صفحه 16 از 18 نخستنخست ... 6789101112131415161718 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

Senior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

کدوم دانشگاهها خیلی خیلی راحت پذیرش میدن برا ارشد عمران؟مدزک المانی هم دارم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

سلام دوستان . من کاردانی با معدل 14.5 علمی کاربردی ، و لیسانس هم با معدل 14.17 از دانشگاه غیرانتفاعی فارغ التحصیل شدم ، اولین مسئله این که من با یک موسسه مهاجرتی تماس گرفتم و شرایطم گفتم ، اونا گفتند که دانشگاه های آلمان مدرک غیرانتفاعی قبول ندارن و باید اول برم مجارستان بعد از اونجا اقدام کنم . و اینکه اگر مدرک غیرانتفاعی قبول میکنن ، و منم مقاله ای برای ارائه ندارم ، چقدر شانس اپلای شدن دارم؟

Junior Member

باسلام

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: کارشناسی ارشد
    رشته مورد نظر:
    مهندسی عمران گرایش سازه یا زلزله
    معدل لیسانس: 14.1
    رشته لیسانس: مهندسی عمران
    دانشگاه لیسانس: دانشگاه محقق اردبیلی دوره روزانه
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی: -
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: 7 سال در شرکت پیمانکاری (29 ساله هستم )
    سایر افتخارات و مدارک: دو مقاله کنفرانی بین المللی در دوره ارشد دارم ولی میخوام ارشد مجدد بخونم

دانشگاه مورد نظر در آلمان: اشتوتگارت

دوستان من میخوام بدونم
    1- برای پذیرش و فاند گرفتن به مبلغ حدود 900 تا 1000 یورو از دانشگاه اشتوتگارت آلمان چقدر شانس دارم؟
    2- بازار کار در رابطه با رشته ای که انتخاب کردم آیا کسی اطلاعاتی در این زمینه داره؟

باتشکر...

Senior Member VividNed آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط m2ehrdad نمایش پست ها
    سلام دوستان . من کاردانی با معدل 14.5 علمی کاربردی ، و لیسانس هم با معدل 14.17 از دانشگاه غیرانتفاعی فارغ التحصیل شدم ، اولین مسئله این که من با یک موسسه مهاجرتی تماس گرفتم و شرایطم گفتم ، اونا گفتند که دانشگاه های آلمان مدرک غیرانتفاعی قبول ندارن و باید اول برم مجارستان بعد از اونجا اقدام کنم . و اینکه اگر مدرک غیرانتفاعی قبول میکنن ، و منم مقاله ای برای ارائه ندارم ، چقدر شانس اپلای شدن دارم؟
    یه سری دانشگاه ها هم مدرک غیر انتفاعی رو قبول دارند. من خودم با مدرک غیر انتفاعی ۳ تا دانشگاه آلمان پذیرش گرفتم. شما اول ببین کجا و چه رشته ای میخوای درس بخونی. بعد چک کن ببین مدرکت رو قبول دارند یا نه. نیازی به موسسه مهاجرتی نیست.
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    کدوم دانشگاهها خیلی خیلی راحت پذیرش میدن برا ارشد عمران؟مدزک المانی هم دارم
    تمام دانشگاه های خصوصی که باید واسشون سالی ۱۰۰۰۰ یورو شهریه بدید!

نقل قول نوشته اصلی توسط violet_m نمایش پست ها
    سلام.من معدل لیسانسم ۱۳ شده از دانشگاه غیرانتفاعی.مدرک ب۲ المانی رو دو سال پیش گرفتم.الان میخوام برا ارشد اقدام کنم.مرداد هم اتتمالا وقت سفارتم میشه.نمیدونم برا کدوم دانشگاهها اپلای کنم که سخت نگیرن و پذیرش زبان ندن و اینکه نسبتا رنک خوب داشته باشن که برا ویزا ریجکت نشم.ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارین بهم بدین
    ببینید تمام دانشگاه های آلمان خوب هستند. من فکر نمیکنم واسه ویزا گرفتن به دانشگاهی که بهتون پذیرش داده گیر بدن. بگردید دنبال گرایشی که دوست دارید و ببینید چه دانشگاه هایی اون گرایش رو دارند. کار خیلی سختی نیست.

من فکر میکنم این تاپیک باید یه کم تغییر کنه. به نظر من این کار خیلی بی فایده هست که دوستان بیان بگن چه شرایطی دارند و کجا میخوان درس بخونند و بعد بقیه هم بیان نظر بدن که میشه یا نه! کسی که میخواد فلان جا درس بخونه باید در هر صورت شانسش رو امتحان کنه و اپلای کنه. واسه اینکه بگیم یه نفر شانس فاند گرفتن داره یا نه هم باز نظر افراد مهم نیست. راهنمایی کردن و راهنمایی خواستن در تمام این موارد کار درست تریه ولی نه اینکه بگیم میشه یا نمیشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    یه سری دانشگاه ها هم مدرک غیر انتفاعی رو قبول دارند. من خودم با مدرک غیر انتفاعی ۳ تا دانشگاه آلمان پذیرش گرفتم. شما اول ببین کجا و چه رشته ای میخوای درس بخونی. بعد چک کن ببین مدرکت رو قبول دارند یا نه. نیازی به موسسه مهاجرتی نیست.
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون. من دانشگاهی که تحصیل رایگان باشه میخوام درس بخونم چون انقدر پول ندارم که خرج کنم . در این صورت چقدر شانس دارم؟ رشتم عمرانه . برام فرقی نداره کجای آلمان درس بخونم ولی خب ترجیجا بهتریش جاش ! تو سایت daad.de حدود 71 دانشگاهی که تحصیل توش رایگانه پیدا کردم که برای عمران پذیرش میدن .

Member
    رشته و دانشگاه
    Leibniz Universität

خیلی ممنون بابت راهنماییتون. من دانشگاهی که تحصیل رایگان باشه میخوام درس بخونم چون انقدر پول ندارم که خرج کنم . در این صورت چقدر شانس دارم؟ رشتم عمرانه . برام فرقی نداره کجای آلمان درس بخونم ولی خب ترجیجا بهتریش جاش ! تو سایت daad.de حدود 71 دانشگاهی که تحصیل توش رایگانه پیدا کردم که برای عمران پذیرش میدن .
    شما اصلا نگران پذیرش نباشید به راحتی از خیلی دانشگاه ها میتونید پذیرش بگیرید.در مورد هزینه هم دانشگاه های ایالت بادن ورتمبرگ 1500 یورو ترمی هستن و بقیه دانشگاه ها کمتر از ترمی 500 یورو که چون ناچیز هستش میگن رایگان و شما در ازای این شهریه که میدید بلیطی دریافت میکنید که معمولا باهاش میتونید تو کل ایالتتون با قطار و داخل شهرتون با قطار و همچنین اتوبوس به مدت کل ترم تحصیلیتون تردد کنید.
    در مورد اینکه کجای آلمان خوبه هم به نظر من جای خاصی وجود نداره و فقط هرچی شهر بزرگتر باشه مسلما بهتره،چون شما میتونید راحتتر کار پیدا کنید و همچنین امکانات بیشتری هستش و همچنین ایرانی های بیشتری هستش و همینطور هم که همیشه شنیدیم.سمت غرب آلمان بهتر از شرقش هستش.

به طور کلی شمال آلمان از جنوب ارزون تره, غرب آلمان از هر لحاظ از شرق بهتره. همونطور که civil_boy گفت شهرهای بزرگ امکان اینکه کار دانشجویی پیدا کنید بیشتره.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)