صفحه 2 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 62

موضوع: سفر به چین | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همسفر | بلیط | هم اتاقی | معرفی ورودی های جدید چین

سلام. من 15 شهريور عازم چين شهر بكن هستم. مقطع د كترا در دانشگاه(USTB(university of science and technology of beijing. رشته ام هم متالورژي و مواد هست. از دوستان اگر كسي راهنمايي مي تونه بكنه خيلي ممنون ميشم. از آشنا شدن با دوستاني كه در شهر بكن هستند هم خيلي خوشحال خواهم شد. منتظر دوستان هستم.
    حميد

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط aleni32 نمایش پست ها
    سلام. من 15 شهريور عازم چين شهر بكن هستم. مقطع د كترا در دانشگاه(USTB(university of science and technology of beijing. رشته ام هم متالورژي و مواد هست. از دوستان اگر كسي راهنمايي مي تونه بكنه خيلي ممنون ميشم. از آشنا شدن با دوستاني كه در شهر بكن هستند هم خيلي خوشحال خواهم شد. منتظر دوستان هستم.
    حميد
    حمید گرامی.
    بنده تا اونجا که اطلاع دارم امسال مسافر برای پکن کم داریم بیشتر دوستان برای شانگهای و ووهن دارن عازم میشن. شما می تونید با این سایت هماهنگ باشید و دوستانی که در پکن هستند را پیدا کنید.

مجمع دانشجویان مقیم چین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo1 نمایش پست ها
    سلام...من واسه دانشگاه ووهان پذیرش گرفتم...sep باید برم...کسی میتونه راهنماییم کنه برای نحوه گرفتن ارز...بلیط....بردن پول؟!
    سلام خوبی شما؟منم برا ترم شهریور پذیرشم از دانشگاه central china normal university در شهر ووهان ،اما هنوز ویزام نیومده فکر کنم 10 روز دیگه بیاد..اگه ممکنه به من ایمیل بزن

قرار دادن هر گونه اطلاعات تماس خلاف قوانین فروم می باشد .
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 09:59 PM دلیل: حذف ایمیل

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmadi22 نمایش پست ها
    سلام کسی از دوستان هست که برا دانشگاه شهر ووهان پذیرش گرفته باشه،اگه هست به من ایمیل بزنه چون من تا آخر مهر فکر کنم ویزام میاد باید برم اگه کسی برا شهر ووهان باشه هماهنگ کنیم با هم بریم..مرسی
    Dear Student
    you can send a e-mail to some Iranian people who are studying in Wuhan. you'd better check your e-mail address I will send some Iranian students email
    Don't worry
    ویرایش توسط FanTasTic : October 2nd, 2012 در ساعت 10:01 PM دلیل: حذف ایمیل در نقل قول

Junior Member

با سلام
    من برای 14 بهمن ماه میخوام برم وهان برا ترم بهار مقطع دکتری پذیرش گرفتم چون ویزای من تا 14 بهمن وفت داره باید حتما قبلش برم،حالا سوالم اینه کسی هست برا وهان ترم بهار پذیرش گرفته باشه هماهنگ کنیم با هم بریم......ممنون میشم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط amir27 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای 14 بهمن ماه میخوام برم وهان برا ترم بهار مقطع دکتری پذیرش گرفتم چون ویزای من تا 14 بهمن وفت داره باید حتما قبلش برم،حالا سوالم اینه کسی هست برا وهان ترم بهار پذیرش گرفته باشه هماهنگ کنیم با هم بریم......ممنون میشم
    دروود.
    دوست عزیز، شما از چه دانشگاهی و رشته ای پذیرش گرفتی؟؟

Junior Member

سلام من از دانشگاه ccnu پذیرش گرفتم....................کسی میشناشی که بخواد در اون تاریخ بیاد دوست عزیز؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Medicinal plants, molecular biology

پیش فرض پاسخ : سفر به چین | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام منم واسه ووهان پذیرش گرفتم امیر جان واسه بهمن منتظر ویزا و کاراش هستم.. اگه کسی رو ادمین محترم میشناسید آدرسشو به ایمیل منم بفرستید تا کمک بگیرم ازشون

پیش فرض دانشجويان ترم بهار2013براى پکن

سلام بچه ها.من براى 16اسفند بليط گرفتم براى پکن.از دانشگاه Peking پذيرش شدم.کسايى که 6march بليط دارن بگن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : سفر به چین | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام دوستان
    من میخوام برای آواخر آگست برم پکن ،یه سوال در مورد ویزا و بلیت داشتم،اینجور که من شنیدم سفارت چین به دانشجو ها یه ویزا ی دانشجویی محدود واسه یک ماه میده که بدا تمدید میشه ،حالا میخواستم بدونم با این ویزا میشه بلیت یه طرفه گرفت یا اینکه حتما باید دو طرفه گرفت ؟؟؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)