صفحه 5 از 6 نخستنخست 123456 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 55

موضوع: اطلاعات کلی و جامع درباره زندگی و تحصیل در چین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Environmental Biotech, University of Malaya

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی و جامع درباره زندگی و تحصیل در چین

... Thank you for the prompt reply... I heard that’s boring city May I know which airline (flight) shall I take from Tehran to Wuhan? It seems there is no direct flight

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    Congrats
    It is located in central of China As Wuhan is called. that city is one of the most educated cities in China
    it has two different seasons during the year which is known the dry and humid city, Cost of living is not more constable than big cities. As student, if you manage your expenses then It costs you around 2000 RMB per month including all stuff

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Safar2016 نمایش پست ها
    ... Thank you for the prompt reply... I heard that’s boring city May I know which airline (flight) shall I take from Tehran to Wuhan? It seems there is no direct flight
    My gratitudes buddy

well, It depends on how do you define boring? It is not so sociable and more interesting city than Shanghai or HK. but still is a good place to study there.
    Actually, There is a direct flight from Tehran to Wuhan which is operated by China southern airline
    but it would stop in Urumqi airport for a couple of hours then you must claim for your luggage and carry it to another gate to ready on board by another plane to Wuhan (just a quick variation) no more worry

دوستان بهترین گزینه برای پرداخت شهریه و هزینه خوابگاه و غیره چیه؟ کلا از طریق چه راهی سالی 50 یا 60 تومن رو از اینجا به چین ببرم بهتره؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط odiwxe2 نمایش پست ها
    دوستان بهترین گزینه برای پرداخت شهریه و هزینه خوابگاه و غیره چیه؟ کلا از طریق چه راهی سالی 50 یا 60 تومن رو از اینجا به چین ببرم بهتره؟
    the most secure way is that to handle by the cashier they
    have some agents in china that you can receive your money from them. in another way, you will find some trustful friends who can carry your money and hand into you. the latest option is only anytime you are going to travel just bring a portion of it

Junior Member

پیش فرض پاسخ : توصیه هایی درباره چین | هزینه ها و خرید |اطلاعات عمومی|حمل ونقل

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دروود بر دوستان عزیزم که علاقمند به تحصیل در کشور چین می باشند. خاطراتی که در زیر خدمت شما عرض میکنم مربوط به یکی از دوستانم که لیسانس رو چین خوند و الان با یه بورس بسیار خوب در دانشگاه نیویورک تحصیل میکنه.
    سلام، من 35 سال دارم ، مجرد و لیسانس برق و کارمند هستم . می خواستم یه بورسیه دانشگاهی برای چین حالا ترجیخا زبان چینی پیدا کنم و برای ارشد اقدام کنم. ضمن اینکه هدف من حضور و اقامت در شهر گوانگجو از طریق ویزای تحصیلی است . که ازین طریق بتونم ویزا بگیرم و تجارت کالا که عمدتا صادرات از چین به ایران هست رو انجام بدم. ایا با توجه به سنم این کار امکان پذیر هست؟ ایا بجز ویزای دانشجویی ویزای بهتری هست که من از طریق اون بتونم کار کنم اونجا؟ با تشکر از شما

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    هنر

دوستان راجع دانشگاه Xi'an Jiaotong-Liverpool University ( XJTLU چه اطلاعاتی دارید؟ اینکه مدرک یک دانشگاه چینی رو یه دانشگاه انگلیسی میده خوبه یا بد؟ از نطر وزارت علوم ما اعتبار داره آیا؟

Junior Member

سلام.
    دوستان بنده براي رشته پزشكي دانشگاه هاي tongji شانگهاي و wuhan و hust ووهان و sotheast و nanjing نانجينگ و zhejiang و zhengzuo اقدام كردم.
    ميخواستم بدونم به نظرتون شرايط زندگي در كدوم شهر از لحاظ تحصيل و پيشرفت بهتره ؟ شايد در كنارش خواستم كارهاي خرد هم انجام بدم ...
    و در مرحله بعد اينكه كدوم دانشگاه سطح پزشكي بالايي داره ؟ (به زبان انگليسي)
    و اينكه تفاوت هزينه زندگي توي شانگهاي نسبت به شهرهاي كوچيك تر مثل نانجينگ چقدر هست ؟
    ویرایش توسط joozef : April 13th, 2018 در ساعت 03:50 AM

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط joozef نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان بنده براي رشته پزشكي دانشگاه هاي tongji شانگهاي و wuhan و hust ووهان و sotheast و nanjing نانجينگ و zhejiang و zhengzuo اقدام كردم.
    ميخواستم بدونم به نظرتون شرايط زندگي در كدوم شهر از لحاظ تحصيل و پيشرفت بهتره ؟ شايد در كنارش خواستم كارهاي خرد هم انجام بدم ...
    و در مرحله بعد اينكه كدوم دانشگاه سطح پزشكي بالايي داره ؟ (به زبان انگليسي)
    و اينكه تفاوت هزينه زندگي توي شانگهاي نسبت به شهرهاي كوچيك تر مثل نانجينگ چقدر هست ؟
    will those program conduct in English overall cities?
    as My experienced went in this country in past years I would strongly tell you if you are going to meet new opportunities during your study would better to looking for some megacities such as Beijing, Shanghai and Shenzhen and so on
    for you last question, I can make sure you must pay high expenses in Shanghai than other cities. it is one of over cost city in Asia

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    physics

سلام
    کسی تجربه زندگی در شهر Ningbo رو داره؟ طبق سرچ من آب و هوای اونجا شرجی هست. میخواستم ببینم چه جور شهری هست و شرجی بودن هوا در چه حده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hope123 نمایش پست ها
    سلام
    کسی تجربه زندگی در شهر Ningbo رو داره؟ طبق سرچ من آب و هوای اونجا شرجی هست. میخواستم ببینم چه جور شهری هست و شرجی بودن هوا در چه حده؟
    شهر Ningbo نزدیک شانگهای هست و آب و هوایی شبیه شانگهای داره . اگه به طور دقیق میخوایید بدونید بهتره سایت های هواشناسی رو چک کنید . اما بطور کلی انتظار زمستون سرد و تابستون گرم رو داشته باشید. این شرجی بودن هوا باعث میشه تو زمستون ها با اینکه دما به زیر صفر نمیرسه اما سرمای آزار دهنده ای باشه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)