صفحه 2 از 14 نخستنخست 123456789101112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 140

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

پیش فرض پاسخ : اطلاعات کلی و جامع درباره زندگی و تحصیل در چین

سلام
    نمیدونم اینجا کسی میاد و پیام من رو میخونه یا نه.
    من بعد 6 ماه زندگی تو آلمان، اومدم شانگها. به دردسرهای دیگه اش کاری ندارم. ولی تصور کنید 6 ماه کار کردن با بهترین سرعت و دسترسی اینترنت، الان اینجا مثل زندانی میمونم!
    دوستانی که تو چین زندگی می کنید، چه راه نجاتی بلدید؟ راههای معمول ایران کار نمیکنن هیچ کدوم. اسم نمیبرم. ولی حداقل 4 مورد رو امتحان کردم
    کسی راه چاره ای بلده؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    سلام
    نمیدونم اینجا کسی میاد و پیام من رو میخونه یا نه.
    من بعد 6 ماه زندگی تو آلمان، اومدم شانگها. به دردسرهای دیگه اش کاری ندارم. ولی تصور کنید 6 ماه کار کردن با بهترین سرعت و دسترسی اینترنت، الان اینجا مثل زندانی میمونم!
    دوستانی که تو چین زندگی می کنید، چه راه نجاتی بلدید؟ راههای معمول ایران کار نمیکنن هیچ کدوم. اسم نمیبرم. ولی حداقل 4 مورد رو امتحان کردم
    کسی راه چاره ای بلده؟
    دوست عزیز،
    بنده تو شانگهای هستم، اما در تعجبم که شما المان رو چرا باید با چین مقایسه کنید!!!! از طرفی چین پایه های اقتصادی قوی داره اما خب از همه جهات هنوز مشکل داره و زیر ساختارها زمان میبره تا درست بشه، اینم در نظر بگیرید این کشور در عرض 25 سال به این جایگاه رسیده!!! من هیچ حس ناسیونالیستی به این کشور ندارم، اما من خودم اینترنت پر سرعت سراغ دارم که از اروپاشم سریعتره 4 مگابایت نامحدود!!! اینکه شما از اینترنت دانشگاه که بین دانشجویان مشترکه خب نمیشه انتظار داشت. بهتره با شرکت China Unicom , China Telecom مکاتبه کنید. در ضمن چین چندین ساله که دسترسی به ف ی س ب و ق ، و یوتیوب رو مسدود کرده!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Urbanism/Bauhaus Uni-Weimar

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    دوست عزیز،
    بنده تو شانگهای هستم، اما در تعجبم که شما المان رو چرا باید با چین مقایسه کنید!!!! از طرفی چین پایه های اقتصادی قوی داره اما خب از همه جهات هنوز مشکل داره و زیر ساختارها زمان میبره تا درست بشه، اینم در نظر بگیرید این کشور در عرض 25 سال به این جایگاه رسیده!!! من هیچ حس ناسیونالیستی به این کشور ندارم، اما من خودم اینترنت پر سرعت سراغ دارم که از اروپاشم سریعتره 4 مگابایت نامحدود!!! اینکه شما از اینترنت دانشگاه که بین دانشجویان مشترکه خب نمیشه انتظار داشت. بهتره با شرکت China Unicom , China Telecom مکاتبه کنید. در ضمن چین چندین ساله که دسترسی به ف ی س ب و ق ، و یوتیوب رو مسدود کرده!!!
    سلام
    من قصد مقایسه نداشتم و از اول هم میدونستم که یه سری سایتها ***** هستند، خب مثه کشور خودمون! ولی اینکه هیچ راهی هم برای دور زدن وجود نداشته باشه...
    اینترنتی که من دارم هم از China Telecom ه که وایرلس ه تو کل دانشگاه ولی ضعیف. البته من احساس می کنم یه راهی هم برای قویتر کردنش باید وجود داشته باشه. ولی مشکل اینه که کارکنانش توی شعبه ای که تو دانشگاه زدن انگلیسی بلد نیستند! حتی ما الان نمیدونیم محدودیت ترافیک یا زمان داریم یا نه! ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید، من رو راهنمایی کنید.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Zeynab.Arch نمایش پست ها
    سلام
    من قصد مقایسه نداشتم و از اول هم میدونستم که یه سری سایتها ***** هستند، خب مثه کشور خودمون! ولی اینکه هیچ راهی هم برای دور زدن وجود نداشته باشه...
    اینترنتی که من دارم هم از China Telecom ه که وایرلس ه تو کل دانشگاه ولی ضعیف. البته من احساس می کنم یه راهی هم برای قویتر کردنش باید وجود داشته باشه. ولی مشکل اینه که کارکنانش توی شعبه ای که تو دانشگاه زدن انگلیسی بلد نیستند! حتی ما الان نمیدونیم محدودیت ترافیک یا زمان داریم یا نه! ممنون میشم اگه اطلاعاتی دارید، من رو راهنمایی کنید.
    ببینید، راهش که وجود داره، اون هم بدلیل سرعت پایین خطوط پایین شرکته که برای دور زدن نیاز به پهنای باند بسیار بالا نیازه که شما باید به نزدیکترین شعبه مرکزی در خیابان پودونگ یکی فکر کنم باشه مراجعه نمایید و با یک فرد چینی تشریف ببرید و موضوع رو بیان کنید. اینجا دوستان خودشان با سرعت بالا و پهنای باند بالا دسترسی دارند. البته تا اونجا که میدونم ترافیک هم Unlimited می باشد و نگران نباشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

سلام
    من از دانشگاه تیسینگهوا برای فوق مکانیک و کورس انگلیسی پذیرش گرفتم. با توجه به تجربه سما در مورد لول و سطح دانشگاه های تراز اول چین میخواستم بیشتر بدونم که نقاط ضعف و قدرت این دانشگاه چی هست و آیا با توجه به رنکینگ 13 این دانشگاه در رشته مکانیک در سال 2012 آیا قرار گیریش تو این چنین جایگاهی که حتی بالاتر از دانشگاه ای پی اف ال سوییس و بهترین های اروپاس درست و منطقی به نظر می رسد؟ من دیده یک ایرانی که تو اون محیط بودرو نسبت به این قضیه بدونم. ممنون میشم کمکم کنید دوست عزیز

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط s.sajed نمایش پست ها
    آقایون مدیر یا مسئول من خیلی وقته ازین محیط دلنشین و پر فایده دورم، منظورم اپلای ابراده، چون اخرین بار دو سال پیش که درگیر گرفتن پذیرش از آمریکا بودم چک میکردم. به دست تقدیر حتی با گرفتن بورس و پذیرش و ویزا مسیر عوض شد و سر از چین در آوردم. خلاصه دو سالی هست که اینجام و تا آپریل هم خواهم بود اگه سوال خاصی مخصوصا درباره 5دانشگاه برتر چین که در رده بندی جهانی هم جزو 50 دانشگاه برتر دنیا هستند دارید در خدمتم.

سلام
    من از دانشگاه تیسینگهوا برای فوق مکانیک و کورس انگلیسی پذیرش گرفتم. با توجه به تجربه سما در مورد لول و سطح دانشگاه های تراز اول چین میخواستم بیشتر بدونم که نقاط ضعف و قدرت این دانشگاه چی هست و آیا با توجه به رنکینگ 13 این دانشگاه در رشته مکانیک در سال 2012 آیا قرار گیریش تو این چنین جایگاهی که حتی بالاتر از دانشگاه ای پی اف ال سوییس و بهترین های اروپاس درست و منطقی به نظر می رسد؟ من دیده یک ایرانی که تو اون محیط بودرو نسبت به این قضیه بدونم. ممنون میشم کمکم کنید دوست عزیز

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

دوستانی که الان چین هستین آیا واقعا زندگی در چین خیلی بهتر از ایران هستش؟
    اگه به گذشته بر میگشتین چین رو باز هم انتخاب می کردین؟

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    دوستانی که الان چین هستین آیا واقعا زندگی در چین خیلی بهتر از ایران هستش؟
    اگه به گذشته بر میگشتین چین رو باز هم انتخاب می کردین؟
    دروود.
    اگر اون زمان که یوان 200 تومان بود بله بسیار خوب بود!! اما نه اینکه الان 550 تومان شده و هزبنه اجاره دانشجویی پی در پی در حال بالا رفتن است. این تنها به شهرهای کوچک منتهی می شود والا شانگهای و بیجینگ که جای خود را دارند!!! اما همچنان شهرهای دانشجویی مناسب وجود دارند اما هزینه تحصیل اجازه این کار را نمی دهد!! به نظرم با این قیمت یوان و هزینه تحصیل سالی 6000 دلار خیر!!! تصمیم به جای دیگر می گرفتم.

آیلتس عزیز ممنون از راهنمایی هات
    البته من منظورم به لحاظ زندگی بود(بیشتر شرایط سیاسی).مثلا سختی هایی که ایران هست تقریبا بعضی هاش شامل چین هم میشه.شما در نظر بگیر بورس دولتی رو گرفتی و مشکل مالی نداری.life style که تو چین داری خیلی بهتر از ایرانه؟ واقعا ارزش دکتری رو داره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    آیلتس عزیز ممنون از راهنمایی هات
    البته من منظورم به لحاظ زندگی بود(بیشتر شرایط سیاسی).مثلا سختی هایی که ایران هست تقریبا بعضی هاش شامل چین هم میشه.شما در نظر بگیر بورس دولتی رو گرفتی و مشکل مالی نداری.life style که تو چین داری خیلی بهتر از ایرانه؟ واقعا ارزش دکتری رو داره؟
    دوست عزیز،آیلتس جوابتو خیلی‌ کامل و خوب داد.اولا منظورت از life style چیه؟مگه با هزینه‌ها ارتباط مستقیم نداره؟با یوان ۵۵۰ تومن دیگه ‌life style ای نمیمونه .حتا اگه شما بورس باشی‌. من اگه به عقب بر می‌گشتم با توجه به اینکه من با یوان ۱۸۵ اومدم اینجا ولی‌ دست نگاه میداشتم و برای اتریش یا لهستان،ایتالیا یا اسپانیا اقدام می‌کردم.شما وقتی‌ میای می‌فهمی ارزششو نداره .یذره سر مایه گذاری بیشتر یه ذره وقت بیشتر میذاشتم کشوری میرفتم که بتونم بعدش اقامت بگیرم.مثل خیلی‌ از هم کلاسیهام تو دورهٔ فوق لیسانس که با درایت بیشتری اقدام کردن،و الان تمام مشکلاتی که سر راه من هستش اونا ندران،که بد از درس باید چیکار کنم.اساسا وقتی‌ شما میای کشورای دست دوم و سوم همیشه این ترس و نگرانی باهات هست که بعدش چی‌ می‌شه.
    مخصوصا اینکه اینجا واقعا هزینه‌ها بالاست.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)