صفحه 5 از 18 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، سازه، آب، سازه، محیط زیست و ...

یعنی فقط مونیخ این رشته رو داره؟؟؟
    از کدوم سایت میتونم ببینم کدوم دانشگاها این رشته رو دارن؟
    ضمناً سایتهای mastersportal.eu-findamaster.com رو هم قبلاً مطالعه کردم.
    اگه مرجع جدیدی میدونید میشه راهنماییم کنید.
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، سازه، آب، سازه، محیط زیست و ...

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2967 نمایش پست ها
    ممنون
    بله به انگلیسی فقط TUM داره . که به نظر من خیلی روش حساب نکن ، میخوای اپلای کنی اپلای کن ولی به فکر جاهای دیگه و رشته های دیگه و حتی زبان آلمانی هم باش

Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering-Iran U of Science & Tech

نقل قول نوشته اصلی توسط mehdi2967 نمایش پست ها
    ممنون
    به زبان انگلیسی فقط مونیخ داره این رشته رو...اگه زبان آلمانی مدنظرتون باشه دانشگاههای :
    TU Berlin, TU Hamburg, TU Darmstadt, TU Dresden, KIT, Stuttgart, RWTH Aachen, TU Braunschweig
    هم این رشته رو به زبان آلمانی دارن...بهترین مرجع هم به نظر من سایت DAAD هستش.

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: بتن و یا هر رشته دیگه در مورد سازه

معدل ارشد:تو دو ترم 16.5
    رشته ارشد:سازه
    دانشگاه ارشد:دولتی بیرجند
    معدل لیسانس:14.95
    رشته لیسانس:عمران
    دانشگاه لیسانس:دولتی بیرجند
    مدرک زبان انگلیسی:دارم و اسه آیلتس میخونم
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:1 ISI سابمیت کردم
    مقالات داخلی: 5 کنفرانسی
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:2.5 سال در شرکت مشاور
    سایر افتخارات و مدارک:-

دانشگاه مورد نظر در آلمان: اطلاعاتم کمه، نیاز به راهنمایی در این زمینه دارم.
    ممنون

Junior Member

1- کارشناسی: کشاورزی/ خاکشناسی/ دانشگاه رازی کرمانشاه/ 14.73
    2- کارشناسی ارشد: کشاورزی/ فیزیک و حفاظت خاک/ دانشگاه صنعتی اصفهان/ 16.05
    3- فاقد مدرک زبان هستم. اما در حال خواندن برای امتحان ایلتس هستم (بالای 6).
    4- یک مقاله ISI آماده ارسال به مجله (Elsevier یا Springer) با ایمپکت بالای 3.
    5- 3 مقاله علمی پژوهشی از دانشگاه فردوسی مشهد و صنعتی اصفهان، یک مقاله کنفرانسی بین المللی از دانشگاه صنعتی اصفهان، یک مقاله همایشی از دانشگاه یزد و در نهایت دو مقاله کنگره ای علوم خاک ایران از دانشگاه تبریز و اهواز.
    6- برای رشته کشاورزی، گرایش خاکشناسی در مقطع دکتری میخوام اپلای کنم.
    7- اولویت من در انتخاب کشورها به ترتیب: سوئیس، استرالیا، آمریکا، کانادا، آلمان و برخی کشورهای اروپایی است
    8- کسب رتبه 105 کشوری در مقطع کارشناسی ارشد/ نمره دفاعیه عالی از دانشگاه صنعتی اصفهان با نمره 19.8/ و دارای 4 توصیه نامه از اساتید
    9- فاند و فول فاند برام خیلی مهمه؟
    تشکر میکنم اگه کمکم کنید در مورد اینکه آیا با همچین رزومه ای در کدوم یک از کشورهای فوق و یا چه دانشگاه های شانس بیشتری رو برای اپلای و پذیرش در سال 2016 و 2017 دارم و اینکه آیا شانس پذیرش در دانشگاه های با رنک بالا رو دارم؟

Junior Member Dilan1987 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    civil engineering

سلام دوستان،روز و اوقاتتون خوش!
    من مشخصات و شرایطمو تا به امروز در زیر می نویسم فقط دوستان با تجربه لطف کنن بگن آیا با این وضعیت شانسی برای اپلای برای دو سال آینده دارم یا به فکر خوندن ارشد تو ایران باشم،البته هدف اصلی من واسه دکترا در امریکا یا کاناداست بخاطر همینه میخوام ارشدو با یه شرایط خوب تموم کنم که این پروسه واسه PHD برام راحتتر شه!

معدل: 14.05
    دانشگاه قبلی: آزاد سنندج
    رشته: مهندسی عمران-گرایش عمران
    مقالات خارجی: 0
    مقالات داخلی: 0
    تالیف کتاب: 0
    سابقه کار: 2 سال
    مدرک زبان: ندارم ولی تا دو سال دیگه خودمو آماده میکنم بشرطی که مطمئن باشم شانسی خواهم داشت
    سایر افتخارات و مدارک: 0

دانشگاه مورد نظر در آلمان: دانشگاههایی که از مال خودمون بهتر باشن،آلمانی یا انگلیسی باشه مهم نیست
    رشته مورد نظر در دانشگاه:
    ارشد زلزله یا مدیریت ساخت،درضمن اسم دانشگاههایی که این گرایشهارو دارن هم بگید دیگه لطفتون تموم نشدنیه

- یه نکته هم هست که شاید تاثیر داشته باشه،اینه که من برادرم مقیم آلمان و تو شهر هامبورگ زندگی میکنه!!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی کشاورزی ار دانشگاه ازاد

معدل ارشد 15
    رشته مهندسی کشاورزی (زراعت)
    دانشگاه ازاد تاکستان
    معدل لیسانس 15
    رشته لیسانس مهندسی کشاورزی
    دانشگاه ازاد رشت
    مدرک زبان B2 المانی
    یک ACCEPT مقاله ISI
    هر دانشگاهی که بتونم پذیرش و فاند بگیرم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با عمران (مهندسی عمران، ساخت و ساز، محیط زیست ...)

سلام

من کارشناسی عمران دارم از دانشگاه آزاد معدل 14 مدرک زبان آلمانی B1 دارم و دارم برای B2 گوته میخونم 28 سالمه 7 سال سابقه کارمرتبط دارم میخوام برا آلمان اقدام کنم ارشد بهم پیشنهاد دانشگاه کیل را دادن اما تو سایتش هرچی سرچ کردم چیزی در مورد این رشته پیدا نکردم کسی هست مرا یاری کند؟؟؟؟؟

Junior Member

با سلاممن الان دانشجوی کارشناسی دانشگاه گیلان با معدل 15 ام.هنوز دو ترم دیگه دارم که تموم کنم.میخواستم ببینم شانسی دارم واسه دانشگاهای آلمان یا نه؟ راستش بین کنکوذ ارشد و گرفتن مدرک زبان موندم.چون مدرک زبان ندارم.اگه شانسی دارم واسه کجا؟هزینه ها چطوره؟ مرسی

Junior Member

سلام دوستان
    کسی در مورد موسسه Alexander von Humboldt-Foundation در آلمان اطلاعاتی داره
    ممنون میم بنده را راهنمایی کنید.
    من برای فرصت مطالعاتی میخام برای اینجا اقدام کنم...اونجور که معلومه گویا فاند شش ماه هم میده البته در صورتی که طرح خوبی داشته باشی.
    اطلاعاتی دیگه ای در موردش ندارم

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)