صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 69

موضوع: Columbia University

Senior Member

پیش فرض Columbia University

در دانشگاه columbia چه معیارهایی برای پذیرش مهمه؟
    برخورد این دانشگاه با applicant های ایرانی چطوره؟
    در این دانشگاه اساتید تصمیم گیرنده هستند یا اینکه graduate committee حرف آخر رو می زنه؟

Senior Member

پیش فرض پاسخ : Columbia University

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    در دانشگاه columbia چه معیارهایی برای پذیرش مهمه؟
    برخورد این دانشگاه با applicant های ایرانی چطوره؟
    در این دانشگاه اساتید تصمیم گیرنده هستند یا اینکه graduate committee حرف آخر رو می زنه؟
    من امسال از Biomedical Informatics ریجکت شدم. علت خاصی هم ذکر نشد . در تماس با استاد ها هم فقط template جواب دادند یا اصلا جواب ندادند.

Junior Member

سلام، من هم امسال اینجا اپلای کردم ولی هنوز خبری نیست !! واسه دپارتمان علوم پایه . من فکر می کنم اصلا پذیرش تو آمریکا ربطی به استاد نداشته باشه و دست آخر این admission committee هست که تصمیم می گیره. چون من دو تا email خوب از دو استاد از دانشگاه های Cornell و Michigan Ann Arbor داشتم که حتی مورد اول واسم recommendation letter هم نوشت ولی به خاطر نمره GRE رد شدم.

من هم واسه PhD دپارتمان Earth and Environment اپلای کردم. اما هنوز خبری نیست ! یه سوال: تا اونجا که من متوجه شدم، این دانشگاه سیستم پیگیری Application نداره. یعنی نمیشه Application Status رو چک کرد. درسته ؟ اگه درسته، پس چطوری متوجه میشیم که مثلا (خدای ناکرده) ریجکت شدیم ؟ اگه هم چنین سیستمی داره، میشه راهنمایی کنید کجاست ؟
    دیشب خواب دیدم بزرگ شدم. خواستم برگردم، کفش هایم اندازه ام نبود.

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ISI-3
    من هم واسه PhD دپارتمان Earth and Environment اپلای کردم. اما هنوز خبری نیست ! یه سوال: تا اونجا که من متوجه شدم، این دانشگاه سیستم پیگیری Application نداره. یعنی نمیشه Application Status رو چک کرد. درسته ؟ اگه درسته، پس چطوری متوجه میشیم که مثلا (خدای ناکرده) ریجکت شدیم ؟ اگه هم چنین سیستمی داره، میشه راهنمایی کنید کجاست ؟
    PhD های Bioscience که سیستم tracking داشت اما واقعا ضعیف بود چون نمرات gre و toefl من رسیده بود اما تو سیستم وارد نشده بود. متاسفانه به ای میل ها هم جواب نمی دادن.

سلام - یه استاد در این دانشگاه به من توصیه کرد اپلای کنم - من هم مدارکم رو فرستادم به استثناء تافل - چون مدرک آیلتس داشتم - دیشب ایمیل زدم و پیگیر وضعیت اپلیکیشنم شدم - جواب داده که همه مدارکت تکمیله و تنها منتظر مدرک تافل هستیم - به همین سادگی دارم شانسم رو از دست میدم - به نظرتون چه کار میتونم بکنم ؟ به استاد ایمیل بزنم و وضعیتم رو توضیح بدم یا به graduate office ؟ ازشون چی بخوام اونوقت ؟

Senior Member

سلام - یه استاد در این دانشگاه به من توصیه کرد اپلای کنم - من هم مدارکم رو فرستادم به استثناء تافل - چون مدرک آیلتس داشتم - دیشب ایمیل زدم و پیگیر وضعیت اپلیکیشنم شدم - جواب داده که همه مدارکت تکمیله و تنها منتظر مدرک تافل هستیم - به همین سادگی دارم شانسم رو از دست میدم - به نظرتون چه کار میتونم بکنم ؟ به استاد ایمیل بزنم و وضعیتم رو توضیح بدم یا به graduate office ؟ ازشون چی بخوام اونوقت ؟
    منطقی اینه که هم به استاد و هم به graduate office ایمیل بزنید. شما باید حتما نمره زبان رو می فرستادید حالا یا آیلتس یا تافل.

نقل قول نوشته اصلی توسط sysbiosys
    منطقی اینه که هم به استاد و هم به graduate office ایمیل بزنید. شما باید حتما نمره زبان رو می فرستادید حالا یا آیلتس یا تافل.
    من مدرک IELTS رو واسشون officially ریپورت کردم - کپی اون رو هم در مدارکم گذاشتم و واسشون فرستادم !

Senior Member

من مدرک IELTS رو واسشون officially ریپورت کردم - کپی اون رو هم در مدارکم گذاشتم و واسشون فرستادم !
    اگر این دانشگاه ielts رو قبول داره پس مشکل حله. ای میل بزن بگو فرستادم. به استاده هم ای میل بزن و شرایط رو بگو.

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Iowa, Biomedical Engineering

بیشتر بخاطر اینه که امریکایی ها عادت دارن بگن تافل و هنوز مساله آیلتس بعنوان جایگزین براشون جا افتاده نیست. دانشگاه کلمبیا آیلتس رو قبول داره پس جای نگرانی نیست. در جواب ایمیل روشن بنویس که بجای تافل شما امتحان آیلتس دادید. برای من هم چنین شرایطی برای SUNY و MSU پیش اومده بود. جالب اینه که مسئول دانشگاه SUNY نوشته بود که ما کپی تافل شما رو داریم و باید اصلش رو هم برای ما بفرستید. این در حالیه که من کپی آیلتس رو براشون گذاشته بودم!!
    Many of life’s failures are people who did not realize how close they are to success when they gave up. ; Thomas Edison

صفحه 1 از 7 1234567 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)