صفحه 7 از 18 نخستنخست 1234567891011121314151617 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 176

موضوع: مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکتری
    رشته مورد نظر: مهندسی و مدیریت ساخت

معدل ارشد: 16.1
    رشته
    ارشد: عمران-مهندسی و مدیریت ساخت
    دانشگاه
    ارشد: امیرکبیر
    مدرک زبان انگلیسی:ایلتس 6
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: 2
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار:6سال
    سایر افتخارات و مدارک:

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    دانشگاه المانی و تحصیل به زبان انگلیسی-فاند

Senior Member VividNed آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مهندسی عمران، مدیریت پروژه، معدن، کشاورزی، زمین شناسی، آب، سازه، محیط زیست و .

من میخواهم در مورد این تاپیک یه انتقاد بکنم و بگم که بی مصرفه :
    تقریبا همه میدونن که معدل بالا, نمره زبان بالا, سابقه کار مرتبط و داشتن مقاله میتونه شانس پذیرش گرفتن رو ببره بالا. ولی اینکه دوستان بیان اینجا شرایطشون رو بزارن و بقیه نظر بدن که آیا طرف پذیرش میگیره یا نه ( به خصوص در مورد دکترا ) کار واقعا اشتباهیه .
    در مورد پذیرش گرفتن برای ارشد همه چی به دانشگاه مقصد و اینکه چه کسایی برای اون رشته در همون سال اپلای میکنند بستگی داره . اگه متقاضی ها شرایطشون از شما بهتر باشه خوب شانس شما هم میاد پایین. ولی شما در هر صورت باید مدارک بفرستید و شانس خودتون رو امتحان کنید . اما باید منطقی هم باشید . مثلا با معدل پایین از یه دانشگاه متوسط نمیتونید بیاید واسه دانشگاه مونیخ اپلای کنید ۱۰۰%.
    در مورد پذیرش برای دکترا هم علاوه بر شرایطی که قبلا گفتم یه خورده شانس و پشتکار هم لازم دارید. شما باید دنبال استادی بگردید که زمینه کاریش به شما نزدیک باشه و بعد از مکاتبه باهاش یا میگه که موقعیت خالی داره بهتون بده یا نه .

پس به جای اینکه به نظرات بقیه دلتون رو خوش کنید, شانس خودتون رو امتحان کنید. امیدوارم که همه به چیزایی که میخوان برسند .

ناگفته نماند که نظرات دوستان هم ارزش خودش رو داره
    ... Stay Hungry ... Stay Foolish

Junior Member

پیش فرض پاسخ : رشته های مرتبط با عمران (مهندسی عمران، ساخت و ساز، محیط زیست ...)

مقطع تحصیلی برای گرفتن پذیرش: دکترا
    رشته مورد نظر: محیط زیست

معدل ارشد: 17
    رشته ارشد: عمران سازه
    دانشگاه ارشد: سراسری سیستان و بلوچستان
    معدل لیسانس:14
    رشته لیسانس: عمران-عمران
    دانشگاه لیسانس:سراسری سمنان
    مدرک زبان انگلیسی: TOEFL: 7
    مدرک زبان آلمانی:-
    مقالات خارجی:-
    مقالات داخلی: دو عدد
    تالیف کتاب:-
    سابقه کار: 7 سال کار عمرانی
    سایر افتخارات و مدارک: تقدیر شده از طرف یتزمان محیط زیست بابت همکاری در پروژه های عمرانی

دانشگاه مورد نظر در آلمان: انگلیسی زبان در مقطع دکتری

با سلام
    می خواستم بپرسم اگه کسی ارشد مهندسی کشاورزی در ایران بخونه و بعددکترای مهندسی کشاورزی را در آلمان بگیره آیا کار براش هست در آلمان؟سپاسگزار میشم پاسخ بدید

Junior Member silver_star973 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master Of Science

لیسانس : فیزیک معدل 13:40
    ارشد : فیزیک دریا معدل 16:78
    برای دکترای محیط زیست Environmental Management یاEnvironmental science می خوام اپلای کنم .
    یه مفاله سابمیت شده در زمینه محیط زیست دارم
    تافل 80
    سابقه کار : تدریس
    نیم سال مورد نظر : Fall2016
    آیا شانس پذیرش با فاند رو از دانشگاه های
    آلمان دارم ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط daneshjo1094 نمایش پست ها
    با سلام
    می خواستم بپرسم اگه کسی ارشد مهندسی کشاورزی در ایران بخونه و بعددکترای مهندسی کشاورزی را در آلمان بگیره آیا کار براش هست در آلمان؟سپاسگزار میشم پاسخ بدید

بستگی به خیلی چیزا داره
    اول گرایش رشته
    دوم دونستن زبان آلمانی
    و خیلی چیزای دیگه

Junior Member

با سلام خدمت دوستان عزیز

من یک سوال داشتم که اگر دوستان لطف کنند و جواب بدهند خیلی ممنون میشوم.

من کاشناسی مهندسی عمران - عمران با معدل 14.50 از دانشگاه سراسری شهرکرد دارم.

با وجود اینکه معدل خیلی بالایی ندارم ولی نمرات اکثر دروس تخصصی من بالاست و همچنین در زمینه برنامه نویسی کامپیوتر حرفه ای هستم

و لذا دو سال سابقه کاری همراه با بیمه و همچنین 3 ترم به عنوان دستیار استاد در دانشگاه فعالیت داشتم و معرفی نامه های نسبتا خوبی هم دارم.

با نمره آیلتس 6.5، شما کدام دانشگاه ها را برای من در رشته کارشناسی ارشد مهندسی عمران پیشنهاد میکنید که احتمال پذیرش من بالا باشد؟؟

بسیار ممنون از همکاری دوستان.
    ویرایش توسط omid2015 : December 25th, 2015 در ساعت 02:19 PM دلیل: عنوان

Junior Member

سلام
    لیسانس دانشگاه آزاد- عمران با معدل 18.03 و ارشد سازه با معدل 17.43، یک مقاله سابمیت شدهAISC ، یک مقاله پرزنتیشن کنفرانس آمریکا، یک طرح پژوهشی، رتبه اول کارشناسی و رتبه 4 ارشد. 4 سال سابقه کار مرتبط با بیمه ، دوره لیسانس مسابقات مختلف مقام سوم. برای دکتری حتماً باید استاد راهنما پیدا کرد؟؟ متاسفانه جواب ایمیل نمیدن. واسه ارشد مجدد شانسم چقدره؟ آیلتس 6 دارم و جی آر ای 292

ممنون

معدل لیسانس: 13.31
    رشته لیسانس: شیمی کاربردی
    دانشگاه لیسانس: آزاذ تهران
    مدرک زبان انگلیسی: آیلتس 6.5
    مدرک زبان آلمانی: -
    مقالات خارجی: -
    مقالات داخلی: -
    تالیف کتاب: -
    سابقه کار: یک سال در داروخانه
    سایر افتخارات و مدارک: چهار ذوره کارگاه مرتبط با رشته ام شرکت کردم.

دانشگاه مورد نظر در آلمان:
    1. Duisburg-Essen / Water Science
    2. Liepzig / Spectroscopy
    3. Ruhr University Bochum / Chemistry
    4. Kiel / Sustainability, Society and Environment

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط VividNed نمایش پست ها
    من میخواهم در مورد این تاپیک یه انتقاد بکنم و بگم که بی مصرفه :
    تقریبا همه میدونن که معدل بالا, نمره زبان بالا, سابقه کار مرتبط و داشتن مقاله میتونه شانس پذیرش گرفتن رو ببره بالا. ولی اینکه دوستان بیان اینجا شرایطشون رو بزارن و بقیه نظر بدن که آیا طرف پذیرش میگیره یا نه ( به خصوص در مورد دکترا ) کار واقعا اشتباهیه .
    در مورد پذیرش گرفتن برای ارشد همه چی به دانشگاه مقصد و اینکه چه کسایی برای اون رشته در همون سال اپلای میکنند بستگی داره . اگه متقاضی ها شرایطشون از شما بهتر باشه خوب شانس شما هم میاد پایین. ولی شما در هر صورت باید مدارک بفرستید و شانس خودتون رو امتحان کنید . اما باید منطقی هم باشید . مثلا با معدل پایین از یه دانشگاه متوسط نمیتونید بیاید واسه دانشگاه مونیخ اپلای کنید ۱۰۰%.
    در مورد پذیرش برای دکترا هم علاوه بر شرایطی که قبلا گفتم یه خورده شانس و پشتکار هم لازم دارید. شما باید دنبال استادی بگردید که زمینه کاریش به شما نزدیک باشه و بعد از مکاتبه باهاش یا میگه که موقعیت خالی داره بهتون بده یا نه .

پس به جای اینکه به نظرات بقیه دلتون رو خوش کنید, شانس خودتون رو امتحان کنید. امیدوارم که همه به چیزایی که میخوان برسند .

ناگفته نماند که نظرات دوستان هم ارزش خودش رو داره
    دوست عزیز اگر یه سر به بخش ریجکتیهای همین سایت بزنید میدونید حتی تمام این عواملی که شما بیان کردید با فرض بالا بودن نمیتونند برای شما تضمین پذیرش رو داشته باشند. چون عوامل بسیار زیادی از جمله خطای انسانی میتواند تاثیر گذار باشد. همفکری دوستان به دلیله اینه که دوستان انتخابهشون رو به سمت احتمالات بیشتر سوق بدهند. افرادی که به این دسته سوالات جواب میدند که تجاربی از دانشگاهایی که براشون اپلای کردند دارند. این تجارب میتونه چشم و گوش دوستان کم تجربه تر رو برای اتخاذ یک تصمیم منطقی تر باز بکند.

روز خوش

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)