صفحه 3 از 14 نخستنخست 12345678910111213 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 140

موضوع: اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط hosein_m نمایش پست ها
    آیلتس عزیز ممنون از راهنمایی هات
    البته من منظورم به لحاظ زندگی بود(بیشتر شرایط سیاسی).مثلا سختی هایی که ایران هست تقریبا بعضی هاش شامل چین هم میشه.شما در نظر بگیر بورس دولتی رو گرفتی و مشکل مالی نداری.life style که تو چین داری خیلی بهتر از ایرانه؟ واقعا ارزش دکتری رو داره؟
    برای بورس باید کاملاً مطمئن باشی شرایط چطوره؟ اگر بورسی که میگیری بتونه همه هزینه هات رو بپوشونه اره به طبع مناسب هست! اما به نظرم برای دکتری بهتره تنها اگر گزینه نهایی شما چینه تنها برای شهرهای بیجینگ و شانگهای اقدام کنید که از همه لحاظ مناسب است!! باز هن تاکید میکنم با اطلاع از همه شرایط کمک هزینه های دانشگاه اقدام کنید.

پیش فرض پاسخ : اقدامات پس از پذیرش | راهنمای تازه واردین | تجزبیات زندگی در چین و مسائل مرتبط

سلام به همه دوستان
    من چند تا سوال داشتم ممنون میشم که اگر دوستان اطلاعی دارند منو راهنمایی کنند
    اول اینکه من برای دکتری از آکادمی علوم چین واحد بیجینگ پذیرش گرفتم ،میخواستم ببینم از دوستان کسی اونجا درس می خونه؟
    دوم اینکه گفتند که در حدود 7000 تا 8000 یوهان در ماه معادل 1100 تا 1250 دلار میدن میخواستم بدونم که آیا میشه با این از پس هزینه های زندگی متاهلی در چین بر اومد
    سوم اینکه یعضی از دوستان میگفتند که برای زندگی متاهلی خوابگاه خوب نیست آیا کسی از شرایط خوابگاه خبر داره و اینکا ایا از هزینه کرایه خونه در بیجینگ کسی خبر داره

ممنون از همه شما دوستان عزیز
    A Life without dreams is like a garden without flowers

ApplyAbroad Veteran
    samiii22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urbanism & Strategic Planning - K.U.Leuven

Dear all
    I live in Belgium but I'm going to China (Shanghai-Changchun-Beijing), from late Aug for a month or something. Since my gf is a Korean/Chinese we might can help you if you need any kind of information (related to the topic) you can ask and hopefully I can find some an answer for your questions from the perspective of local ppl
    good luck with your studies

.I.Please review the rules of the forum once more
    .II.If you have any kind of questions PLEASE send them in the relevant topics in the public forum and NOT as private message
    In case your question is not answered, you can inbox me a reference to your question in the public forum

Junior Member

سلام من دیپلم تجربی دارم می خواستم راجع به هزینه های مربوط به شهریه و خورد و خوراک در رشته ی دندانپزشکی بپرسم . لطفا هزینه های اجاره خونه هم بگید

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط shohre222 نمایش پست ها
    سلام من دیپلم تجربی دارم می خواستم راجع به هزینه های مربوط به شهریه و خورد و خوراک در رشته ی دندانپزشکی بپرسم . لطفا هزینه های اجاره خونه هم بگید
    دوست عزیز. اگر مطالب این تاپیک رو میخوندی دقیق دستت میاد که به چی نیاز داری. اینجا و اینجا رو کلاً بخون راجع به زندگی توضیح داده شده. و برای پزشکی هم اینجا رو ببین.

Junior Member

سلام ایلتس عزیز.

من یه مشکلی دارم که خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

میخواستم بدونم که آیا راهی برای نصب تجهیزاتی مثل شلنگ در دستشویی در خانه های چینی هست؟ من خودم با توالت فرنگی اوکی هستم، ولی اگه آب نباشه........ متوجهین که؟

ممنونم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط asd12345 نمایش پست ها
    سلام ایلتس عزیز.

من یه مشکلی دارم که خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید.

میخواستم بدونم که آیا راهی برای نصب تجهیزاتی مثل شلنگ در دستشویی در خانه های چینی هست؟ من خودم با توالت فرنگی اوکی هستم، ولی اگه آب نباشه........ متوجهین که؟

ممنونم
    بله شما خیلی به راحتی میتونی تهیه کنی.
    هیچ مشکلی هم در خصوص اب و اینها نیست. شما میتونی از یه تبدیل نر و مادگی از دستشویی یه شیلنگ توالت بکشی. اگر هم سختته از مسئول خوابگاه یا صاحب خانه درخواست کنید خیلی زود فراهم میکنند.

ذوستان سلام
    یه سوال داشتم
    من امروز رفتم بانک چین و ICBC ولی بهم گفتن نمیتونیم برای ایرانی ها حساب باز کنیم
    کسی تجربه مشابه داره؟راه حل؟
    من هم اقامت دانشجویی دارم هم نامه برای افتتاح حساب از بانک دارم اما به ایرانی بودنم گیر دادن

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط cpt_kurosh نمایش پست ها
    ذوستان سلام
    یه سوال داشتم
    من امروز رفتم بانک چین و ICBC ولی بهم گفتن نمیتونیم برای ایرانی ها حساب باز کنیم
    کسی تجربه مشابه داره؟راه حل؟
    من هم اقامت دانشجویی دارم هم نامه برای افتتاح حساب از بانک دارم اما به ایرانی بودنم گیر دادن
    من هم دقیقا مشکل شمارو داشتم، حتی ازم تعهدنامه گرفتن که تجارت نکنم ولی نشد، رفتم ABC خیلی راحت حساب باز کردم.

ApplyAbroad Superstar

there is no problem with all banks of China. Only there is a small problem went off with Bank of China which it is under way to solve the problem. It will be better to open your new account as student in ABC
    (agricultural bank of China)or others branches for in this case. Otherwise, The new Iranian ambassador is introduced to China Recently and some ppl called him to focus on this case as far as he knows

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)