صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 44445464748495051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 534 , از مجموع 534

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

من هم مشتاق ام بدونم، شما اطلاعاتی بدست آوردید؟

Junior Member

دوستان سلام

گروه ما (ازمایشگاه مکانیک سیالات دانشگاه ملی چونبوک) در شهر جنجو موقعیت برای پذیر دانشجو در مقطع ارشد و دکتری داره.
    من شخصا 4 ساله که تو این گروه هستم.
    استاد لی رو شخصا تأیید میکنم و ازمایشگاهشون بسیار مجهزه.

زمینه ی فعالیت این گروه مرتبط به کاربرد مکانیک سیالات در هوافضا هست. بیشتر زمینه ‍بروژه ها روی نازلهای صنعتی هست و تمام دستگاههای پیشرو در ازمایش اسپری ها رو تو این ازمایشگاه بطور یکجا داریم که از این حیث با بالاترین سطح این رشته رقابت میکنه.
    پروژه های اصلی فعلی این گروه شامل:
    - Design and development of Air-induction nozzle (application: agricultural)
    - Development, flow visualization and spray structure of prefilming Air-blast nozzle (application: gas-turbine combustor, jet engine)
    - Design of triple swirler for gas-turbine combustor
    - development of Rotary atomizer
    - Air-liquid interaction visualization in air blast nozzle with high-speed PIV and Hot-wire anemometer
    همه ی این پروژه ها هم شبیه سازی میشن و هم آزمایش. دوستان با هر دو پیش زمینه ی شبیه سازی و ازمایشگاهی فرصت ارسال رزومه دارند.

در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید و رزومه تون رو بفرستید و در صورت داشتن سوال هم بنده در پیام خصوصب در خدمتتون هستم.

تمام دانشجوهای این گروه بورسیه ی کامل هستند (شامل شهریه و حقوق)

میتونید مقاله های اخیر من رو در ریسرچ گیت بنده ببینید که معرف پروژه های اخیر ما هست: https://www.researchgate.net/profile...idoost_Dafsari
    ایمیل شخصی بتده: satavis@yahoo.com

Junior Member

سلام. من ترم 4 ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستم. معدلم فعلا 19.30 هست و سعی دارم بالای نوزده نگهش دارم. زبان انگلیسی ام که خوبه ولی هنوز مدرک نگرفتم و میخوام بذارم برای سال آخر تخصیلم که میخوام برای پذیرش اقدام کنم. دوست دارم ارشد رشته خودم رو در SNU بخونم و ترجیحا فاند هم بگیرم.
    زبان کره ای هم دارم میخونم. سوالی که داشتم این هست که اگر معدلم رو بالا نگه دارم بازهم نیاز به مقاله یا توصیه نامه دارم یا خیر؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Communications Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط HaniDo نمایش پست ها
    سلام. من ترم 4 ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستم. معدلم فعلا 19.30 هست و سعی دارم بالای نوزده نگهش دارم. زبان انگلیسی ام که خوبه ولی هنوز مدرک نگرفتم و میخوام بذارم برای سال آخر تخصیلم که میخوام برای پذیرش اقدام کنم. دوست دارم ارشد رشته خودم رو در SNU بخونم و ترجیحا فاند هم بگیرم.
    زبان کره ای هم دارم میخونم. سوالی که داشتم این هست که اگر معدلم رو بالا نگه دارم بازهم نیاز به مقاله یا توصیه نامه دارم یا خیر؟
    من روند پذیرش گرفتن از رشته شمارو نمیدونم. پیشنهادم بهتون اینه همینطور معدل رو عالی نگه دارید. هر دوره ی بدرد بخور شرکت کنید و رزومتون رو قوی کنید.امتحان تافل هم 2 سال اعتبار داره تا جاییکه میدونم. اگر نوشتن مقاله باعث نمیشه از درستون عقب بمونید، بنویسید. تلاش کنید. snu یکی از دانشگاهای برتر کره اس و رقابت براش زیاده. فاند رو هم که برای ارشد دقیق نمیشه گف باید استاد پیدا کنید. برای اپلای هم نیاز به توصیه نامه هس همیشه اینو تو سایت خود دانشگاه ها هم میتونید چک کنید قسمت application. دانشگاه های دیگه رو هم در نظر بگیرید محدود نکنید خودتونو به یه دانشگاه یا کشور
    "There are all those moments you don't think you will survive. And then you survive."

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)