صفحه 12 از 18 نخستنخست ... 23456789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

Banned

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

نقل قول نوشته اصلی توسط siavashrahimy نمایش پست ها
    درود دوستان
    من رشته تحصیلی منابع طبیعی- آلودگی محیط زیست خوندم و 12 سال سابقه کارم در زمینه آب و فاضلاب هست ولی الان که در سایتهای آلمانی میگردم چ برای تحصیل و چ کار کردن رشته من در آلمان ربطی به این کار نداره( برعکس ایران) و اگه بخواهم کار کنم یا ادامه تحصیل بدم نمیدونم اینو اچکار کنم و آیا اونا سخت میگیرن که رشته و کارم کاملا مرتبط نیست؟
    شما با توجه به رشته و سابقه کارتون میتونین تو رشته های محیط زیست, بعضی گرایش های عمران, مهندسی کشاورزی و شاید انرژی های نو, بتونین پذیرش بگیرین. شما سایت دانشگاه مقصد باید مرجعتون باشه.
    پیشنهاد میکنم هر دانشگاهی رو تک به تک چک کنین.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا

رشته مورد نظر: عمران گرایش راه و ترابری

معدل ارشد:16.06
    رشته ارشد:عمران گرایش راه و ترابری
    دانشگاه ارشد: دانشگاه آزاد

معدل لیسانس:13.72
    رشته لیسانس:عمران گرایش عمران
    دانشگاه لیسانس:دانشگاه آزاد

مدرک زبان انگلیسی:سال آینده آزمون دارم (با فرض کسب 80 تا 90)
    مدرک زبان آلمانی: -
    مقالات خارجی: دو مقاله بدون ایمپکت.
    مقالات داخلی: چهار مقاله
    تالیف کتاب:-

سابقه کار: 4 سال
    سایر افتخارات و مدارک:-

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاه خاصی مد نظرم نیست و فقط گرفتن فاند برام مهمه

Junior Member ADOLARIA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mining Engineering- ikiu

سلام دوستان امیدوارم حال همتون خوب باشه. لطفاً راهنمایی بفرمایید

من میخوام برای
    PhD در زمینه مهندسی مواد یا شیمی اقدام کنم و دارم در موردش تحقیق میکنم. رزومه من به شکل زیر هست:

1. کارشناسی مهندسی معدن- دانشگاه بین المللی امام خمینی- معدل 16.95

2. کارشناسی ارشد مهندسی معدن گرایش فرآوری مواد معدنی- دانشگاه بین المللی امام خمینی- معدل 17.64

3. مقاله ISI دو تا دارم که اسم اول هستم. یدونه هم مقاله کنفرانس داخلی دارم.

4. تافل 93

شانس من برای گرفتن پذیرش چقدر هست؟؟؟ فاند هم بسیار حیاتی هست!
    انسان دانا به جای آنکه در انتظار رسیدن فرصت خوب در زندگی باشد، خود آن را به وجود می آورد. (فرانسیس بیکن) /ضعیف الاراده کسی است که با هر شکستی بینش او نیز عوض می شود. (ادگار آلن پو)

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاور

سلام دوستان.میخواستم بدونم دانشگاههای المان نسب به نمره های کارشناسی سختگیری میکنن؟من ناپیوسته عمران خوندم(یه دوره روزانه یکی غیرانتفاعی).یه چندتا درس افتادم.به جاش ترمای اخر خوب خوندم.حتی معدل ۱۷ و نمره ۲۰ هم دارم.فاخهوخشوله میخوام برم برای ارشد.المانی هم c1 دارم.توی پذیرش و ویزا ممکنه بخاطر معدلم به مشکل بخورم؟یا امتحان کنم شاید بشه؟پذیرش و اقامت اتریش رو هم دارم امسال.ولی اونجا نموندم.ترجیح میدم برم المان.مرسی...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی کشاورزی

سلام. من کارشناسی ارشد کشاورزی از دانشگاه ازاد مشهد دارم. سال 89 فارغ التحصیل شدم. تو این مدت 15 تا مقاله انگلیسی دارم که سه تا ای اس ای هست و چهار تا هم ای اس سی. معدل کارشناسی 13/57 و معدل کارشناسی ارشد 16/67. رتبه پنجم ورودی رشته خودم تو دانشگاه ازاد مشهد بود و رتبه سه فارغ التحصیلی. سنم 34 هست. لیسانس و فوق لیسانس هر دو دانشگاه ازاد مشهد بودم. مدرک زبان انگلیسی ایلتس ندارم ولی مدرک تی تی سی (مربی زبان انگلیسی) از دانشگاه فردوسی مشهد دارم. مدرک زبان المانی ندارم. سابقه کار هم دارم ولی مرتبط با رشته خودم نیست. الان هم نمایندگی یک موسسه اموزشی را در مشهد دارم. می خواستم ببینم میشه برای یک فوق لیسانس دیگه تو المان اقدام کرد؟ برای دکتری شرایط سخت تر هست یا کارشناسی ارشد؟ ایا با توجه به سن که من دارم سفارت المان در تهران اذیت نمی کنه؟ خیلی ممنون.

ApplyAbroad Senior Veteran
    mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Elektrotechnik - Automatisierungstechnik

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاور

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام دوستان.میخواستم بدونم دانشگاههای المان نسب به نمره های کارشناسی سختگیری میکنن؟من ناپیوسته عمران خوندم(یه دوره روزانه یکی غیرانتفاعی).یه چندتا درس افتادم.به جاش ترمای اخر خوب خوندم.حتی معدل ۱۷ و نمره ۲۰ هم دارم.فاخهوخشوله میخوام برم برای ارشد.المانی هم c1 دارم.توی پذیرش و ویزا ممکنه بخاطر معدلم به مشکل بخورم؟یا امتحان کنم شاید بشه؟پذیرش و اقامت اتریش رو هم دارم امسال.ولی اونجا نموندم.ترجیح میدم برم المان.مرسی...
    معمولا به نمره ای که شما درس رو باهاش پاس کردید توجه میشه. در حالت خیلی وخیم!! بهتون پیشنیاز میدن.
    معدل رو ذکر نکردید ولی معمولا سفارت به معدل کاری نداره مگر اینکه بطور غیر معمول پایین باشه و از یک یونی خیلی سطح پایین پذیرش بگیرید
    Wo ein Wille ist , gibt es einen Weg
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!
    از جواب دادن به سوالات تکراری و پیامهای خصوصی قابل طرح در فروم جدا معذورم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین

سلام به همگی
    عمران ازاد پرند - معدل 15.5 با نمرات تخصصی و پروژه 19 و 20- ایلتس 6- المانی در حال یادگیری
    من دنبال پیدا کردن یک موقعیت در زمینه structural buliding eng - civil eng- و رشته های مشابه هستم- زبانش فرقی نمیکنه
    سوال: اصلا با این شرایط از چه دانشگاههایی با این رشته ها میتونم پذیرش بگیرم؟
    2- بازار کار این رشته ها در المان نسبت به محیط زیست و اب برتری داره یا کلا وضعیت چطوره؟
    PLUS VLTRA

mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    سلام به همگی
    عمران ازاد پرند - معدل 15.5 با نمرات تخصصی و پروژه 19 و 20- ایلتس 6- المانی در حال یادگیری
    من دنبال پیدا کردن یک موقعیت در زمینه structural buliding eng - civil eng- و رشته های مشابه هستم- زبانش فرقی نمیکنه
    سوال: اصلا با این شرایط از چه دانشگاههایی با این رشته ها میتونم پذیرش بگیرم؟
    2- بازار کار این رشته ها در المان نسبت به محیط زیست و اب برتری داره یا کلا وضعیت چطوره؟
    تا جایی که من قبلا از دوستان عمرانی شنیدم دقیقا محیط زیست و اب خیلی وضع بمراتب بهتری دارند.
    و یک توصیه مهم اگر بعدا بدنبال کار در المان هستید بشدت باید زبانتون رو قوی کنید چون قسمت اعظم وظایف یک مهندس عمران اجرای پرو تکلها و استانداردهای ساخت و ساز و سر و کله زدن با ناظرین و معمارها هست.
    لطفا به قوانین احترام بگذارید - سوالها رو در جای مربوط مطرح کنید - برای تشکر ازدادن امتیاز استفاده کنید نه پست جدید یا پیام خصوصی!

Junior Member

خیلی ممنون از راهنماییت اگه ممکنه در مورد لول دانشگاههایی که میتونم برم یا اگه شد چند تا گزینه معرفی کن چون اصلا نمیدونم در چه سطحی هستم

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: مستر

معدل لیسانس:15.5 (با نمرات 19-20 دروس تخصصی و پروژه)
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 6
    مدرک زبان آلمانی: در حال یادگیری
    سابقه کار: 2سال
    PLUS VLTRA

mohammad_aria آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط pep نمایش پست ها
    خیلی ممنون از راهنماییت اگه ممکنه در مورد لول دانشگاههایی که میتونم برم یا اگه شد چند تا گزینه معرفی کن چون اصلا نمیدونم در چه سطحی هستم

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: مستر

معدل لیسانس:15.5 (با نمرات 19-20 دروس تخصصی و پروژه)
    مدرک زبان انگلیسی: ایلتس 6
    مدرک زبان آلمانی: در حال یادگیری
    سابقه کار: 2سال
    اینجا معمولا هر فرد ماکزیمم 3و4 دانشگاهیی که خودش اپلای کرده رو میشناسه.
    دانشگاههای TU9, دانشگاه هایی هستن که توی مهندسی بطور جنرال معروفن. شما لا اقل برای نصف اینها شانس خواهید داشت. (شاید غیر از مونیخ و اخن)
    دقت کنید ممکنه دانشگاه هایی باشن که جز این 9تا نباشن ولی توی یک رشته مهندسی خاص، در کیس شما: عمران خیلی بالاتر باشن. پس پیشنهاد میکنم بیشتر تحقیق کنید و بگردید

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)