صفحه 33 از 54 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

سلام
    من از دوستانی که کره دکترا خوندن میخاستم بپرسم که سیستم دکترا مثل ایران کورس داره یا مثل اروپا فقط پروژه هست؟
    و اینکه کدوم دانشگاه ها انگلیسی زبان هست؟
    سپاس فراوان

Junior Member

من قصد تحصیل در دکترای مدیریت بازرگانی در دانشگاه ملی سئول و یا دانشگاه کره هستم تو سایتشون نتونستم در مورد دکترا مطلبی پیدا کنم /دکترای رشته من ندارن؟/در صورت داشتن باید داخل سایت چی سرچ کنم؟

Junior Member

سلام بر همه هم رهان امیدوارم کسی بتونه راجب اینکه آیا شانسی دارم واسه دانشگاه ملی سئول یا نه نظری بده.

دانشگاه : لیسانس رازی کرمانشاه. فوق لیسانس علوم پزشکی زنجان
    معدل :
    لیسانیس: 16.16 فوق لیسانس 18.5
    رشته تحصیلی :
    روانشناسی بالینی
    تعداد مقالات :
    تا 2 ماه دیگر سه مقاله isi خواهم داشت چون تکمیل شدن و در مرحله ارسال هستن
    تعداد توصیه نامه:
    میتونم از سه استادم توصیه نامه بگیرم که با دو نفرشون کار کردم (قبلا هم توصیه نامه بهم دادن واسه جاهای دیگه)
    سابقه کار: یک سال
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    2 کتاب ترجمه کردم که زیرچاپ هستن.
    نمره زبان: در حد آیلتس 7 هستم
    مدرک زبان کره ای:-
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    فقط SNU
    اسکلارشیپ مد نظرتون :

نکته دیگه ای اگه هست:
    مشمول آیین نامه استعداد درخشان دانشگاه شدم و دانشگاه نامه رسمی در این باره میده در صورت لزوم (البته اگه به درد بخوره). مدرک بین المللی درمان انواع تروما رو هم دارم. مدرک بین المللی بافت تابلوفرش و فرش دستباف هم دارم. اگه بشه رو اینا حساب کرد البته......

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط chika نمایش پست ها
    سلام بر همه هم رهان امیدوارم کسی بتونه راجب اینکه آیا شانسی دارم واسه دانشگاه ملی سئول یا نه نظری بده.

دانشگاه : لیسانس رازی کرمانشاه. فوق لیسانس علوم پزشکی زنجان
    معدل :
    لیسانیس: 16.16 فوق لیسانس 18.5
    رشته تحصیلی :
    روانشناسی بالینی
    تعداد مقالات :
    تا 2 ماه دیگر سه مقاله isi خواهم داشت چون تکمیل شدن و در مرحله ارسال هستن
    تعداد توصیه نامه:
    میتونم از سه استادم توصیه نامه بگیرم که با دو نفرشون کار کردم (قبلا هم توصیه نامه بهم دادن واسه جاهای دیگه)
    سابقه کار: یک سال
    سابقه دریافت بورس :-
    تالیف و یا ترجمه کتاب :
    2 کتاب ترجمه کردم که زیرچاپ هستن.
    نمره زبان: در حد آیلتس 7 هستم
    مدرک زبان کره ای:-
    دانشگاه ها و رشته هایی که می خواهید ببینید شانستون براشون چقدر هست:
    فقط SNU
    اسکلارشیپ مد نظرتون :

نکته دیگه ای اگه هست:
    مشمول آیین نامه استعداد درخشان دانشگاه شدم و دانشگاه نامه رسمی در این باره میده در صورت لزوم (البته اگه به درد بخوره). مدرک بین المللی درمان انواع تروما رو هم دارم. مدرک بین المللی بافت تابلوفرش و فرش دستباف هم دارم. اگه بشه رو اینا حساب کرد البته......
    دانشگاه ملی سئول که خیلیا میخوان اونجا درس بخونن -از بیشتر کشورهای دنیا
    بنظرم شانس دارین //نمراتتون خوبه//البته بستگی داره به اینکه همزمان با شما چه دانشجوهایی اقدام میکنن(رزومه های قویتر و ...) // به دانشگاههای دیگه ی کره هم فک کنین// و شاید حتی کشورهای دیگه..... همیشه امیدوار باشین... بالاخره از یه جایی پذیرش میگیرین
    مدرک فرش رو نمیدونم چطور ربطش بدم به روانشناسی!!!!!!!!! خودتون هم اشاره کردین
    ویرایش توسط a747asma : November 6th, 2015 در ساعت 07:39 PM

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط famak نمایش پست ها
    من قصد تحصیل در دکترای مدیریت بازرگانی در دانشگاه ملی سئول و یا دانشگاه کره هستم تو سایتشون نتونستم در مورد دکترا مطلبی پیدا کنم /دکترای رشته من ندارن؟/در صورت داشتن باید داخل سایت چی سرچ کنم؟
    من واسه دانشگاه ملی سئول رو نگا کردم/// business administration رو زدم// تو قسمت graduate requirements رو نگا کردم در مورد دوره های دکترا هم نوشته شده پس این دوره رو دارن// لینک

سلام
    برای لیسانس اگر بخوای از کره بورس بگیری چه شرایطی میخواد؟
    این رزومه شانسی داره؟ دانشگاه ملی سئولم نمیخوام یه دانشگاه رنک پایین تر رنک دانشگاه برام مهم نیست اصلا برام مهم نیست فقط فاند مهمه همین اونم فولش
    معدل دیپلم: 18.82
    2 عدد مقاله داخلی راجع به نانو
    1 سال تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان های خارجه
    معلم خصوصی دروسی نظیر شیمی و زبان انگلیسی و ریاضی ( همشون دوره دبیرستان) بودم
    مدال برنز و طلای مسابفات شطرنج منتهی نه در سطح کشوری
    مصاحبه با رادیو رجع به پژوهش هام
    1 عدد ریکام از استاد راهنمام
    مقاله هام در 2تا جشنواره هم مقام آوردن تو یکیشون از 100 تا طرح 25ام شدم تو یکیشونم اول شدم
    کلا به مدت 1 سال سابقه کارای پژوهشی دارم دیگه
    برای فاند از یکی از دانشگاه های کره شانسی دارم؟ من رشته مهندسی شیمی رو میخوام ادامه بدم یا مهندسی محیط زیست ( یکی از مقاله هام راجب محیط زیسته) با یه استاد مکاتبه کنم فاند میتونم بگیرم؟ استادا شخصا به لیسانس فاند میدن عاخه؟
    ممنونم

Junior Member

ممنونم جواب دادین. از این نظر گفتم که تا جایی که اطلاع دارم هر نوع مهارت تو رزومه اثر مثبت داره چه ورزشی چه هنری و نیازی نیست با رشته مرتبط باشه

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط chika نمایش پست ها
    ممنونم جواب دادین. از این نظر گفتم که تا جایی که اطلاع دارم هر نوع مهارت تو رزومه اثر مثبت داره چه ورزشی چه هنری و نیازی نیست با رشته مرتبط باشه
    نظرمو گفتم البته ها//خودم هم میخوام درسم تموم شد اقدام کنم/// خواهش میکنم
    اونکه بلی تو رزومه میشه نوشت... درست میفرمایید

رشته و دانشگاه
    EE

نقل قول نوشته اصلی توسط parniangh نمایش پست ها
    سلام
    برای لیسانس اگر بخوای از کره بورس بگیری چه شرایطی میخواد؟
    این رزومه شانسی داره؟ دانشگاه ملی سئولم نمیخوام یه دانشگاه رنک پایین تر رنک دانشگاه برام مهم نیست اصلا برام مهم نیست فقط فاند مهمه همین اونم فولش
    معدل دیپلم: 18.82
    2 عدد مقاله داخلی راجع به نانو
    1 سال تدریس زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان های خارجه
    معلم خصوصی دروسی نظیر شیمی و زبان انگلیسی و ریاضی ( همشون دوره دبیرستان) بودم
    مدال برنز و طلای مسابفات شطرنج منتهی نه در سطح کشوری
    مصاحبه با رادیو رجع به پژوهش هام
    1 عدد ریکام از استاد راهنمام
    مقاله هام در 2تا جشنواره هم مقام آوردن تو یکیشون از 100 تا طرح 25ام شدم تو یکیشونم اول شدم
    کلا به مدت 1 سال سابقه کارای پژوهشی دارم دیگه
    برای فاند از یکی از دانشگاه های کره شانسی دارم؟ من رشته مهندسی شیمی رو میخوام ادامه بدم یا مهندسی محیط زیست ( یکی از مقاله هام راجب محیط زیسته) با یه استاد مکاتبه کنم فاند میتونم بگیرم؟ استادا شخصا به لیسانس فاند میدن عاخه؟
    ممنونم
    فک کنم واسه لیسانس بورسیه دولت کره جنوبی رو پیگیری کنیدبهتر باشه// واسه ارشد که یک مقدار سخت فاند میدن استادا... لیسانس روهم نمیدونم والله //بازم ایمیل اساتید رو پیدا کنین و ازشون جویا بشید ///البته کار نشد نداره امیدوار باشید...و همچنین فک کنم معدل اوناییکه تونستن این بورس کره رو بگیرن بالاتر بود...بازم بررسی کنید//البته اگه بتونید این بورس رو بگیرید باید یک سال زبان کره ای بخونید بعدا درساتون شرو میشه و به زبان کره ای هستش
    اینجا و اینجا رو با دقت بخونید/// لینک سایت برای بورس دولت کره جنوبی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط a747asma نمایش پست ها
    من واسه دانشگاه ملی سئول رو نگا کردم/// business administration رو زدم// تو قسمت graduate requirements رو نگا کردم در مورد دوره های دکترا هم نوشته شده پس این دوره رو دارن// لینک
    ممنون
    این دانشگاه تو خیلی رشته ها دکترا داره من نتونستم دکترای مدیریت بازرگانی ببینم.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)