صفحه 53 از 54 نخستنخست ... 3434445464748495051525354 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام
    بی نهایت سپاسگزارم از اینکه پاسخگو هستید
    1. ارشد رشته HTA دانشگاه علوم پزشکی یزد معدل 19.11
    2. دو مقاله isi ایمپکت 2.3 و 2.6
    3 . GER ندارم
    4. تافل 90
    5. سابقه ده سال کارمند علوم پزشکی تهران
    سن 36 سال
    6. سوابق ورزشی و مقالات متعدد در زمینه HTA در همایشهای داخلی و خارجی
    می خواستم بدونم من می تونم فاند بگیرم امکان داره دانشگاهی را در این رشته معرفی بفرمایید متشکرم
    ویرایش توسط rahilak : April 17th, 2019 در ساعت 11:54 PM دلیل: عدم ذکر سن

Junior Member

دوستان سلام .
    دوستان برای مقطع ارشد در کره جنوبی استاد باید پیدا کرد یا اپلای در وبسایت کافیه؟
    و دوم اینکه دانشگاه یانسی که برای ارشد برق شرط سابمیت مقاله داره من یه مقاله که نفر دوم بودم در کنفرانس مهندسی زیست پزشکی که ieee هستش دارم ایا این کافیه ؟
    ممنونم از لطفتون

Junior Member

سلام دوستان
    من واسه دانشگاه Ajou در مقطع دکتری اقدام کردم، استاده بهم اوکی داده، به نظرتون شرایطش چطوره؟

After careful consideration, I would like to make an official offer to you for PhD position in my lab
    I suggest you to join in next Semester, starting from March, 2020.
    My financial support would be 100% payment for PhD student, which corresponds to 2,500,000 KRW per month for everything including tuition and entrance fees, dormitory, living expenses and so on.
    In the case of tuition fee, you will get 80% of scholarship, so you need to pay 20% of total amount.

میخواستم بدونم با توجه به این چیزایی که گفتن، شهریه دکتری چقده تقریباً توی کره؟ و این که با احتساب هزینه زندگی، چیزی واسم میمونه؟ به فاندشون هم مالیات تعلق میگیره و ازش کم میشه؟
    مرسی

Junior Member hasti_sm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد

سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد هستم ترم 5 و معدلم 17 هست
    زبان انگلیسی در حد ایتلس 7.5 (طبق ازمون مجازی البته) و زبان کره ای در حد تاپیک 4 هستم
    میتونم کاندیدای خوبی برای بورس kgsp در مقطع ارشد باشم؟
    دانشگاه کوریا و یا ملی سئول
    ممنون

درود و وقت بخیر
    از دوستانی که برای PhD دانشگاه SeoulTech اقدام کردند، بنده برای بهار 2020 مدارک فرستادم و مصاحبه اسکایپ رو اوایل دسامبر انجام میدن. کسی از دوستان سابقه اسکایپ دکتری داشته؟ چه نوع سوالاتی میپرسن؟ و آیا این مورد که نیاز به ساپورت مالی داریم رو در مصاحبه عنوان کنیم تا درصد فند رو بالاتر ببرن، یا خیر؟ و سوال دیگه اینکه کلا آیا کسی بوده ریجکت بشه ؟!
    سپاس
    OID-Sask. >> ITA Oct2018 >> Submit Nov2018 >> Ineligible Jun2019 >> 2nd Review Nov2019 >> Nomination Sep2020 >> AR Oct2020 >> AOR Jan2023 >> Pre-Arrival Feb2023 >> Biometric Mar2023 >> Medical Mar2023 >> DM Sep17th2023 >> COPR Oct12th2024

Senior Member kran آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط alimontazeri نمایش پست ها
    سلام و عرض ادب خدمت دوستان عزیز، لطفا بفرمایید شانس پذیرش در کره جنوبی رو دارم؟ ممنون از وقتی که قائل هستید.
    1- مهندسی عمران – دانشگاه صنعتی شاهرود – معدل 14

2- مهندسی عمران(سازه های هیدرولیکی) - دانشگاه صنعتی شاهرود-معدل 17.11
    3- نمرۀ زبان (آیلتس) :6.5
    4- نمرۀ GRE ندارم
    5- تعداد مقالات ژورنالی (به تفکیک ISI یا غیر ISI) یک عد
    د ISI، دو تا مقاله داخلی ایرانی
    6- تعداد مقالات کنفرانسی به زبان انگلیسی: ندارم
    7- رشته و مقطع مورد نظر برای اپلای: دکترای مهندسی عمران منابع آب
    8- کارمند رسمی وزارت نیرو-5 سال سابقه کاری با بیمه
    9- میزان فاند مورد انتظار: متناسب با گذر زندگی معمولی در مقصد!ترجیها کامل
    10-سن:31
    . U have a good academic background. Please start sending email first.
    A person who never made a mistake never tried anything new

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط rahilak نمایش پست ها
    سلام
    بی نهایت سپاسگزارم از اینکه پاسخگو هستید
    1. ارشد رشته HTA دانشگاه علوم پزشکی یزد معدل 19.11
    2. دو مقاله isi ایمپکت 2.3 و 2.6
    3 . GER ندارم
    4. تافل 90
    5. سابقه ده سال کارمند علوم پزشکی تهران
    سن 36 سال
    6. سوابق ورزشی و مقالات متعدد در زمینه HTA در همایشهای داخلی و خارجی
    می خواستم بدونم من می تونم فاند بگیرم امکان داره دانشگاهی را در این رشته معرفی بفرمایید متشکرم
    U have a good academic background. I recommend sending email first, then applying for ur target universities even u don't get back any positive response
    Sometimes professors can provide financial aid from their lab projects when finding u as potent applicant
    Ur age is not such a big deal because u r still young and active.
    The negative point on ur resume is academic gap. Ur academic gap may give u a headace but it doesn't mean u don't have cahnce'
    ویرایش توسط kran : December 5th, 2019 در ساعت 09:14 AM

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedbme نمایش پست ها
    دوستان سلام .
    دوستان برای مقطع ارشد در کره جنوبی استاد باید پیدا کرد یا اپلای در وبسایت کافیه؟
    و دوم اینکه دانشگاه یانسی که برای ارشد برق شرط سابمیت مقاله داره من یه مقاله که نفر دوم بودم در کنفرانس مهندسی زیست پزشکی که ieee هستش دارم ایا این کافیه ؟
    ممنونم از لطفتون
    Regarding to the first question, it can happen in both conditions
    Second question, please contact with department coordinator because it varies department to department..

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi216 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من واسه دانشگاه Ajou در مقطع دکتری اقدام کردم، استاده بهم اوکی داده، به نظرتون شرایطش چطوره؟

After careful consideration, I would like to make an official offer to you for PhD position in my lab
    I suggest you to join in next Semester, starting from March, 2020.
    My financial support would be 100% payment for PhD student, which corresponds to 2,500,000 KRW per month for everything including tuition and entrance fees, dormitory, living expenses and so on.
    In the case of tuition fee, you will get 80% of scholarship, so you need to pay 20% of total amount.

میخواستم بدونم با توجه به این چیزایی که گفتن، شهریه دکتری چقده تقریباً توی کره؟ و این که با احتساب هزینه زندگی، چیزی واسم میمونه؟ به فاندشون هم مالیات تعلق میگیره و ازش کم میشه؟
    مرسی
    Congrats bro,
    u have received a big offer, rich man.
    2.5 millions Won (almost 2000 dollars)are enough for student even for a family with one kid.
    If university can waive 80% tuition fee, it'll be really nice.
    To be honest, such a salary is for postdoc in Korean standard.
    Could u please share resume for all here?

Albert Einstein

نقل قول نوشته اصلی توسط hasti_sm نمایش پست ها
    سلام و خسته نباشید
    من دانشجوی مهندسی پزشکی دانشگاه ازاد هستم ترم 5 و معدلم 17 هست
    زبان انگلیسی در حد ایتلس 7.5 (طبق ازمون مجازی البته) و زبان کره ای در حد تاپیک 4 هستم
    میتونم کاندیدای خوبی برای بورس kgsp در مقطع ارشد باشم؟
    دانشگاه کوریا و یا ملی سئول
    ممنون
    U have chance for scholarship same as other applicants but about full-funding u need to negotiate with professors
    I recommend two things for u, one starts sending email to professors as much as u can, and next, don't restrict ur options only to two universities. Put all good university in ur bucket
    Ranking is just a ranking, u can find a good lab somewhere u never expect

Albert Einstein

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)