صفحه 4 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 40 , از مجموع 140

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

دوستان من مجددا هفته پیش رفتم بانک ICBC و بدون هیچ مشکلی برام حساب باز کردن و تا 10 سال هم اعتبار داره.فقط Bank of China برای ایرانیها حساب باز نمیکنه من از چندتا بانک دیگه سوال کردم مشکلی نداشتن با افتتاح حساب برای ایرانیها

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط cpt_kurosh نمایش پست ها
    دوستان من مجددا هفته پیش رفتم بانک ICBC و بدون هیچ مشکلی برام حساب باز کردن و تا 10 سال هم اعتبار داره.فقط Bank of China برای ایرانیها حساب باز نمیکنه من از چندتا بانک دیگه سوال کردم مشکلی نداشتن با افتتاح حساب برای ایرانیها
    اتفاقا چند سال پیش با پاسپورت ایران در Bank of China حساب باز کردم و تا چند ماه پیش هم که اونجا بودم کارتش کار میکرد
    اگر قانون جدیدشون اینطور شده برم تا مسدودش نکردن خالیش کنم یه بانک دیگه حساب باز کنم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fouladvand نمایش پست ها
    اتفاقا چند سال پیش با پاسپورت ایران در Bank of China حساب باز کردم و تا چند ماه پیش هم که اونجا بودم کارتش کار میکرد
    اگر قانون جدیدشون اینطور شده برم تا مسدودش نکردن خالیش کنم یه بانک دیگه حساب باز کنم
    موردی برای مسدود کردن حساب های قدیمی نبوده و هنوط قانونی ارائه نشده. تنها مورد بانک اف چینا بوده که حساب جدید باز نمیکنه که اون هم مربوط به پکن و شانگهای فعلاً هست. نگران نباشید.

Junior Member

شعبه ای که من حساب باز کرده بودم در شهر shenzhen بود و همیشه یه مقداری پول توش موجود هست
    اگر واقعا ممکنه مانند بعضی کشور ها حساب ایرانیان را مسدود کنند و پول ها را هم پس ندهند این بار برم بانک کشاورزی چین حساب باز کنم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط fouladvand نمایش پست ها
    شعبه ای که من حساب باز کرده بودم در شهر shenzhen بود و همیشه یه مقداری پول توش موجود هست
    اگر واقعا ممکنه مانند بعضی کشور ها حساب ایرانیان را مسدود کنند و پول ها را هم پس ندهند این بار برم بانک کشاورزی چین حساب باز کنم
    خب ظاهراً داره به شهرهایی که جمعیت بازرگان یا دانشجو ایرانی زیاد داره معطوف شده. چون شهرهای نانجینگ و ووهان هنوز که دانشجو ایرانی داره خبری نیست. به هر حال شما در بانک دیگری حساب باز کن و انتقال بده. روزه شک دار نگیره ادم بهتره.

من بیجینگ هستم هر امری داشتید واسه پذیرش یا حواله یا هر سوال داشتید من در خدمتم، من خودم دوسال پیش تاپیک پزشکی رو اینجا بازکردم اطلاعات ضد و نقیضی بهم دادن بعضی دوستان و بلند شدم اومدم اینجا الان هم دارم به راحتی اینجا زندگی میکنم و ازدواج هم کردم با خیال راحت میگم اینجا اینده داره بیاید و بمونید

Junior Member ariyang آواتار ها

سلام دوستان
    چین از نظر امنیت چجور کشوریه؟
    شهر ها با هم فرق دارن؟از نظر امنیت
    کلا ارزش اینو داره بیام؟

دوستان سلام
    من اخیرا از Zhejiang University در شهر Hangzhou پذیرش پست دکتری گرفتم. مقدار فاندی که بهم پیشنهاد شده چیزی در حدود RMB 6000 در ماه هست و البته دانشگاه خوابگاه در اختیارم قرار میده و امکان استفاده از غذای دانشگاه رو هم دارم.
    ولی نمی دونم این مقدار فاند برای زندگی در Hangzhou کافی هست یا نه. لطف می کنید در این زمینه تجربتون رو در اختیار من قرار بدین؟
    علاوه بر این، مثل دوستمون ariyang امنیت زندگی تو چین هم مسئله ای هست که برای من مهمه. در این مورد هم راهنمایی بفرمایین.
    با توجه به این که من قرار نیست زبان چینی یاد بگیرم اونجا این مسئله چقدر مشکل سازه؟
    ممنون

Junior Member

پیش فرض اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

دوستان سلام
    بورس دکتری شیمی (فقط هزینه تحصیل و خوابگاه شامل میشه) در چین بدون مقرری آیا ارزششو داره ؟
    آیا با ویزای تحصیلی میشه اونجا کارکرد؟؟
    هزینه زندگی برای یک نفر ماهیانه چقدر؟؟؟
    آیا ممکنه تا آخر این بورس شامل مقرری هم شود؟؟
    دانشگاه بهتر و عالی برای دکتری شیمی کدوماست؟
    چه گرایش شیمی در چین بازار داره؟؟؟؟؟
    با سپاس

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط ariyang نمایش پست ها
    سلام دوستان
    چین از نظر امنیت چجور کشوریه؟
    شهر ها با هم فرق دارن؟از نظر امنیت
    کلا ارزش اینو داره بیام؟
    در کل امنیت در کشور چین خیلی مناسبه. هر چند همیشه باید در امنترین کشور دنیا هم حواست به رفتار و احترام به قوانین اون کشور نگاه داشته بشه.
    اما در چین همین امنیت بزرگترین مزیته. شهرهای دانشجویی هم بهتره انتخب بشه چه به لحاظ برخورد مردم و همه نگاه مناسب اون.
    البته منظورم این نیست باقی شهرهای غیر دانشجویی مناسب نیستن.
    اما بیجینگ و شانگهای و نانجینگ و ووهان ، دالیان و ژجیانگ از شهرهای دانشجوی هستن

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)