صفحه 10 از 18 نخستنخست 123456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

نقل قول نوشته اصلی توسط pari_pbp نمایش پست ها
    مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: محیط زیست

معدل لیسانس: 15.90
    رشته لیسانس:زمین شناسی
    دانشگاه لیسانس: صنعتی شاهرود
    مدرک زبان انگلیسی: 6.5 ایلتس
    مدرک زبان آلمانی:...
    مقالات خارجی: یک کنفرانس خارجی
    مقالات داخلی: 2 کنفرانس داخلی
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:5 سال با بیمه
    ارشد زمین شناسی مهندسی از فردوسی معدل 17.7
    سایر افتخارات و مدارک:

بین دفاع از ارشدم تا الان چندین سال فاصله است و تو این مدت کار تحقیقاتی و مقاله نداشتم. ارشد مجدد مهندسی محیط زیست میخوام.چقدر شانس دارم؟ اگه ندارم وقتمو برای خوندن المانی نزارم و به فکر کشور دیگه ای باشم.
    ایا خود دانشگاه با عنوان کردن شرایط جواب میده که شانس پذیرش چقدره؟
    من در مورد مزان ارتباط رشته شما اطلاعی ندارم. بله معمولا یونی اطلاعات میدن، البته نه در اوج دوران اپلای! اگر توی ماههای خلوتشون میل بزنید راحتتر جواب میدن. و لینکه معمولا لتفن بیشتر جواب میده، اگه زبانتون خوبه حتما تماس بگیرید. فقط احتمالا اگر توی دانشگاهشون معادل رشته شما نباشه چیزی بهتون نگن. معمولا ریز نمرات و سرفصلهای دروس رو ازتون میخوان که بررسی کنن چقدر مرتبطه رشتتون. یه چیز دیگه، رشته محیط زیست بیشتر به زبان امگلیسی هست تا المانی.
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

سلام دوستان.
    من ارشد صنایع غذایی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 16:50 .یه مقاله ISI و دوتا ثبت اختراع در ارتباط با پایان نامم.میتونم واسه فاند دکترا اقدام کنم؟مدرک زبان ندارم ولی فک میکنم ایلتس 5/5 میشم و 6سال هم سابقه کار دارم.لفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.ممنون میشم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با عمران (مهندسی عمران، ساخت و ساز، محیط زیست ...)

سلام کسی میدونه رشته شیلات کدوم دانشگاه المان دارن؟

Junior Member

سلام دوستان
    با کارشناسی مهندسی مکانیک بیوسیستم برای چه رشته هایی در آلمان میشه اپلای کرد؟
    میشه برای مهندسی مکانیک اپلای کرد؟ (با توجه به اینکه تعدادی از واحدهاشون یکیه)

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

نقل قول نوشته اصلی توسط sarina63 نمایش پست ها
    سلام دوستان.
    من ارشد صنایع غذایی دارم از دانشگاه آزاد با معدل 16:50 .یه مقاله ISI و دوتا ثبت اختراع در ارتباط با پایان نامم.میتونم واسه فاند دکترا اقدام کنم؟مدرک زبان ندارم ولی فک میکنم ایلتس 5/5 میشم و 6سال هم سابقه کار دارم.لفا اگه کسی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه.ممنون میشم
    معدلتون برای دکترا خیلی تاپ نیست ولی فاند مشمول به جذب نظر استاد و گرفتن پوزیشنه و ربط مستقیم به معدل نداره. مدر ک زبان هم حتی اگر استادتون تشخیص بده که لازم ندارید ممکنه نخوان (البته احتمالا مصاحبه و گفتگو باهاتون خواهد داشت و باید عالی صحبت و پرزنت کنید). ولی بطور عموم مدرک زبان لازمه و رک بهتون بگم 5.5 برای دکترا واقعا کمه! حتی برای ارشد هم اکثر یونی ها 6.5 لازم دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط Ghaemo نمایش پست ها
    سلام دوستان
    با کارشناسی مهندسی مکانیک بیوسیستم برای چه رشته هایی در آلمان میشه اپلای کرد؟
    میشه برای مهندسی مکانیک اپلای کرد؟ (با توجه به اینکه تعدادی از واحدهاشون یکیه)
    بله میشه چون biomedizintechnik زیرمجموعه دپارتمان مکانیک هست. البته بستگی داره که چقدر از واحداتون (از لحاظ معیارهای دانشگاه مبدا) مشابه هست ؟باید از خود قسمت پدیرش دانشکده سوال کنید. با مکاتبه و ارسال ریز دروستون میتونید بفهمید. فقط این کار رو توی اوج ددلاین انجام ندید. ضمن ترم یا اواسط تزم که سرشون خلوته بپرسید که پاسخگو باشن
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

سلام
    می خواستم بپرسم رشته صنایع چوب و کاغذ رو کدوم دانشگاه توی آلمان داره؟

Junior Member

قطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: مهندسی عمران

معدل لیسانس:14.25
    رشته لیسانس:مهندسی تکنولوژی ساختمان
    دانشگاه لیسانس:علمی کاربردی کرمانشاه
    مدرک زبان انگلیسی:ندارم
    مدرک زبان آلمانی:B1
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:2سال مرتبط بدون بیمه-4سال غیر مرتبط با بیمه
    سایر افتخارات و مدارک:-

دانشگاه مورد نظر در آلمان:دانشگاه کلن
    دوستان لطفا راهنماییم کتید شانس گرفتن پذیرشم خیلی کمه؟

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: عمران.سازه

معدل ارشد:15
    رشته ارشد:سازه
    دانشگاه ارشد:غیرانتفاعی گرگان
    معدل لیسانس:14
    رشته لیسانس:عمران
    دانشگاه لیسانس:غیرانتفاعی مشهد
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس
    مدرک زبان آلمانی:ندارم
    مقالات خارجی:ندارم
    مقالات داخلی: ندارم
    تالیف کتاب:ندارم
    سابقه کار:ندارم
    با سلام دوستان....با شرایطی که من دارم، امکان پذیرش دکترا ی عمران در دانشگاه های مورد قبول وزارت علوم در المان رو دارم؟(با هزینه شخصی می خوام برم، بورس نیازی ندارم)....و به نظر شما بدلیل اینکه در دانشگاه غیر انتفاعی درس خوندم،از لحاظ سطح علمی در ادامه تحصیل در المان به مشکل بر نمی خورم؟

Junior Member

سلام
    من دانشحوی معماری ام و ترم بعد با معدل 18 کارشناسیمو میگیرم خواستم ببینم امکانش هست برای مستر رشته مدریت پروژه را انتخاب کنم و بازار کار این رشته تو المان به چه شکل است.

Junior Member

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر: عمران،مدیریت پروژه، حمل و نقل

معدل لیسانس:15
    رشته لیسانس:مهندسی عمران
    دانشگاه لیسانس:ازاد
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس 6,5
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:-

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)