صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 592

موضوع: بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض بورس دولت كره جنوبي | نجوه اقدام | مدارک مورد نیاز و مسائل مرتبط

بورس دولت كره جنوبي كه يكي از 10 بورس برتر دنيا شناخته شده براي هر دو مقطع ليسانس و تحصيلات تكميلي داده ميشه.

زمان جمع اوري مدارك براي ليسانس شهريور ماه هر سال و مكان ان سفارت كره جنوبي واقع در خيابان شيخ بهايي هست .
    گرچه هر ساله كمي تغييرات دو بورسيه داده ميشه اما تقريبا شرايط يكسانه و بين 2 تا 3 نفر رو هم براي ليسانس از ايران بورس ميكنه
    مدارك مورد نياز در بند 7 فايل پيوستي مشاهده ميشه .
    بورسيه ماهيناه حدود 800000 صخد پرداخت ميكنه +بليط هواپيما + بيمه +.... كه اين رو هم ميتونيد به صورت كامل تو بند 6 ببينيد.
    گذراندن دوره زبان كره اي بعد از اينكه بورسيه رو برنده شديد اجباريه .داشتم مدرك زبان انگليسي هم خيلي تو گرفتن بورسيه بهتون كمك ميكنه تافل بالا نه اما ibt حدود 80 رو ديگه حتما داشته باشيد.

در ضمن لازم نيست براي گرفتن اين بورس پيشدانشگاهي رو گذرونده باشين.
    يكي از شروط مهم اين گرفتن بورسيه نوشتن personal st و study plan خوب هست كه توصيه ميكنم خوب روش وقت بذارين و حتما تو همين سايت تو انجمن مربوطه بدين دوستان بررسي كنن.
    اين هم فايل پيوست براي ليسانسفايل پيوست اول )

براي دوشتاني كه ميخوان براي تحصيلات تكميلي برن....فكر نكنم به اندازه ي دوستان ليسانس مبتدي باشن پس فقط بگم كه اخر بهمن ماه هر سال سفارت شروع به جمع كردن مدارك ميكنه. اينم guidlinesh( فايل پيوست دوم)
    براي اطلاعات بيشتر سايت niied.go.kr يا gks.go.kr رو توصيه ميكنم.
    موفق و پيروز باشين.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : بورس دولت كره جنوبي

ممنون بابت اطلاعاتت.برای پاییز 2012 ددلاینش اواخر بهمن هست؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Banned

ممنون از اطلاعات عالی که گزاشتی دوست عزیز.
    لطفا درباره personal st و study plan بگو یا یک لینکی چیزی بده ببینیم چیه...
    فقط 3 نفر؟ فکر نمیکنید کمه خیلی؟
    میشه بگین از کجا باید ببینیم بهترین بورس های دنیا کدومن؟
    میشه بگین بیشترین چیز چی تاثیر داره؟ ایا داشتن معدل 20 برای 3 دبیرستان یا همون دیپلم چیزی رو عوض میکنه؟
    ممنون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ممنون بابت اطلاعاتت.برای پاییز 2012 ددلاینش اواخر بهمن هست؟
    نه فكر كنم اسفند باشه ..چون هنوز guidline امسال در نيومده
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط brotherhood نمایش پست ها
    ممنون از اطلاعات عالی که گزاشتی دوست عزیز.
    لطفا درباره personal st و study plan بگو یا یک لینکی چیزی بده ببینیم چیه...
    فقط 3 نفر؟ فکر نمیکنید کمه خیلی؟
    میشه بگین از کجا باید ببینیم بهترین بورس های دنیا کدومن؟
    میشه بگین بیشترین چیز چی تاثیر داره؟ ایا داشتن معدل 20 برای 3 دبیرستان یا همون دیپلم چیزی رو عوض میکنه؟
    ممنون
    http://www.applyabroad.org/forum/for...of-Purpose-SoP
    اين لينكي كه ميشه سوالاي اين مدلي رو پرسيد.اون چيزي كه گذاشتم پيوست رو هم دانلود كني تهش فرمهاي اين دو تا هست. نوشتي قول نميدم اما اگه وقت داشتم برات چكش ميكن البته اگه ليسانسي !
    كلا 100 نفر رو از جهان ميگيره ديگه...3 نفر از ايران خوبه بابا.
    معدل مدرك زبان و اين نامه ها هر 3تا كلي مهمه...
    معدل 20 هم كه ديگه فبها.....

Junior Member

سلام دوست عزیز
    ممنون که وقت می گذاری و اطلاعاتت رو در اختیار فروم می گذاری.
    کم پیوست شما رو برای مقطع فوق لیسانس و دکتری خوندم و همه شرایط رو دارم. فقط چند سوال برام پیش اومده که اگر لطف کنین و جواب بدین ممنون می شم: آیا این ویزا شامل ویزای همراه هم می شه؟ یعنی من می تونم خانواده ام (همسرم و فرزندم) رو هم با خودم ببرم؟ و اگر اینجوریه آیا مبلغ بورسیه افزایش پیدا می کنه یا نه؟ و اگر افزایش پیدا نمی کنه،‌ آیا با همین مبلغی که ذکر کردند، زندگی سه نفر رو در سئول پوشش می ده یا نه؟

باز هم ممنون از لطفتون

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arabs نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    ممنون که وقت می گذاری و اطلاعاتت رو در اختیار فروم می گذاری.
    کم پیوست شما رو برای مقطع فوق لیسانس و دکتری خوندم و همه شرایط رو دارم. فقط چند سوال برام پیش اومده که اگر لطف کنین و جواب بدین ممنون می شم: آیا این ویزا شامل ویزای همراه هم می شه؟ یعنی من می تونم خانواده ام (همسرم و فرزندم) رو هم با خودم ببرم؟ و اگر اینجوریه آیا مبلغ بورسیه افزایش پیدا می کنه یا نه؟ و اگر افزایش پیدا نمی کنه،‌ آیا با همین مبلغی که ذکر کردند، زندگی سه نفر رو در سئول پوشش می ده یا نه؟

باز هم ممنون از لطفتون
    ويزا رو نميدونم...اما راهنماي امسال هم در اومده تو سايتش چك كنين بد نيست...هزينه يه نفر حدود 800000 تا ميشه حالا 3 نفر خوب نميدونم اما فكر كنم 2000000 بشه اما بورسيه حدود 1200000 1300000 براي ارشد دكترا هاست...گرچه ميتونيد كار هاي جانبي تو كنيد اما نميدونم اگه خانومتون هم مشد يه جوري درس بخونن بورس بگيرن شايد بهتر بود اما هزينه اضافي به كسي نميدن مطمئنم.....

Junior Member

سلام دوست عزیز

من برای phd از snu پذیرش گرفتم (در واقع از استاد ok گرفتم) استاد گفتن که fund میدن بین 2میلیون تا 2.5 میلیون وون در ماه
    آیا به نظر شما برای این بورس دولت کره اقدام کنم یا اینکه فقط یکیشو میشه گرفت؟
    البته تو قسمت online application فقط گزینه ی sponsor بود که من scholaship رو انتخاب کردم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

تا اونجایی که من اطلاع دارم حتی واسه یه دانشگاه دیگه تو کره هم اپلای کنی نمیتونی واسه این بورس اقدام کنی!!چه برسه به اینکه پذیرشم داشته باشی!البته 100%مطمئن نیستم.اما فکر میکنم همین طوری باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام

من راهنمای امسال رو خوندم. آیا فقط باید مدارک رو ببریم سفارت کره؟ همین؟ نباید کار دیگه ای بکنیم؟ یعنی احیانا وقتی از طرف سفارت انتخاب شدیم، اونوقت باید از دانشگاه پذیرش بگیریم؟ درست فهمیدم اگر نه لطفا راهنمایی کنین

ممنونم

صفحه 1 از 60 123456789101151 ... آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)