نمایش نتایج: از شماره 1 تا 9 , از مجموع 9

موضوع: جنس پاکت پستی

پیش فرض جنس پاکت پستی

با درود
    بچه ها برا پست مدارک باید اونها رو تو چه نوع پاکتی گذاشت؟ منظورم اینه که میشه همه رو تو پاکت A4 معمولی گذاشت و تحویل DHL یا TNT داد یا اونا پاکت مخصوص دارن؟ و یا همه مدارک (لیسانس و فوق لیسانس و توصیه نامه و ...) رو تو پاکت آخرین دانشگاه فارغ التحصیلی (مثلا فوق لیسانس) گذاشت؟
    با سپاس
    درود بر کورش بزرگ، بنیانگذار امپراطوری پارس

Senior Member

پیش فرض پاسخ : جنس پاکت پستی

DHL یکسری پاکت های بزرگ و زرد رنگ و باکلاس داره که میشه آخر سر همه رو تو اون گذاشت.

واسه TNT چطور؟از این پاکتها داره؟
    دانشجويان يا فارغ التحصيلان دانشكده فني دكتر شريعتي عضو شوند.

http://www.applyabroad.org/forum/group.php?groupid=14

Senior Member

البته DHL هم لزوما زرد و بزرگ نیست. میتونه همون پاکتهای بزرگ و حبابیه (توش پلاستیک برجسته داره) خودمون باشه که از همون اداره پست ایران میشه تهیه کرد. بعد میدید تا براتون DHL کنن.

نقل قول نوشته اصلی توسط hoda-computer
    واسه TNT چطور؟از این پاکتها داره؟
    همشون دارن.
    Do not mistake coincidence for fate

یه سوال، در مورد سرویس TNT ،این پاکت ها جزو هزینه ارسال هستش یا اینکه هزینه پاکت رو جداگانه دریافت میکنن؟ در مورد DHL چه طور؟ چون یک بار که من DHL کردم، اداره پست واسه هر پاکت (که از همین پاکت ها ایرانی بود) پول گرفتن!
    در کوچه باد می اید <br />این ابتدای ویرانیست <br />آن روز هم که دست های تو ویران شدند باد می آمد

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    یه سوال، در مورد سرویس TNT ،این پاکت ها جزو هزینه ارسال هستش یا اینکه هزینه پاکت رو جداگانه دریافت میکنن؟ در مورد DHL چه طور؟ چون یک بار که من DHL کردم، اداره پست واسه هر پاکت (که از همین پاکت ها ایرانی بود) پول گرفتن!
    About DHL, you needn't pay for the package itself. However it costs only 250 toman

Senior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط kubrick
    TNT بابت پاکت پول دریافت نمی کنه. DHL دفتر مرکزی پول پاکت رو نمی گیره ولی سایر مراکز DHL معمولا پول پاکت رو می گیرند.

اولا که پولی بابت پاکت نمی گیرند بعدشم شما می تونی خودت داخل پاکت خودت بزاری اجباری نیست حتما از اون پاکتها استفاده کنی چون آخرش اون پاکتو میذارن داخل یه پاکت بزرگ مخصوص TNT
    هر اقدام بزرگ ابتدا محال به نظر می رسد . توماس کارلایل

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)