صفحه 4 از 7 نخستنخست 1234567 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 62

موضوع: سفر به چین | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : سفر به چین | بلیط | هتل | همسفر | تجربیات سفر و مسائل مرتبط

سلام دوستان من 2 روز پیش وارد چین شدم و الان در شهر شانگهای هستم اگه سوالی بود که بتونم جواب بدم در مورد ویزا و پرواز و لحظه ورود به چین و مسائل مربوط به سفر من در خدمتم
    (IELTS جان اگه این پست رو خوندی لطفا به من پیام خصوصی بده چون من هرچقدر سعی میکنم نمیتونم به شما پیام خصوصی بدم)

Junior Member

سلام ایلتس جان.

ببخشید میشه راجع به پروسه دریافت بلیط دانشجویی نیم بها کمی توضیح بدید (من با مجوز وزارت علوم اومدم بخاطر مشمول بودن)؟ من ووهان هستم, بنظرتون بصرفه هست که برای بلیط دانشجویی پکن-تهران اقدام کنم؟

خیلی ممنونم.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سلام ایلتس جان.

ببخشید میشه راجع به پروسه دریافت بلیط دانشجویی نیم بها کمی توضیح بدید (من با مجوز وزارت علوم اومدم بخاطر مشمول بودن)؟ من ووهان هستم, بنظرتون بصرفه هست که برای بلیط دانشجویی پکن-تهران اقدام کنم؟

خیلی ممنونم.
    بلیط پکن-تهران-پکن با هواپیمایی ایران ایر و تخفیف دانشجویی میشه 4500 یوان.
    بلیط پکن-تهران-پکن با سایر خطوط معروف مانند قطری، الامارات، اتحاد ، ترکیش ایر میشه حدود 6000 یوان.

خب به نظرت به صرفه نیست؟!!! شما باید مدارک دانشجویی رو به همراه فرم در سفارت ایران در پکن رو تکمیل کنی و یه برگ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیری و بفرستی سفارت. مسئولش اقای صادقی هستن کارش رو انجام میدی و فرم رو با مهر و امضا بهت بر میگردونه باهاش میتونی به دفتر ایران ایر تماس بگیری و بلیط رزرو کنی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    بلیط پکن-تهران-پکن با هواپیمایی ایران ایر و تخفیف دانشجویی میشه 4500 یوان.
    بلیط پکن-تهران-پکن با سایر خطوط معروف مانند قطری، الامارات، اتحاد ، ترکیش ایر میشه حدود 6000 یوان.

خب به نظرت به صرفه نیست؟!!! شما باید مدارک دانشجویی رو به همراه فرم در سفارت ایران در پکن رو تکمیل کنی و یه برگ گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه بگیری و بفرستی سفارت. مسئولش اقای صادقی هستن کارش رو انجام میدی و فرم رو با مهر و امضا بهت بر میگردونه باهاش میتونی به دفتر ایران ایر تماس بگیری و بلیط رزرو کنی.
    سپاسگزارم بابت توضیحاتتون. راستش منظورم از بصرفه بودن قیاس بین دو مورد

1) بلیط دانشجویی پکن-تهران-پکن + هزینه قطار از ووهان-پکن-ووهان
    2) بلیط پرواز ووهان-ارومچی-تهران و برعکس با china southern airline

هستش. ممنون میشم اگر لطف کنید و نظرتون رو بفرمایید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سپاسگزارم بابت توضیحاتتون. راستش منظورم از بصرفه بودن قیاس بین دو مورد

1) بلیط دانشجویی پکن-تهران-پکن + هزینه قطار از ووهان-پکن-ووهان
    2) بلیط پرواز ووهان-ارومچی-تهران و برعکس با china southern airline

هستش. ممنون میشم اگر لطف کنید و نظرتون رو بفرمایید.
    1- در خصوص هزینه سفر با قطار بستگی به این داره بخوای از چه سیسم مدرن ، معمولی، ضعیف قطارهای بین شهری در چین استفاده کنی. هزینه یه مسیر ووهان تا پکن با قطار بسیار پرسرعت سری G حدود 550 یوانه!!! اما قطار سری T هم هست 1 روز تو راهه با قیمت 150 یوان!!

2- عموماً این پرواز در سایر فصول بجز تابستان نزدیک با قیمت ایران ایر وا میسته. و چون از هاب اصلی یعنی ووهان، گوانگجو، شیان و ارومچی پرواز داره خیلی ها بیخیال پکن اومدن میشن. بهتره شما این پرواز هم در نظر داشته باشی. البته اگر به سیستم چک امنیتی طولانی ارومچی عادت داری!!!

پیش فرض پاسخ : همسفر | بلیط | هم اتاقی | معرفی ورودی های جدید چین

سلام-من هم پذیرش از دانشگاه beijin university of technology-BJUT رو واسه این ترم گرفتم و دنبال کارهای ویزا برای همسرم هستم. امیدورام بتونیم سریع انجام بدیم کارامون رو و اونجا به دوستان ایرانی بپیوندیم.

منم توی مهر میام پکن ولی چون ایران نیستم از ترکیه میام

منم از دانشگاه BJUT بیجینگ پذیرش گرفتم ولی با تاخیر یک ماهه دیگه میخوام بیام. شما که الان پکن هستین میتونین برای سفر من رو راهنمایی کنین که چه وسایلی ضروری هست و الان هوا چطوره؟ممنون

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط anitabeheshti نمایش پست ها
    منم از دانشگاه BJUT بیجینگ پذیرش گرفتم ولی با تاخیر یک ماهه دیگه میخوام بیام. شما که الان پکن هستین میتونین برای سفر من رو راهنمایی کنین که چه وسایلی ضروری هست و الان هوا چطوره؟ممنون

Firstly, Beijing is located pretty near to North part of China which means it is quit cold city in Fall and winter. Hence, you have to bring some warm garments to there as well.
    For strating days, maybe you need to bring some cheese and jam for breakfast cos it is rarely to find it soon. anyway, all things will provide and equipted by your school and university in advance

Junior Member

سلام دوستان. من واسه یه دوره 5 ماهه قراره اوایل مارچ بیام شانگهای ولی خیلی خیلی استرس دارم و اصن نمیدونم تنها چه جوری قراره بیام. اگه کسی اونجا هست یا به زودی میره راهنمایی کنه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)