صفحه 15 از 18 نخستنخست ... 56789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 141 تا 150 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

سلام دوستان. من ارشد سازه هیدرولیکی دارم با معدل 17. ولی خب مقاله هیچی ندارم نه داخلی نه خارجی. دو سال هم هست که فارغ التحصیل شدم. بدون مقاله شانسی دارم که بتونم برای مقطع دکتری پذیرش بگیرم ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Hydraulic Structures

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: مهندسی هیدرولوژی -مهندسی هیدرولیک

معدل ارشد:17
    رشته ارشد: سازه های هیدرولیکی
    دانشگاه ارشد: دولتی قم
    معدل لیسانس: 15.31
    رشته لیسانس: مهندسی عمران
    دانشگاه لیسانس: دولتی بیرجند
    مدرک زبان انگلیسی: 98 تافل
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:2 سال مرتبط
    سایر افتخارات و مدارک:-

دانشگاه مورد نظر در آلمان:هر جا که بشه برای دکتری پذیرش گرفت با ترجیح بیشتر روی RWTH- بوخوم- لایبنیز- درسدن- دارمشتات و...

سلام دوستان. من معدل کارشناسیم 16.9 هست از دانشگاه اراک. آیلتس 7 دارم. آلمانیم هم تازه شروع کردم تا پاییز دیگه فک کنم به B1 یا حتی B2 فوق فشرده برسم. شانسی دارم واسه اپلای. خصوصا دانشکده مونیخ. پروژه کارشناسیم هم 1 مقاله از توش در اومده دارم تلاش میکنم چاپ بشه توی یه ژورنال خوب.

Junior Member

سلام من معدل لیسانسم 13 از غیر انتفاعی ایا به من فاند میدن

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط asdasdasdasd نمایش پست ها
    سلام دوستان. من معدل کارشناسیم 16.9 هست از دانشگاه اراک. آیلتس 7 دارم. آلمانیم هم تازه شروع کردم تا پاییز دیگه فک کنم به B1 یا حتی B2 فوق فشرده برسم. شانسی دارم واسه اپلای. خصوصا دانشکده مونیخ. پروژه کارشناسیم هم 1 مقاله از توش در اومده دارم تلاش میکنم چاپ بشه توی یه ژورنال خوب.
    معلومه که شانسی دارید. درضمن اگر هم کسی بهتون بگه که شانسی ندارید شما باز باید شانستون رو امتحان کنید.
    موفق باشید
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

رشتۀ لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مهندسی صنایع-تولید معدل 14 - دانشگاه شمال

رشتۀ فوق لیسانس – نام دانشگاه – معدل نهایی

مدیریت صنعتی-تولید دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران معدل 18.18

نمرۀ زبان (تافل/آیلتس) به تفکیک نمرات مهارت‌ها

نمره کل : 103 رایتینگ : 28 - ریدینگ : 28 - اسپیک: 23 - لیستنینگ: 24

رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای
    ارشد مجدد در رشته های مدیریت پروژه یا مدیریت ساخت یا مدیریت مهندسی - دکتری در رشته مدیریت پروژه-مدیریت مهندسی ( البته بیشتر تمرکزم رو ارشد مجدد هست)

نکات برجستۀ رزومه (سابقۀ TA/RA، مقام المپیاد/مسابقات بین‌المللی معتبر، رتبۀ برتر دانشکده/دانشگاه)

دو سال به عنوان TA در دانشگاه علوم تحقیقات - دو سال سابقه کار مرتبط ( کارشناس پروژه در پروژه سد و راه )
    میزان فاند مورد انتظار (Full Fund/Partial Fund/Self-Funded)

فاند کامل در اولویت هست . ( کمک هزینه خوب هم بدن ( بالای 70 درصد هزینه پوشش بده قبول میکنم). سالی 3000 تا 4000 دلار از طرف خانواده میتونم پوشش مالی داشته باش.

سلام دوستان ... من لیسانس مهندسی عمران رو با معدل 14.01 از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شدم. ارشد هم با معدل 14.20 از دانشگاه شریف توی گرایش مهندسی زلزله گرفتم . می خواستم ببینم با نمره تافل تقریبا 100 و 1 مقاله خارجی و 2 مقاله داخلی شانسم برای اپلای چطور هست؟ چون از معدل دوره ارشدم اصلا راضی نیستم حتی با پذیرش دوباره در ارشد مشکل ندارم. رتبه کنکورم هم خوب بوده و بدون سهمیه وارد دانشگاه شدم . ممنون می شم اگر سریع پاسخ بدین.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط fallahnejad نمایش پست ها
    سلام دوستان ... من لیسانس مهندسی عمران رو با معدل 14.01 از دانشگاه صنعتی شریف فارغ التحصیل شدم. ارشد هم با معدل 14.20 از دانشگاه شریف توی گرایش مهندسی زلزله گرفتم . می خواستم ببینم با نمره تافل تقریبا 100 و 1 مقاله خارجی و 2 مقاله داخلی شانسم برای اپلای چطور هست؟ چون از معدل دوره ارشدم اصلا راضی نیستم حتی با پذیرش دوباره در ارشد مشکل ندارم. رتبه کنکورم هم خوب بوده و بدون سهمیه وارد دانشگاه شدم . ممنون می شم اگر سریع پاسخ بدین.
    درود
    برای بعضی جاها معدل مهمه. ولی اگر مقاله و تحقیقات قوی باشه شاید برای استاد مهم نباشه. بایدشانستون رو امتحان کنید
    ولی شما قطعا برای ارشد مجدد قطعا شانس دارید
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Senior Member

سلام.من معدل لیسانسم ۱۳ شده از دانشگاه غیرانتفاعی.مدرک ب۲ المانی رو دو سال پیش گرفتم.الان میخوام برا ارشد اقدام کنم.مرداد هم اتتمالا وقت سفارتم میشه.نمیدونم برا کدوم دانشگاهها اپلای کنم که سخت نگیرن و پذیرش زبان ندن و اینکه نسبتا رنک خوب داشته باشن که برا ویزا ریجکت نشم.ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با عمران (مهندسی عمران، ساخت و ساز، محیط زیست ...)

با سلام و وقت بخير
    از دوستان عزيز کسي در مورد بازار کار مديريت ساخت و يا صنايع در آلمان اطلاع داره؟
    من کارشناسي عمران و ارشد راه ترابري دارم، ميخواستم ببينم واسه ارشد مجدد کدوم رشته خوبه انتخاب کنم.
    ممنونم از توجهتون

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)