صفحه 30 از 54 نخستنخست ... 202122232425262728293031323334353637383940 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 291 تا 300 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

با سلام ب دوستان. من سال اخر مهندسی شیمی امیرکبیر با معدل 18 هستم.ی کاراموزی توی پالایشگاه داشتم و پایان نامه م هم در زمینه نانو هستش ایشالا.
    زبان هنوز ندادم اما احتمال خیلی زیاد 90تا105 تافل رو میارم (چون هنوز شروع نکردم و ازمونم هر چی غقب تر باشه بیشتر اماده میشم)
    حداقل 2 تا ریکام رو هم خواهم داشت

خیلی دوست دارم ب ترتیب kaistیا snu یاpostechیا skku پذیرش مستر بصورت فول فاند بگیرم، حتی اگر پول بلیطمم بدن خیلی خوب میشه حالا چ با بورس چ با فاند
    میخاستم راهنمایی کنین یکم با جزییات لطفا، در مورد اینک تا کی وقت دارم برای این دانشگاه ها ازمون زبان بدم و تا کی وقت اپلای دارم؟ ایا همشون تو مهندسی شیمی کامل انگلیسی کار میکنن؟ احتمال فول فاند شدن چقدره؟ و یا احتمال بورس؟ و اگر کار دیگه ای از دستم بر بیاد تا زمانی ک دارم ، انجام بدم برا رزومه م، بگین ممنون میشم

اهان در ضمن میخام برای پاییز 2016 یا بهار 2017 مستر رو شروع کنم اونجا.

Junior Member

لطفا در مورد جایگاه و اینده کاری و درامدی مهندسی شیمی هم توی کره بگید.
    خیلی ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط sepideh_70 نمایش پست ها
    سلام، من دانشجوی ارشد مهندسی شیمی-بیوتکنولوژی هستم و معدلم 18.50 البته هنوز دفاع نکردم.کارشناسی هم مهندسی شیمی-صنایع غذایی خوندم و معدلم 16.50، و هر دو در دانشگاه آزاد بودم.2 تا مقاله ISI دارم و روی مقاله داخلی و کنفراس هم کار میکنم.زبان شروع کردم اما هنوز امتحان ندادم.به نظرتون میتونم پذیرش یکی از دانشگاه های خوب کره به صورت فول فاند بگیرم ؟اگر میشه برای فول فاند گرفتن راهنمایی کنید ممنونم.
    سلام،

حتما شانس دارید. رزومتون خوبه. حتما برای جاهای بهتر اقدام کنید!!
    برای فول اسکالرشیپ باید آیلتس 6.5 یا بالاتر یا تافل بالای 89 داشته باشید. البته این یه چیز نسبی هست و بستگی به دانشگاه داره. بعد از گرفتن مدرک زبان هم شروع کنید به تماس با استادها.
    پروسه ی اسکالرشیپ برای هر دانشگاه متفاوت هست و باید از طریق وبسایت هر دانشگاه بررسی کنید!

موفق و شاد...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Electronics Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Marzieh94 نمایش پست ها
    با سلام ب دوستان. من سال اخر مهندسی شیمی امیرکبیر با معدل 18 هستم.ی کاراموزی توی پالایشگاه داشتم و پایان نامه م هم در زمینه نانو هستش ایشالا.
    زبان هنوز ندادم اما احتمال خیلی زیاد 90تا105 تافل رو میارم (چون هنوز شروع نکردم و ازمونم هر چی غقب تر باشه بیشتر اماده میشم)

خیلی دوست دارم ب ترتیب kaistیا snu یاpostechیا skku پذیرش مستر بصورت فول فاند بگیرم، حتی اگر پول بلیطمم بدن خیلی خوب میشه حالا چ با بورس چ با فاند
    میخاستم راهنمایی کنین یکم با جزییات لطفا، در مورد اینک تا کی وقت دارم برای این دانشگاه ها ازمون زبان بدم و تا کی وقت اپلای دارم؟ ایا همشون تو مهندسی شیمی کامل انگلیسی کار میکنن؟ احتمال فول فاند شدن چقدره؟ و یا احتمال بورس؟ و اگر کار دیگه ای از دستم بر بیاد تا زمانی ک دارم ، انجام بدم برا رزومه م، بگین ممنون میشم

سلام،

رزومتون خوبه و شانستون هم بالاست. پیشنهاد میکنم به جاهای دیگه هم فکر کنید!
    کره توی اخیراً سعی کرده که بیشتر بیاد سمت نانو، لابراتوارهای زیادی هستن توی هر دانشگاه که دارن روی نانو تکنولوژی کار میکنن.
    از کره ای ها اصلا انتظار سطح زبان خوب نداشته باشید، اگر با این تصور خوب بیاید ممکن هست نا امید بشید!

شانس کار هم وجود داره، اما لازمش دونستن زبان کره ای هست!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_ak369 نمایش پست ها
    سلام،

رزومتون خوبه و شانستون هم بالاست. پیشنهاد میکنم به جاهای دیگه هم فکر کنید!
    کره توی اخیراً سعی کرده که بیشتر بیاد سمت نانو، لابراتوارهای زیادی هستن توی هر دانشگاه که دارن روی نانو تکنولوژی کار میکنن.
    از کره ای ها اصلا انتظار سطح زبان خوب نداشته باشید، اگر با این تصور خوب بیاید ممکن هست نا امید بشید!

شانس کار هم وجود داره، اما لازمش دونستن زبان کره ای هست!

ببخشيد من منظورتونو از جاهاي ديگه متوجه نشدم .منظورتون اينه ك كشورهاي ديگه اقدام كنم؟مثلا دانشگاه هاي بهتر؟
    سطح زبان خوب هم ك ميگين ندارن يعني نميتونن مفهومشونو تو انگليسي ب لحاظ علمي برسونن؟

ميشه هم لطفا يكي جواب سوال هاي بنده رو ك مشخص پرسيدم توي پست اولتر بگن؟ در مورد شانس اپلاي و فاند و زمان ازمون زبان و اينا...
    ممنون كيشم اگر دوستان ديگه هم نظرشونو در مورد رزومه م بگن

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

سلام شما بورسیه دولت کره که پول بلیط زو میده میتونید بگیرید
    دور بر ژانویه اخراش گاید لاینش میاد بیرون تو
    http://www.studyinkorea.go.kr/en/sub...R_000000000714
    اما یه نمیدونم بدی هست خوبی هست
    که این داره شما باید یه سال زبان گره ای بخونی شما پاییز 2016 میای پاییز 2017 شروع میکنی به فوق قبلش باید یه سال زبان بخونی
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ببخشيد من منظورتونو از جاهاي ديگه متوجه نشدم .منظورتون اينه ك كشورهاي ديگه اقدام كنم؟مثلا دانشگاه هاي بهتر؟
    سطح زبان خوب هم ك ميگين ندارن يعني نميتونن مفهومشونو تو انگليسي ب لحاظ علمي برسونن؟

ميشه هم لطفا يكي جواب سوال هاي بنده رو ك مشخص پرسيدم توي پست اولتر بگن؟ در مورد شانس اپلاي و فاند و زمان ازمون زبان و اينا...
    ممنون كيشم اگر دوستان ديگه هم نظرشونو در مورد رزومه م بگن
    من فقط یه چیزی بگم
    این نظر شخصیمه
    من زبان گره ای فولم
    اینجا فقط دوست کره ای دارم خیلی هم زیاد
    ولی فقط منتظرم این سال اخر زودتر تموم شه برم
    رشته ام هم برق هست که تو کره براش کار فراوانه
    کره کشور مهاجر پذیزی نیست
    برای 6 ماه تفریح خوبه بعدش خیلی افسردگی میاره
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    من فقط یه چیزی بگم
    این نظر شخصیمه
    من زبان گره ای فولم
    اینجا فقط دوست کره ای دارم خیلی هم زیاد
    ولی فقط منتظرم این سال اخر زودتر تموم شه برم
    رشته ام هم برق هست که تو کره براش کار فراوانه
    کره کشور مهاجر پذیزی نیست
    برای 6 ماه تفریح خوبه بعدش خیلی افسردگی میاره

مرسی خیلی زیاد از پاسخ خوبت.
    فقط چند تا سوال:
    نمیشه این یک سال زبان کره ای خوندن همراه تحصیل دانشگام باشه؟ مثلا هم کورس دانشگاه هم کورس زبان کره ای بگذرونم؟ یا اینکه مثلا ی تخمین لول بزنه من ی چیزایی بلدم بخام کمتر از ی سال زبان بخونم؟
    شما خودت برا لیسانس رفتی یا فوق؟مهاجرپذیر نیس از لحاظ فرهنکی یا کار یا مردم یا شرایط؟ میتونی یکم واضح تر بگی؟ من شما رو نمیدونم اما خودم خیلی کره رو دوست دارم، نمیدونم شما یا دوستان دیگه دوس داشتید و زده شدید یا اینک از اول خیلی با علاقه رفتید!
    از کجا میتونم درمورد بازار کار رشته م توی کره بیشتر بدونم؟و اغتبار مدارک م شیمی کره برای جهان؟
    sesoin عزیز میخاستم ببینم من میتونم sopو cvو study plan ت رو بخونم؟ امکان داره برام بفرسی اگر اشکال نداره؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

مرسی خیلی زیاد از پاسخ خوبت.
    فقط چند تا سوال:
    نمیشه این یک سال زبان کره ای خوندن همراه تحصیل دانشگام باشه؟ مثلا هم کورس دانشگاه هم کورس زبان کره ای بگذرونم؟ یا اینکه مثلا ی تخمین لول بزنه من ی چیزایی بلدم بخام کمتر از ی سال زبان بخونم؟
    شما خودت برا لیسانس رفتی یا فوق؟مهاجرپذیر نیس از لحاظ فرهنکی یا کار یا مردم یا شرایط؟ میتونی یکم واضح تر بگی؟ من شما رو نمیدونم اما خودم خیلی کره رو دوست دارم، نمیدونم شما یا دوستان دیگه دوس داشتید و زده شدید یا اینک از اول خیلی با علاقه رفتید!
    از کجا میتونم درمورد بازار کار رشته م توی کره بیشتر بدونم؟و اغتبار مدارک م شیمی کره برای جهان؟
    sesoin عزیز میخاستم ببینم من میتونم sopو cvو study plan ت رو بخونم؟ امکان داره برام بفرسی اگر اشکال نداره؟
    منم کره رو دوست داشتم الانم دارم .
    کار هم تقریبا اگه کره ای بلد باشین پیدا میشه
    انا تو کره شما همیشه خارجی هستید باهاتون مثل بیگانه رفتار میشه
    تا 60 سال دیگه هم تو مترو تو کافه تو رستوران همه بربر نگاتون میکنن
    نه حتما باید یک سال کره ای بخونین بعد راه دیگه نداره برا بورسیه .
    من الان برای فوق کانادا و امریکا دارم اقدام میکنم به اعتبار اسم دانشگاهم فعلا جواب خوب خیلی کرفتم

سلام دوستان
    من قول پذیرش تقریباً قطعی رو در مقطع دکتری از یک استاد دانشگاه SNU گرفتم.

در مکاتبات و مصاحبه ی تلفنی فقط یک بار پرسیدم که وضعیت ساپورت مالی چجوری هست. استاد گفت که شما نگران این موضوع نباش به حدی هست که از پس مخارجت بربیای.
    اما راستش الان که داره قضیه ی پذیرش جدیتر میشه خیلی برام مهمه که قراره چقدر فاند بگیرم و زندگیم اونجا چجوری میگذره.
    کسی اطلاعی داره که عموماً توی رشته ی برق و برای دکتری اساتید دانشگاهی مثل SNU چقدر فاند در نظر میگیرن؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)