صفحه 54 از 54 نخستنخست ... 44445464748495051525354
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

من هم مشتاق ام بدونم، شما اطلاعاتی بدست آوردید؟

Junior Member

دوستان سلام

گروه ما (ازمایشگاه مکانیک سیالات دانشگاه ملی چونبوک) در شهر جنجو موقعیت برای پذیر دانشجو در مقطع ارشد و دکتری داره.
    من شخصا 4 ساله که تو این گروه هستم.
    استاد لی رو شخصا تأیید میکنم و ازمایشگاهشون بسیار مجهزه.

زمینه ی فعالیت این گروه مرتبط به کاربرد مکانیک سیالات در هوافضا هست. بیشتر زمینه ‍بروژه ها روی نازلهای صنعتی هست و تمام دستگاههای پیشرو در ازمایش اسپری ها رو تو این ازمایشگاه بطور یکجا داریم که از این حیث با بالاترین سطح این رشته رقابت میکنه.
    پروژه های اصلی فعلی این گروه شامل:
    - Design and development of Air-induction nozzle (application: agricultural)
    - Development, flow visualization and spray structure of prefilming Air-blast nozzle (application: gas-turbine combustor, jet engine)
    - Design of triple swirler for gas-turbine combustor
    - development of Rotary atomizer
    - Air-liquid interaction visualization in air blast nozzle with high-speed PIV and Hot-wire anemometer
    همه ی این پروژه ها هم شبیه سازی میشن و هم آزمایش. دوستان با هر دو پیش زمینه ی شبیه سازی و ازمایشگاهی فرصت ارسال رزومه دارند.

در صورت تمایل با بنده تماس بگیرید و رزومه تون رو بفرستید و در صورت داشتن سوال هم بنده در پیام خصوصب در خدمتتون هستم.

تمام دانشجوهای این گروه بورسیه ی کامل هستند (شامل شهریه و حقوق)

میتونید مقاله های اخیر من رو در ریسرچ گیت بنده ببینید که معرف پروژه های اخیر ما هست: https://www.researchgate.net/profile...idoost_Dafsari
    ایمیل شخصی بتده: satavis@yahoo.com

Junior Member

سلام. من ترم 4 ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستم. معدلم فعلا 19.30 هست و سعی دارم بالای نوزده نگهش دارم. زبان انگلیسی ام که خوبه ولی هنوز مدرک نگرفتم و میخوام بذارم برای سال آخر تخصیلم که میخوام برای پذیرش اقدام کنم. دوست دارم ارشد رشته خودم رو در SNU بخونم و ترجیحا فاند هم بگیرم.
    زبان کره ای هم دارم میخونم. سوالی که داشتم این هست که اگر معدلم رو بالا نگه دارم بازهم نیاز به مقاله یا توصیه نامه دارم یا خیر؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط HaniDo نمایش پست ها
    سلام. من ترم 4 ادبیات انگلیسی دانشگاه تهران هستم. معدلم فعلا 19.30 هست و سعی دارم بالای نوزده نگهش دارم. زبان انگلیسی ام که خوبه ولی هنوز مدرک نگرفتم و میخوام بذارم برای سال آخر تخصیلم که میخوام برای پذیرش اقدام کنم. دوست دارم ارشد رشته خودم رو در SNU بخونم و ترجیحا فاند هم بگیرم.
    زبان کره ای هم دارم میخونم. سوالی که داشتم این هست که اگر معدلم رو بالا نگه دارم بازهم نیاز به مقاله یا توصیه نامه دارم یا خیر؟
    من روند پذیرش گرفتن از رشته شمارو نمیدونم. پیشنهادم بهتون اینه همینطور معدل رو عالی نگه دارید. هر دوره ی بدرد بخور شرکت کنید و رزومتون رو قوی کنید.امتحان تافل هم 2 سال اعتبار داره تا جاییکه میدونم. اگر نوشتن مقاله باعث نمیشه از درستون عقب بمونید، بنویسید. تلاش کنید. snu یکی از دانشگاهای برتر کره اس و رقابت براش زیاده. فاند رو هم که برای ارشد دقیق نمیشه گف باید استاد پیدا کنید. برای اپلای هم نیاز به توصیه نامه هس همیشه اینو تو سایت خود دانشگاه ها هم میتونید چک کنید قسمت application. دانشگاه های دیگه رو هم در نظر بگیرید محدود نکنید خودتونو به یه دانشگاه یا کشور
    به چه می اندیشی... نگرانی بیجاست... عشق اینجا و خداهم اینجاست.
    لحظه هارا دریاب... زندگی فردا نه، که همین امروز است.

Junior Member

سلام،ميشه شانس منو واسه پذيرش و فاند تخمين بزنيد؟
    دانشگاه کارشناسی : دانشگاه آزاد واحد پزشکی تهران

معدل کارشناسی :19/25
    رشته تحصیلی در مقطع کارشناسی: میکروبیولوژی
    تعداد توصیه نامه:2
    3ماه کارآموز بخش آزمایشگاهی بیمارستان بودم
    در حد مقدماتی زبان کره ای بلدم
    برای ارشد میخواستم اقدام کنم

Junior Member

سلام
    مشکل افتتاح حساب هنوز وجود داره یا رفع شده؟

Junior Member

سلام به همگی
    خیلی متشکر میشم اگر میتونید بهم کمک کنید.
    من ۳۷ سالمه. کارشناسی مدیریت از دانشگاه یزد با معدل ۱۵/۰۹ هستم و کارشناسی ارشد رو در شاخه ی تولید دانشگاه علم و هنر یزد با معدل ۱۷/۱۳ تموم کردم. هنوز اقدامی برای آیلتس و جیمت نکردم و اینکه تصویر واضحی برای انتخاب شاخه ای که میتونه مناسب موقعیت درسیم باشه ندارم و خوب حدس خودم اینه که اگر بخوام کارام رو از الان انجام بدم حداقل دو سال زمان میبره. نیت اصلیم مهاجرت هست.
    به نظرتون با شرایطی که نوشتم امکان فاند گرفتن دارم؟ اگر بله باید کارشناسی ارشد اقدام کنم یا دکترا؟ همچنین اگر پیشنهادی دارید که بتونم تو این راه بهتر پیش برم خیلی خوشحال میشم بشنوم. ممنونم

Junior Member

سلام به همه دوستان
    متولد 1373
    کارشناسی: مهندسی صنایع از دانشگاه الزهرا معدل: 18.71
    کارشناسی ارشد: مهندسی IT گرایش تجارت الکترونیک از دامگاه علم و صنعت ایران معدل: 18.26
    4 سال سابقه بیمه دارم و زمینه کاریم طراحی وب و دیجیتال مارکتینگه.
    سطح زبانم هم تقریبا در حد آیلتس 7 هست و الان دارم در کنار کار کردن زبان می خونم.
    1 مقاله اسکوپوس، 3 مقاله کنفرانس داخلی دارم.
    مدرک زبان کره ای هم دارم.
    به زمینه یادگیری ماشین هم علاقه زیادی دارم و با زبان برنامه نویسی پایتون هم کار کردم. از طرفی در زمینه زنجیره تامین هم زیاد کار کردم.
    به تعدادی از اساتید دانشگاه های سئول ایمیل زدم ولی هنوز جواب مثبت نگرفتم.
    ممنون میشم اگر در یکی از دانشگاه های کره هستید و بورسیه یا فاندی رو میشناسین به من معرفی کنید. ایمیلم: faranaksolat@gmail.com
    ممنون

سلام ممنون میشم راهنماییم کنید
    کارشناسی :جغرافیا و برنامه ریزی روستایی دانشگاه شهید بهشتی
    ایلتس:7.5
    المانی b2
    برای ارشد مایلم مرتبط با رشته کارشناسیم باشه شانسم برای پذیرش چه قدر هست؟

Junior Member

قابل توجه دانشجویان علاقمند به ادامه تحصیل

گروه مکانیک سیالات دانشگاه چنبوک کره جنوبی برای ترم آینده تعداد محدودی دانشجو در مقطع ارشد و دکتری می‌پذیرد.
    این گروه به مدیریت "پرفوسور جیگون لی" در زمینه ی دینامیک سیال نازلهای صنعتی عمدتا در کاربرد هوافضا و کشاورزی فعالیت دارد. پروژه های این گروه ترکیبی از ازمایش و شبیه سازی هستند.
    تمامی دانشجویان این گروه بورسیه ی کامل هستند.
    پذیرش بر اساس بررسی رزومه و تجربه ی مرتبط میباشد. اولویت پذیرش با دانشجویانیست که تمایل به تحصیل کمباین (ارشد+دکتری) یکپارچه در این گروه داشته باشند.
    این گروه ازمایشگاه بسیار مجهزی دارد و کامپیوترهای پیشرفته برای شبیه سازی دارد. ازمایشگاه این گروه مجهز به مدرنترین وسایل اندازه گیری در زمینه ی اسپری و نازلهای صنعتی است.
    برخی از تجهیزات این گروه :
    Numerical section:
    - Ansys Workbench ( Fluid package)
    - Siemens Star CCM
    - High performance computers.

Experimental section:
    - Large side closed wind tunnel for aerodynamic test and jet in cross-flow.
    - large size open wind tunnel ×2
    - Dantec 2D Phase Doppler Particle Analyzer (PDPA) [For spray size and velocity measurement]
    - Dantec High-speed Phase Doppler Particle Analyzer (PDPA) [For high processing dense spray size and velocity measurement]
    - TSI Particle Image Velocimetry (PIV)
    - Dantec high speed Particle Image Velocimetry (PIV)
    - Stereo PIV (soon)
    - High speed camera (Advanced level performance in flow applications)
    - Dantec Hot-wire anemometry (for aerodynamic turbulent analysis.
    - Malvern particle sizer (diffraction size measurement method) for droplet size measurement.
    - Advanced Spray feed system for aviation applications.
    - Flow chamber for aviation gas-turbine simulation applications.
    - Shadography
    - MIE scattering flow visualization system.
    - Drone test facilities.
    ★ Along with high-performance data acquisition system and flow measurement devices.

گزیده ای از پروژه های فعلی و اخیر این گروه در موضوعات زیر است:
    Flow characteristic and spatial structure of aviation atomizers and injectors (various injectors for air-craft gas-turbine engine):

- Pressure swirl nozzles.
    - Ram-jet nozzles.
    - Air-blast pre-filming nozzle.
    - Aviation swirlers.
    - Slinger rotary atomizer.
    - APU duplex nozzle
    - Aviation fuel and bio-fuel test.
    - jet in cross-flow.

Aerospace:
    - Turbulent and Dynamic Downwash flow of rotor-blades for small and big size drones.
    - Downwash flow of agricultural drones on the spay structure.
    - Indoor and outdoor drone test facilities.
    - Drone flight test in closed wind-tunnel (cross-flow test).

Agricultural Engineering:
    - Drift test of agricultural nozzles.
    - Design of Air-induction nozzles (5 patents)
    - Design and test of Flat-fan nozzles.
    - comparison of spray structure in commercial agricultural nozzles.
    - Field test of sprayer drone over Soy and Rice farm.
    - Pesticide spray test of agricultural nozzles with various physical properties.
    - Atomization of agricultural nozzles in cross flow.

در صورت تمایل به پیوستن به این گروه رزومه ی خود را به ایمیل
    r.a.dafsari@jbnu.ac.kr
    و یا
    Milad70Khaleghi@gmail.com
    بفرستید.
    برای نمونه ی بعضی از مقالات منتشر شده ی اخیر در این گروه میتونید به گوگل اسکلار بنده مراجعه کنید.
    https://scholar.google.com/citations...XzQAAAAJ&hl=en

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)