صفحه 5 از 9 نخستنخست 123456789 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 87

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط IELTS نمایش پست ها
    شما هنوز درس پیش دانشگاهیت تمام نشده چطور مقاله داری؟؟؟!!! دوست عزیز شانس برای گرفتن بورس کارشناسی بسیار پیچیده و فشرده است. با این رزومه فرضی که دارید شانست ممکنه خوب باشه.
    اصلا ربطی به درس و این چیزا نداره من از اول دبیرستان شروع کردم و الان که پیشم این کارای منه فرضیاتمم نیست باور کنید واقعا دارم 3 تا مقاله. البته تا الان 2 تا یکیش داره تموم میشه.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    اصلا ربطی به درس و این چیزا نداره من از اول دبیرستان شروع کردم و الان که پیشم این کارای منه فرضیاتمم نیست باور کنید واقعا دارم 3 تا مقاله. البته تا الان 2 تا یکیش داره تموم میشه.
    خب با این رزومه عالی چرا کره؟ چرا برای دانشگاه های آمریکا درخواست نمیدین؟ شانس کار بعد از فارغ التحصیلی و گرفتن اقامتشم خوبه!

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

شما میتونید برای دانشگاه های آمریکا اقدام کنید شانستون خوبه.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    شما میتونید برای دانشگاه های آمریکا اقدام کنید شانستون خوبه.
    آخه شنیدم آمریکا اسکالر شیپ میده که همه هزینه ها رو پوشش نمیده متاسفانه دوستان کره برای کارشناسی فول فاند میده عایا؟

Member amirmortazavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

آخه شنیدم آمریکا اسکالر شیپ میده که همه هزینه ها رو پوشش نمیده متاسفانه دوستان کره برای کارشناسی فول فاند میده عایا؟
    بستگی به دانشگاه و شهر توی آمریکا داره، کره جنوبی فکر کنم فول فانده برای لیسانس.

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmortazavi نمایش پست ها
    بستگی به دانشگاه و شهر توی آمریکا داره، کره جنوبی فکر کنم فول فانده برای لیسانس.
    از طریق مکاتبه با اساتید میتونم این فاند رو بگیرم حالا یا در آمریکا یا در کره فرقی نداره.

Junior Member

از طریق مکاتبه با اساتید میتونم این فاند رو بگیرم حالا یا در آمریکا یا در کره فرقی نداره.

بله! مکاتبه بفرمایید! با چند تا استاد از دانشگاه های مختلف هم مکاتبه کنین ببینین کدوم به نتیجه میرسه! البته رزومتون خیلی خوبه به احتمال خیلی زیاد به نتیجه میرسین

Junior Member hourya آواتار ها

سلام به همگی
    من شنیدم برای لیسانس کره فاند میده مثه دوره های فوق لیسانس و دکتری آیا این حقیقت داره؟؟؟؟؟
    میشه با مکاتبه با استاد در کره فاند گرفت برای دوره لیسانس؟؟؟؟
    خواهش میکنم کمک کنید.

Member mech90 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. at IUST

سلام دوستان،

مطلبی که اینجا مطرح میکنم شاید به نظر مطلب ساده ای باشد و اصلا نیاز به مطرح شدن نداشته باشد ولی به هر حال
    به نظر برخی دوستان مطلب بسیار مهم و قابل تاملی هست.
    چند روز پیش تو اخبار نشون میداد که آمار کشته های یک نوع ویروس جدید در کره جنوبی به چند ده نفر رسیده و هیچ درمانی
    تاکنون برای مبطلایان به این بیماری کشف نگردیده است. بنابراین با این شرایط آیا به نظر شما بهتر نیست از ورود و خروج غیر اظطراری
    به چنین کشورهایی پرهیز نماییم؟؟ اگر فرایند پذیرش تنها یه راه داشت و آن کره جنوبی بود این یک حرفی بود ولی درحالی که اکثر
    کشورهای اروپایی و امریکا و کانادا و استرالیا و ... شرایط بهتری نسبت به این کشور دارند به نظر میرسد رفت و آمد به این کشور
    در این مقطع زمانی تنها با دلیل تحصیل اصلا منطقی به نظر نمیرسد. به ویژه آنکه امکان انتقال چنین ویروس هایی به داخل نیز امکان پذیر است.
    البته برخی دوستان در مورد کشور ع-ر--ب-س--ت-ا-ن هم در همچین نظری را قبلا داشتند ولی طبع شدید برخی برای حاجی شدن این
    امکان را فراهم ننمود و چندین مورد مشکوک و یا مورد دار هم در داخل بعدا مشاهده شد که مایه ی تاسف هست.
    به هرحال این نظر شخصی بنده بود و به هیچ عنوان نسخه ی نهایی برای هیچ کسی نیست.
    همونطور که همه میدونیم: صلاح مملکت خویش را خسروان دانند!

موفق باشید
    توقف دائمی فعالیت بنده در اپلای ابرود در پی رسیدگی نادرست به اعتراض دوست خوبم emeliano
    Mech 90 از تاریخ 12 مرداد ماه 1394 مصادف با 3 آگوست 2015 در این سایت هیچ فعالیتی نخواهد داشت... به امید موفقیت تمام دوستان... خداحافظ

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط hourya نمایش پست ها
    سلام به همگی
    من شنیدم برای لیسانس کره فاند میده مثه دوره های فوق لیسانس و دکتری آیا این حقیقت داره؟؟؟؟؟
    میشه با مکاتبه با استاد در کره فاند گرفت برای دوره لیسانس؟؟؟؟
    خواهش میکنم کمک کنید.
    برای دوره های ارشد و دکتری فاند بسیاری در کره جنوبی وجود داره مانند فاندهایی که از سوی شرکتهای بزرگ با همکاری دانشگاه وجود داره تا فاندهای دولتی KGS و فاندهای دانشگاه. مسلماً داشتن استاد در حین اقدام نقش موثری خواهد داشت. برای لیسانس فاند محدود وجود داره اما گرفتنش بسیار سخته.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)