صفحه 37 از 54 نخستنخست ... 272829303132333435363738394041424344454647 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 361 تا 370 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

Junior Member a747asma آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    EE

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط drmoris نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز، خیلی ممنون بابته راهنمایتون، ساله نو رو هم بهتون پیشاپیش تبریک میگم
    یه سواله دیگه داشتم، لطف میکنید اگه اینم جواب بدید
    چقدر تقریبا شانس گرفتن فاند تو مقطع ارشد دارم؟ چون شنیدم و خوندم که برای ارشد خیلی سخت فاند میدن، اگه شانسم خوبه که رو زبان و مقاله کار کنم وگرنه که بشینم فقط برا کنکور بخونم.
    بنظرم شانس زیاد دارید/// البته از دید من// ولی این بستگی به استاد و بودجه و دانشگاه داره که بگن فاند میدیم یا نه یا اگه میدیم چه قدر
    من خودم هم میخوام اقدام کنم واسه ارشد اگه بشه
    باید تلاش کنیم بالاخره دیگه

Junior Member

سلام.سال نو مبارک.
    من واقعا به کمک و راهنماییتون احتیاج دارم. من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه دارم و تصمیم داشتم فرانسه ادامه تحصیل بدم اما بنا بدلایلی کره رو انتخاب کردم برای ارشد. اما واقعا نمیدونم چه رشته ای میتونم بخونم اونجا با توجه به لیسانسم.قصد تغییر رشته دارم و اینده شغلی و درامد رشته خیلی برام‌مهمه. ضمن اینکه بورسیه که حتما و فاند هم ترررررررجیحاااا میخوام.لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

Junior Member

دوستان عزیز میشه لطفا راهنماییم کنید؟ یکی از گزینه های مدنظر خودم مدیریته اما نمیدونم امکان اخذ بورس و فاند هست براش یا نه،ممنون میشم اگه کمکم کنید برای انتخاب رشته

Junior Member

دوستان عزیز کسی منو راهنمایی نمیکنه؟ بین مدیریت و بیوتکنولوژی کدوم اینده شغلی بهتری دارن؟ برای کدوم‌میشه بورس و فاند گرفت؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahar4501 نمایش پست ها
    سلام.سال نو مبارک.
    من واقعا به کمک و راهنماییتون احتیاج دارم. من لیسانس زبان و ادبیات فرانسه دارم و تصمیم داشتم فرانسه ادامه تحصیل بدم اما بنا بدلایلی کره رو انتخاب کردم برای ارشد. اما واقعا نمیدونم چه رشته ای میتونم بخونم اونجا با توجه به لیسانسم.قصد تغییر رشته دارم و اینده شغلی و درامد رشته خیلی برام‌مهمه. ضمن اینکه بورسیه که حتما و فاند هم ترررررررجیحاااا میخوام.لطفا راهنماییم کنید ممنون میشم

سلام!
    به نظر من به خاطر تغییر رشتتون احتمال گرفتن بورسیه براتون خیلی پایین میاد مگه اینکه رزومه عالی داشته باشید. اما فاند رو من فکر میکردم به رشته های فنی و غیره میدن که کار دانشجو برای استاد سود داشته باشه. البته اینا نظرات منه، خیلی مطمئن همه نیستم.

Junior Member

بورس کارشناسی ارشدی که دولت کره جنوبی میده، نوشته که:
    the overall grades must be no less than 80% out of 100%
    الان یعنی با 10 درسی رو پاس شده باشیم نمیتونیم شرکت کنیم؟ آخه اینم شد شرط؟ :|

سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس نرم افزار دارم از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.80
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) پیام نور 16.30
    3تا کتاب دارم
    3تا مقاله آی اس آی با اینپکت صفر
    25تا کقاله کنفرانس منطقه ای،ملی و بین المللی داخلی دارم
    داور کنفرانس ملی بودم
    داور کنفرانس بین المللی بودم
    مدرک ممیزی ایزو9001:2008 رو دارم
    6تا کتاب برای دیگران نوشتم(4تاش تدریس میشه)
    حدود 25تا پروپوزال برای دیگران نوشتم
    حدود 12تا پایان نامه ارشد(از دانشگاه تهران تا آزاد و پیام نور) برای دیگران نوشتم
    3تا پروپوزال دکترا
    2تا پایان نامه دکترا هم نوشتم
    مدرک زبان ندارم ولی حدود آیلتس 6.5 هستم
    سن =26سال
    میخواستم بدونم احتمال پذیرش و گرفتن بورسیه دکترا مدیریت برای من چقدره؟؟ مخصوصا بورس چون واقعا برای من مهمه
    میخواستم راهنماییم کنید.با تشکر

نقل قول نوشته اصلی توسط mostafaghad نمایش پست ها
    سلام
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    من لیسانس نرم افزار دارم از یه دانشگاه غیر انتفاعی با معدل 13.80
    کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(EMBA) پیام نور 16.30
    3تا کتاب دارم
    3تا مقاله آی اس آی با اینپکت صفر
    25تا کقاله کنفرانس منطقه ای،ملی و بین المللی داخلی دارم
    داور کنفرانس ملی بودم
    داور کنفرانس بین المللی بودم
    مدرک ممیزی ایزو9001:2008 رو دارم
    6تا کتاب برای دیگران نوشتم(4تاش تدریس میشه)
    حدود 25تا پروپوزال برای دیگران نوشتم
    حدود 12تا پایان نامه ارشد(از دانشگاه تهران تا آزاد و پیام نور) برای دیگران نوشتم
    3تا پروپوزال دکترا
    2تا پایان نامه دکترا هم نوشتم
    مدرک زبان ندارم ولی حدود آیلتس 6.5 هستم
    سن =26سال
    میخواستم بدونم احتمال پذیرش و گرفتن بورسیه دکترا مدیریت برای من چقدره؟؟ مخصوصا بورس چون واقعا برای من مهمه
    میخواستم راهنماییم کنید.با تشکر
    دوست عزیز شما که اینقدر کمر همت بستید به تقویت رزومه تون، بهتون پیشنهاد میکنم به همین ترتیب هم خودتون اقدام کنید برای مکاتبه کردن با استادا چون من نمیخوام ناامیدتون کنم.
    اما در مورد بورسیه چیزی که میدونم این هست که معدلتون مهمه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

سلام دوستان
    من به چند تا از اساتید دانشگاه های کره جنوبی ایمیل زدم یکی شون بلافاصله جواب داد، خیلی تحویلم گرفت و کلی راهنمایی کرد که برای اپلای چه کارایی کنم، حتی منو با پست داکش که ایشون هم ایرانی هستن لینک کرده که ازش کمک و راهنمایی بخام، پست داک هم بهم گفته که این استاد صد در صد میخادت که اینطور تحویل گرفته! حالا سوال من اینه در ایمیل دم به استاد چی بفرستم با توجه به اینکه مبلغ فاند رومیخام بدونم، چجوری بنویسم که بد نباشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سریع باید جواب بدم

Banned

مگه کره واسه ارشد هم فاند میده؟!
    بعدش تحصیل به زبان انگلیسی هست؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)