از دوستان اصرار داشتن که غیر ممکنه و ... حالا هی من میگم که بابا جان من الآن بلیط رو خریدم و دستمه و اونا میگفتن نه داری جو میسازی! حالا شما هم هرجور صلاحته رفتار کن که بعدا یقه ما رو نگیری. موفق باشید.
    دوست عزیز
    دوستان که از روی خودشون حرف نمیزنن لینک خبر هم که بچه ها گذاشته بودن یه چند تا از بچه ها هم که اونجان از جمله آقا سبحان بارها گفتن در همین تایپیک که بحث شهریه جدیه پس غیر مستند که ما حرف نمی زنیم
    ما که از خدامونه که شهریه همون 17.5یورو باشه
    یه در خواست من ازشما داشتم که اگر امکانش هست اون ایمیل رو آپلود کنید یا حداقل اون تیکه متنش که مربوط به این خبر هست رو بذارید اینجا.
    من از شما تشکر می کنم که میای خبر رسانی می کنی وما رو امیدوار میکنی.

Member
    رشته و دانشگاه
    BME

با سلام
    از isaman عزیز خواهش میکنم اگه امکانش باشه ایمیلو آپلود کنن که اگه درست باشه بچه ها از نگرانی در بیان!!!

من براتون اون بخش از میل رو اتچ میکنم (که البته انگلیسیشون افتضاحه). چون تو میل چندتا سوال داشتم و اطلاعات شخصیم هست کل میل را اتچ نکردم. ببخشید.
    About the fees, but the new law has been given a free hand in running the University and University policy, does not change the number of countries and you may have to pay the amount listed in your admission form. For more information on fees for different countries please visit bellow link:
    http://studentpoint.univie.ac.at/en/...g-nationality/

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

من به دانشگاه تک وین ایمیل زدم گفت هنوز چیزی به ما ابلاغ نشده...بشه ما هم اعلام میکنیم
    امیدوارم این دانشگاه هم واسه ایرانی ها تفاوتی قائل بشه
    The Vienna University of Technology has no official statement from of the Ministry yet.
    As soon as we get an official statement we will publsh it at our homepage, so please keep looking at our homepage after updates

توی وب سایت دانشگاه تکنولوژی شهریه را 726 یورو اعلام کرده : http://www.tuwien.ac.at/lehre/master...nology/tuition

Senior Member siavash86 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Chemistry

نقل قول نوشته اصلی توسط arashshojaei نمایش پست ها
    توی وب سایت دانشگاه تکنولوژی شهریه را 726 یورو اعلام کرده : http://www.tuwien.ac.at/lehre/master...nology/tuition
    ای وای...پس بالاخره اعلام شد...من این ایمیل رو دو روز قبل زده بودم...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)