صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 20

موضوع: rescore نمره GRE

پیش فرض پاسخ : rescore نمره GRE

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam988917 نمایش پست ها
    130؟؟؟ یعنی شانسی هارم حساب نکردن یا شانسی نزدید؟ فک کنم اعتراض رو مثل ریپورت نمرات باید مستقیما بهشون ایمیل بزنیم یا تماس بگیریم، مگه دستی صحیح نمیکنن؟ دیگه فرق اتود و خودکار چیه؟
    خیر، قسمت وربال و کوانت توسط ماشین حساب میشه.. حالا این که اتود چه تاثیری بذاره رو نمی دونم اما توی ETS تاکید شده استفاده از Mechanical Pen اکیدا ممنوعه.
    دوستان توصیه می کنم زیاد امیدوار نباشید به اعتراض. چون هم پروسش طول می کشه هم فکر نمی کنم نمرتون جهش فوق العاده ای پیدا کنه...
    به نظر من اگه می خواید نمرتون رو بهبود بدید و به ددلاین ها هم برسید هر چه زودتر برای GRE کامپیوتری در یکی از کشورهای همسایه اقدام کنید. زیاد هم سخت نگیرید چرا که نه دنیا جای زانوی غم بغل گرفتنه نه ارزششو داره
    شاد و موفق باشید.

Junior Member

سلام
    من میخوام برای gre اعتراض کنم.ولی تا زمانی که جواب اعتراض بیاد که انگار 3 هفته است من ریپورت نمره هامو فرستادم برای دانشگاه ها. حالا اگه نمره ام عوض شه اونا دوباره ریپورت میکننش؟ اصن تو حالتیکه اعتراض دادم میشه درخواست ریپورت بدم؟

Junior Member

من هم به نمره رایتینگ و وربالم معترضم. رایتینگ من رو هم دادند 2. در حالی که 2 صفحه برای اولی و 3 صفحه برای دومی نوشتم و در بدترین حالت باید 3 رو بهم میدادند. وربالم رو هم دادند 141. یعنی فقط 12 تا درست زدم. توی خونه هر بار که تست میزدم هر سکشن رو بین 11 تا 13 تا درست داشتم. به نظر میار عین جوابهای درست یه سکشن رو برام حساب نکردن. روز قبل امتحان هم نمونه تمرینی دفترچه خود ets رو زدم و 27 تاشو درست زدم. توی امتحانم تقریبا 80 درصد لغاتو دیده بودم. اما من هم با اتود جواب دادم. به هر حال با این پاسخ نامه مسخره که باید تو دفترچه جواب بدیم حتما ets احتمال خطای محاسبه رو داده که امکان تصحیح دستی رو با اعتراض داده و گرنه مثل تافل میگفت چون جوابا با ماشین تصحیح میشه هیچ اعتراضی نباید کنید.
    برای تافل که گفته اگه ریپورت کرده باشید rescore نمیکنیم ولی برای gre این موضوع رو نگفته. فقط گفته که 3 هفته طول میکشه و نمرتون معلق میشه و امکان ریپورت ندارید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع دانشگاه تهران

نقل قول نوشته اصلی توسط 831405 نمایش پست ها
    من هم به نمره رایتینگ و وربالم معترضم. رایتینگ من رو هم دادند 2. در حالی که 2 صفحه برای اولی و 3 صفحه برای دومی نوشتم و در بدترین حالت باید 3 رو بهم میدادند. وربالم رو هم دادند 141. یعنی فقط 12 تا درست زدم. توی خونه هر بار که تست میزدم هر سکشن رو بین 11 تا 13 تا درست داشتم. به نظر میار عین جوابهای درست یه سکشن رو برام حساب نکردن. روز قبل امتحان هم نمونه تمرینی دفترچه خود ets رو زدم و 27 تاشو درست زدم. توی امتحانم تقریبا 80 درصد لغاتو دیده بودم. اما من هم با اتود جواب دادم. به هر حال با این پاسخ نامه مسخره که باید تو دفترچه جواب بدیم حتما ets احتمال خطای محاسبه رو داده که امکان تصحیح دستی رو با اعتراض داده و گرنه مثل تافل میگفت چون جوابا با ماشین تصحیح میشه هیچ اعتراضی نباید کنید.
    برای تافل که گفته اگه ریپورت کرده باشید rescore نمیکنیم ولی برای gre این موضوع رو نگفته. فقط گفته که 3 هفته طول میکشه و نمرتون معلق میشه و امکان ریپورت ندارید.

دوست عزیز میشه لطفا بگی کجای سایت همچین چیزی رو نوشته؟ لینکشو مذاری؟ من چیزی راجع به اعتراض ندیدم توش...

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behnam988917 نمایش پست ها
    دوست عزیز میشه لطفا بگی کجای سایت همچین چیزی رو نوشته؟ لینکشو مذاری؟ من چیزی راجع به اعتراض ندیدم توش...
    به این لینک سر بزن:
    http://www.ets.org/gre/revised_general/scores/services/

Score Review for Analytical Writing Measure — Fee: US$55

You may request a review of the Analytical Writing section of the GRE revised General Test you took up to three months after the administration. To request a score review, mail or fax the completed form (PDF) with payment to the address or fax number indicated on the form. Allow four weeks for the results of the review to be mailed. Note that during the review process your GRE revised General Test scores will be placed on hold; you will not be able to report your scores to designated score recipients until the review process is completed. If the score review process results in a higher or lower score, the new score will be reported.
    Paper-based Test Hand Scoring — Fee: US$30

Hand scoring for the Verbal Reasoning and Quantitative Reasoning sections of the paper-based GRE revised General Test you took is available up to three months after the administration. To request hand scoring, mail or fax the completed form (PDF) with payment to the address or fax number indicated on the form. Allow four weeks for the results of the hand scoring to be mailed. Note that during the hand scoring process your GRE revised General Test scores will be placed on hold; you will not be able to report your scores to designated score recipients until the hand scoring process is completed. If the hand scoring process results in a higher or lower score, the new score(s) will be reported.

دیگه ما ترم یک لیسانس یا ورودی جدید ارشد نیستیم که یک باور غلط از امتحانمون تو ذهن داشته باشیم, انقدر امتحانای مختلف دادیم که یک تصور منطقی از نتیجه امتحانمون داریم. تو بخش کوانت تصورم نمره بین 165 تا 167 بود که شدم 167 , بخش رایتینگ هم حدوده 3 تا 3.5 تخمین زده بودم که شدم 3. ولی تو بخش وربال که از همشون امیدواریم بیشتر بود که در بدترین حالت میشه 155 شد 141. من اگه کلا شانسی میزدمو واسه وربال وقت نمی ذاشتم این نمره درست بود ولی وقتی این همه روش وقت و تمرکز بذاری نمی شه قبول کرد که نمرت بشه این. از دوستان کسی خبر داره که این فرمی که واسه تصحیح دستی امتحان گذاشتن که 30$ هزینشه رو چطور میشه پرداخت کرد؟ حتما باید واسشون این نامه رو پست کرد یا میشه میل زد؟

Junior Member

بهتره به شماره ای که داده فکس کنی. برای پرداخت هم باید مشخصات ویزا یا مستر کارت خودت یا دوستانت رو بدی یا به هر نحوی شده یه کارت گیر بیاری و مشخصاتش رو تو فرم وارد کنی تا اونا پول رو کم کنند. البته اگه نمره کم یا زیاد بشه پولو پس میدن. من که تا چند روز دیگه کاراش رو میکنم. چون مطمئنم اصلا جوابهای درست یک بخش وربالم رو حساب نکردن.

نقل قول نوشته اصلی توسط 831405 نمایش پست ها
    بهتره به شماره ای که داده فکس کنی. برای پرداخت هم باید مشخصات ویزا یا مستر کارت خودت یا دوستانت رو بدی یا به هر نحوی شده یه کارت گیر بیاری و مشخصاتش رو تو فرم وارد کنی تا اونا پول رو کم کنند. البته اگه نمره کم یا زیاد بشه پولو پس میدن. من که تا چند روز دیگه کاراش رو میکنم. چون مطمئنم اصلا جوابهای درست یک بخش وربالم رو حساب نکردن.
    من مطمئنم که نمرم این نیست. فکر می کنم چون گزینه ها رو با عجله پر کردم نصفشونو کاملا سیاه نکردم وگرنه با این نمره به هیچ جا نمیشه امیدوار بود. استادم قبل از اینکه نمرات بیاد ازم سوال کرد حدودا فکر می کنی چند میشی, بدترین حالتشو گفتم کوانت 165 وربال 150 رایتینگ 3. گفت تو وربال نمرت خیلی کمه , حالا با این وضعیت دیگه حتی روم نمیشه بهش این نمرات رو بگم. حتما این قضیه رو پیگیری می کنم. اگه شد حتی دوستمو می فرستم حضوری بره اونجا پیگیری کنه.

Junior Member

کسی تا حالا از این راه جواب گرفته؟ می شه روش امید داشت؟ منم وربالم شده 130 و اصلا باور کردنی نیست. مگه می شه 0 ؟ کوانت 167 و رایتینگ 3 تاریخ امتحان هم 18 آبان.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط cool_esi نمایش پست ها
    کسی تا حالا از این راه جواب گرفته؟ می شه روش امید داشت؟ منم وربالم شده 130 و اصلا باور کردنی نیست. مگه می شه 0 ؟ کوانت 167 و رایتینگ 3 تاریخ امتحان هم 18 آبان.
    منم آزمون 8 فوریه وربالم رو زده 130!!!!!!!!!!! بقیه بخش ها هم تعریفی نداره ولی این 130 دیگه اصلا منطقی نیست، دوستانی که آزمون های قبلی شرایط مشابهی داشتن و اعتراض دادن میشه لطف کنن بگن جواب گرفتن یا نه؟ و اینکه چیکار میشه کرد!

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)