صفحه 31 از 54 نخستنخست ... 212223242526272829303132333435363738394041 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 301 تا 310 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    electrical engineering seoul national university

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط Arman_Engineer نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من قول پذیرش تقریباً قطعی رو در مقطع دکتری از یک استاد دانشگاه SNU گرفتم.

در مکاتبات و مصاحبه ی تلفنی فقط یک بار پرسیدم که وضعیت ساپورت مالی چجوری هست. استاد گفت که شما نگران این موضوع نباش به حدی هست که از پس مخارجت بربیای.
    اما راستش الان که داره قضیه ی پذیرش جدیتر میشه خیلی برام مهمه که قراره چقدر فاند بگیرم و زندگیم اونجا چجوری میگذره.
    کسی اطلاعی داره که عموماً توی رشته ی برق و برای دکتری اساتید دانشگاهی مثل SNU چقدر فاند در نظر میگیرن؟

سلام حقوق بچه ها بین 700 دلار تا 1200 دلاره
    هستند استاد هایی که 2000 تا هم میدن اما عموما استاد های مشکل دارند ( سخت گیر در حدی که شما خورشید و نخواهید دید قبل طلوع خورشید میرید حدود 11 شب برمیگردین )
    اس ان یو 60در صد استاد گل و ماه داره یه 40 درصد استاد خطرناک که خود کره ای هام نمیرن .
    حتما استاد رو قبلا با یکی از بجه هایی که اونحا چک کنین .
    من برق و مکانیک و کامپیوتر رو میتونم کمک کنم .

خوشی هاتون مستدام.
    بلد باش که وقتی باید بروی ،بروی.این را به خودم گفتم ها!
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

نقل قول نوشته اصلی توسط sesoin نمایش پست ها
    هستند استاد هایی که 2000 تا هم میدن اما عموما استاد های مشکل دارند ( سخت گیر در حدی که شما خورشید و نخواهید دید قبل طلوع خورشید میرید حدود 11 شب برمیگردین )
    اس ان یو 60در صد استاد گل و ماه داره یه 40 درصد استاد خطرناک که خود کره ای هام نمیرن .

خوشی هاتون مستدام.
    بابت پاسخ ممنونم. تا جاییکه فهمیدن با این پول نمیشه خونه کرایه کرد. ظاهراً بیشتر در حد خوابگاهه، درست میگم؟ اما خوابگاه ها مثل اینکه اتاقهای تک نفره هستن.
    راستش من چند بار با استاد صحبت کردم. به نظر خیلی استاد خوب و خوش برخوردی میاد. حالا اگه شد یه پرس و جو برام بکن.
    دانشکده برق SNU چند نفر ایرانی داره؟ فکر کنم انگشت شمار باشن درسته؟
    راستی به خاطر اینکه اسم دانشگاه SNU رو روی رزومت داری گفتی جوابهای خوبی از اساتید دانشگاه ها گرفتی... میشه بپرسم توی چه رده ای (rank) جواب خوب داشتی؟ البته این به رزومه شخصی هم بستی داره مصلماً.

بازم ممنونم.

سلام دوستان عزیز یه سوال داشتم ممنون میشم کمکم کنید .

من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه پیام نور با معدل 13.73 {البته مجبور بودم از 18 سالگی همزمان با درس کار کنم}--- رزومه خو ب و نسبتا پر بار---دوسه تا توصیه نامه خوب از اساتیدمطرح---مقاله داخلی---ایلتس 6.5 اکادمیک با اسپیکینگ 7.5 دارم .
    ممنون میشم راهنمایی کنید که ایا شانسی برا بورس ارشد در کره دارم یا نه.

ضمنا من از المان پذیرش گرفتم ولی" پول کافی" برای رفتن ندارم پس حتما مدارکم خوب بوده که پذیرش دادن اونم آلمان. لعنت به این پول بیاد.

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

بابت پاسخ ممنونم. تا جاییکه فهمیدن با این پول نمیشه خونه کرایه کرد. ظاهراً بیشتر در حد خوابگاهه، درست میگم؟ اما خوابگاه ها مثل اینکه اتاقهای تک نفره هستن.
    راستش من چند بار با استاد صحبت کردم. به نظر خیلی استاد خوب و خوش برخوردی میاد. حالا اگه شد یه پرس و جو برام بکن.
    دانشکده برق SNU چند نفر ایرانی داره؟ فکر کنم انگشت شمار باشن درسته؟
    راستی به خاطر اینکه اسم دانشگاه SNU رو روی رزومت داری گفتی جوابهای خوبی از اساتید دانشگاه ها گرفتی... میشه بپرسم توی چه رده ای (rank) جواب خوب داشتی؟ البته این به رزومه شخصی هم بستی داره مصلماً.

بازم ممنونم.
    من از بین رده 35 تا 100 ایمیل زدم کلا . از دانشگاه هایی مثل کرنل یا USC که خوب رنک خیلی خوبب دارم اکی گرفتم. تازه این درحالیه که معدل من اونقدرم بالا نیست چون درسارو به کره ای خوندم.
    خونه هم. تو کره کلا خونه معنا نداره .ببشتر داشنجو هادتو تک اتاق زنرگی میکنن که ماهیلنه ببن 300 تا 500 دلاره .
    اسم استاد و باید بگی بپرسم خوب
    از جواب دادن به پیامهای خصوصی که بصورت عمومی‌ قابل مطرح شدن هستن معذورم( باور کنید اینجوری مفید تره )

من از بین رده 35 تا 100 ایمیل زدم کلا . از دانشگاه هایی مثل کرنل یا USC که خوب رنک خیلی خوبب دارم اکی گرفتم. تازه این درحالیه که معدل من اونقدرم بالا نیست چون درسارو به کره ای خوندم.
    خونه هم. تو کره کلا خونه معنا نداره .ببشتر داشنجو هادتو تک اتاق زنرگی میکنن که ماهیلنه ببن 300 تا 500 دلاره .
    اسم استاد و باید بگی بپرسم خوب
    رده ی 35 تا 100 که میشه زیر SNU!!! مثلاً کرنل دو رده پایین تر از SNU هست. البته میفههم اولویتت الان اینه که میخوای از کره بری. به هر حال برات آرزوی موفقیت میکنم.
    باشه اسم استاد رو هم میگم.
    نگفتی دانشکده برق SNU چند نفر ایرانی داره؟

Member sesoin آواتار ها
    رشته و دانشگاه

رده ی 35 تا 100 که میشه زیر SNU!!! مثلاً کرنل دو رده پایین تر از SNU هست. البته میفههم اولویتت الان اینه که میخوای از کره بری. به هر حال برات آرزوی موفقیت میکنم.
    باشه اسم استاد رو هم میگم.
    نگفتی دانشکده برق SNU چند نفر ایرانی داره؟
    هیییم شما بیا اینجا میفهمی چرا اینجا باینکه رنکش خوبه راحت دانشجو میگیره. من سرم سه تا استاد داشتن رقابت میکردن تقریبا .چون تو لب ها دانشجو خارجی مزیته .
    برق فکر کنم 3 نفر یا چهار نفر

هیییم شما بیا اینجا میفهمی چرا اینجا باینکه رنکش خوبه راحت دانشجو میگیره. من سرم سه تا استاد داشتن رقابت میکردن تقریبا .چون تو لب ها دانشجو خارجی مزیته .
    برق فکر کنم 3 نفر یا چهار نفر
    بله خوب مصلماً برای دانشگاه های هم رده آمریکا و کانادا یکم سخت تره به طبع.
    کره هم اخیراً خیلی داره سعی میکنه که جو دانشگاه هاش رو بین المللی کنه. به همین خاطر واسه دانشجوی خارجی امتیاز قائل میشه. اما این موضوع مختص کره نیست؛ چراکه بین المللی بودن دانشگاه یکی از معیارهای رتبه بندی دانشگاه ها هست.

سلام...من خیلی علاقه دارم که تو دانشگاه های کره ادامه تحصیل بدم....من لیسانس مهندسی بهداشت حرفه ای از دانشگاه شهید بهشتی رو امسال میگیرم...معدلم هم تا الان 17.80 هستش...یه مقاله ISI هم دارم...مدرک زبان ندارم اما زبانم خوبه و دارم خودمو برای آیلتس بالای 6 آماده میکنم...تاپیک 2 هم دارم...به نظر شما شانسی برای گرفتن فاند از دانشگاه های خوب کره رو دارم؟؟؟ بعدش این رشته به چه اسمی توی چه دانشگاه هایی یافت میشه؟؟

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

خوشی هاتون مستدام.

خانم Sessoin عزیز/ ممنون میشم بگید کدوم استادا واسه برق-مخابرات خوب هستن

سلام

ببخشید یه سوال داشتم

توی کره جنوبی فاند به دانشجو ارشد هم تعلق میگیره یا خیر ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)