صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 32

موضوع: آشنایی با ورودی های جدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای Fall 2013 - 2014 دانشگاه های چین اقدام می کنند

سلام ، دوستانی که برای ترم پاییز از دانشگاه tsinghua پذیرش دارند لطفا با هم در تماس باشیم جهت هماهنگی و اخذ اطلاعات. من پذیرش گرفتم PhD دانشگاه بسیار عالییه من DEc پارزسال پکن بودم و از نزدیک دیدم دانشگاه رو. و بیرون از دانشگاه تقریبا 100٪ مردم انگلیسی متوجه نمی شوند. من تجربه زندگی 2-3 ساله در مالزی رو هم دارم.واقعا چینی های پکن بسیار با فرهنگ تر از چینی های مالزی هستند.
    دوستان از طریق پیغام خصوصی با هم در ارتباط باشیم.

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

پیش فرض پاسخ : آشنایی دوستانی که برای Fall 2013 - 2014 دانشگاه های چین اقدام می کنند

سلام دوستان اینجا کسی هست که راهی شانگهای باشه؟ من یه دوره کوتاه اونجا باید برم دانشگاه Tongji . اگه از شانگهای و زندگی اونجا اطلاعاتی دارید یا دوست داشتید هماهنگ کنیم، بهم پیام بدید
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sogand_jam2000 نمایش پست ها
    سلام، دوستان من هم پذیرشم از تیسینگ هوا برای پاییز 2013 اومده با بورس، خوشحال میشم بیشتر باهم آشنا بشیم برای رفتن
    پذیرشم هم فوق مکانیک است.
    سلام ،تبریک میگم،من هم از Tsinghua برای ارشد مکانیک پاییز 2013 پذیرش گرفتم ،میخواستم بدونم،آیا admission package شما به دستتون رسیده؟ و اینکه مراحل گرفتن ویزا دقیقا چیه؟

Senior Member mehrabounr آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Marketing PHD

من برنامم جور شد. 1 ترم مهمان تو دانشگاه Tongji university تو شانگهای. از 18 August میرم اونجا تا طرفهای دسامبر. اگه کسی میره اون طرفها خوشحال میشم باهاشون آشنا بشم.
    در ضمن اگه کسی اطلاعات داره در مورد شانگهای و چیزای مورد نیاز واسه اون آب و هوا و شرایط و ..... و همینطور اینکه چطور میشه از ایران پول منتقل کرد به شانگهای، ممنون میشم به من هم بگه یا منبعش رو بگه که خودم برم بخونم.
    Sorry if you haven't received an answer from me. I don't check the forum any more. If you want to talk, find me on Linkedin or through email.
    Bear in mind I only have information about USA Business school and business PHD admissions.*Who ever says apply to top 30, say NO

نقل قول نوشته اصلی توسط mohsen_bb نمایش پست ها
    سلام ،تبریک میگم،من هم از Tsinghua برای ارشد مکانیک پاییز 2013 پذیرش گرفتم ،میخواستم بدونم،آیا admission package شما به دستتون رسیده؟ و اینکه مراحل گرفتن ویزا دقیقا چیه؟
    سلام به همه دوستان
    من هم برای پاییز از GUCAS در بیجینگ پذیرش دارم خوشحال میشم اگه بتونیم با هم در ارتباط باشیم
    A Life without dreams is like a garden without flowers

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع- دانشگاه یزد

سلام دوستان
    بنده بورسیه دکترا تخصصی وزارت علوم واسه خارج قبول شدم. به ما گفتن که واسه اعزام فقط باید یکی از کشورهای روسیه، چین، ژاپن، هند، آمریکای جنوبی و بلاروس را انتخاب کنیم و فقط تا یکشنبه 23 تیر 92 فرصت داریم که کشورمونو انتخاب کنیم. آیا کسی پیدا میشه که این کشورهارو واسه من اولویت بندی کنه؟ بنده اصلا اطلاعاتی در زمینه دکترا صنایع تو این کشورها و سطح دانشگاههاشون ندارم
    خواهش میکنم کمکم کنین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط q1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بنده بورسیه دکترا تخصصی وزارت علوم واسه خارج قبول شدم. به ما گفتن که واسه اعزام فقط باید یکی از کشورهای روسیه، چین، ژاپن، هند، آمریکای جنوبی و بلاروس را انتخاب کنیم و فقط تا یکشنبه 23 تیر 92 فرصت داریم که کشورمونو انتخاب کنیم. آیا کسی پیدا میشه که این کشورهارو واسه من اولویت بندی کنه؟ بنده اصلا اطلاعاتی در زمینه دکترا صنایع تو این کشورها و سطح دانشگاههاشون ندارم
    خواهش میکنم کمکم کنین
    سری به سایت www.webometrics.info بزنید رنکینگ دانشگاه های این کشورارو با هم مقایسه کنید سرخطهای خوبی بهتون میده،

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط q1234 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    خواهش میکنم کمکم کنین
    مسلما ژاپن باید یک سرو گردن از بقیه قوی تر باشه. برای مقطع دکتراشون هم احتیاج به دانستن زبان ژاپنی ندارید و اتگلیسی کفایت میکنه.
    من دو تا از دوستانم ژاپن دکترا خواندند و الان استاد دانشگاههای معتبر امریکا هستند.

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering / Tsinghua University

سری به سایت www.webometrics.info بزنید رنکینگ دانشگاه های این کشورارو با هم مقایسه کنید سرخطهای خوبی بهتون میده،
    این سایت اصلا رنکینگ معتبری نیست و فقط دانشگاه ها رو بر اساس وب سایتشون رنک میکنه، به عنوان مثال دانشگاه بنده (فردوسی) رو اول زده یا دوم تو ایران و بالاتر از شریف!!! که همه میدونیم فردوسی در بهترین حالت پنجم هست تو ایران!
    بهتره از سایت هایی مثل www.topuniversities.com استفاده کنین واسه این موضوع

نقل قول نوشته اصلی توسط ghlobe نمایش پست ها
    مسلما ژاپن باید یک سرو گردن از بقیه قوی تر باشه. برای مقطع دکتراشون هم احتیاج به دانستن زبان ژاپنی ندارید و اتگلیسی کفایت میکنه.
    من دو تا از دوستانم ژاپن دکترا خواندند و الان استاد دانشگاههای معتبر امریکا هستند.
    بهتره ایشون بگن کدوم دانشگاه ها در این کشور ها وگرنه اینجوری اصلا مقایسه صحیحی نیست چون امکان داره دانشگاهی که مثلا در ژاپن نومینیت شده بسیار رنکش پایین تر از دانشگاهی باشه که در آمریکای جنوبی نومینیت شده

Junior Member

سلام، دوستان من هم پذیرشم از تیسینگ هوا برای پاییز 2013 اومده با بورس، خوشحال میشم بیشتر باهم آشنا بشیم برای رفتن
    پذیرشم هم فوق مکانیک است.
    اول تبریک به خاطر پذیرش و فاند
    شما خودت اقدام کردی یا از طریق شرکت ها بوده؟
    من میخوام واسه دکتری عمران-مدیریت ساخت اقدام کنم
    آیا این دانشگاه این رشته رو داره و اگه آره ممنون میشم راهنماییم کنی که از چه طریق اقدام کنم.
    آخه من تو سایت هیچ جا واسه اپلای ندیدم.

صفحه 2 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین