صفحه 38 از 54 نخستنخست ... 282930313233343536373839404142434445464748 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 371 تا 380 , از مجموع 540

موضوع: تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

پیش فرض پاسخ : تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد و دکترا در کره جنوبی و مسائل مرتبط

نقل قول نوشته اصلی توسط susy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من به چند تا از اساتید دانشگاه های کره جنوبی ایمیل زدم یکی شون بلافاصله جواب داد، خیلی تحویلم گرفت و کلی راهنمایی کرد که برای اپلای چه کارایی کنم، حتی منو با پست داکش که ایشون هم ایرانی هستن لینک کرده که ازش کمک و راهنمایی بخام، پست داک هم بهم گفته که این استاد صد در صد میخادت که اینطور تحویل گرفته! حالا سوال من اینه در ایمیل دم به استاد چی بفرستم با توجه به اینکه مبلغ فاند رومیخام بدونم، چجوری بنویسم که بد نباشه؟
    ممنون میشم راهنمایی کنید
    سریع باید جواب بدم
    به نظر من شما بگو دارم کارای اپلای رو طی میکنم و پیگیر هستم. از طرفی میخوام بدونم امکان ساپورت مالی برام وجود داره و اینکه چجوریه.
    از دانشجوی ایرانیش هم میتونی بپرسی که نرم استاد اونجا چیه و چقدر میتونی انتظار داشته باشی.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس فیزیک_ تربیت مدرس تهران

مرسی از پاسخگوییتون دوست عزیز
    ایمیل زدم به استاد و گفتم که برای ترم بهار 2017 اقدام به اپلای خواهم کرد و ماه بعد هم تافل میدم و تمام تلاشمو میکنم که مشمول اسکلار شیپ باشم. ازش تشکر کردم
    بلافاصله جواب داده و گفته :
    Dear Behnaz,

I will be wishing you a good luck for your admission in Yonsei.
    Let us keep in touch

Best regards
    حالا به نظرتون چطوری ارتباط باهاش حفظ کنم؟
    با توجه به اینکه دانشجوی ایرانی هم بهم گفت فعلا از فاند حرف نزن و چند وقت قبل از اینکه بخای اقدام به اپلای کنی راجع به رقم فاند چک و چونه بزن؟

Junior Member

سلام دوستان.برای ارشد هزینه دانشگاه ها چطوره؟احتمال گرفتن کمک هزینه هست؟
    دد لاین ترم بعد کی هستش؟
    معدل 16.79 کارشناسی بیوالکتریک آزاد خمینیشهر هستم .زبان حداقل 6.5 هستم.مقاله هم امکانش هست تموم کنم تا زمان اپلای .

ApplyAbroad Senior Veteran

ایمیل زدم به استاد و گفتم که برای ترم بهار 2017 اقدام به اپلای خواهم کرد و ماه بعد هم تافل میدم و تمام تلاشمو میکنم که مشمول اسکلار شیپ باشم. ازش تشکر کردم
    Dear Behnaz,

Let us keep in touch

Best regards
    با توجه به اینکه دانشجوی ایرانی هم بهم گفت فعلا از فاند حرف نزن و چند وقت قبل از اینکه بخای اقدام به اپلای کنی راجع به رقم فاند چک و چونه بزن؟
    بلی. برای ترم بهار 2017 خیلی مونده. فعلا برای پاییز 2016 که شروعش از سپتامبر هست اپلای می کنن. دانشگاه Yonsei هم دانشگاه خوبی هست اینجا ولی حتما KAIST رو هم در نظر بگیرید.

نقل قول نوشته اصلی توسط fnadere نمایش پست ها
    سلام دوستان.برای ارشد هزینه دانشگاه ها چطوره؟احتمال گرفتن کمک هزینه هست؟
    دد لاین ترم بعد کی هستش؟
    معدل 16.79 کارشناسی بیوالکتریک آزاد خمینیشهر هستم .زبان حداقل 6.5 هستم.مقاله هم امکانش هست تموم کنم تا زمان اپلای .
    برای بورسیه حتما استاد پیدا بکنید، گرچه مستقیم هم اپلای می تونید بکنید اما بیشتر دانشگاه استاد محور هست. برای KAIST تا 8 روز دیگه وقت دارین اپلای کنین. فایل راهنما رو اتچ کردم.
    موفق باشید
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

نقل قول نوشته اصلی توسط maze نمایش پست ها
    مگه کره واسه ارشد هم فاند میده؟!
    بعدش تحصیل به زبان انگلیسی هست؟
    اگه بتونید استاد پیدا بکنید بلی. ولی مقدارش کمه. ببینید در کل مقدار فاند چه برای ارشد و دکترا خیلی کم هست و کره کشور گرانی هست و نمیشه پولی رو ذخیره کرد.
    انگلیسی هم بستگی داره بعضی از کلاس ها کامل انگلیسی بعضی ها نصفه و نیمه. ولی برای KAIST لیست کلاس های انگلیسی رو برای رشتتون می زنن که می تونین بردارین. برای بقیه دانشگاه ها همین طور باید باشه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    بلی. برای ترم بهار 2017 خیلی مونده. فعلا برای پاییز 2016 که شروعش از سپتامبر هست اپلای می کنن. دانشگاه Yonsei هم دانشگاه خوبی هست اینجا ولی حتما KAIST رو هم در نظر بگیرید.
    خیلی ممنون از پاسخ تون
    KAIST رو امتحان كردم ولي استاد هنوز جواب ایمیل نداده

استاد yonsei خیلی سریع جوابمو داد و خیلی مشتاق بود، ددلاین ترم پاییز yonsei گذشته بنابراین برای بهار باید اقدام کنم!
    سوالم اینه که میشه رو حرف استاد کره ای حساب کرد؟ خیلی تحویلم گرفت و 100% اکی بود!
    یه چیزایی شنیدم از فرهنگ کره، میگن مردمش از نظر رفتارای اجتماعی خیلی فرق دارن با ما، واقعا اینطوره؟
    زندگی اونجا خیلی سخته؟آیا؟

خیلی ممنون از پاسخ تون
    KAIST رو امتحان كردم ولي استاد هنوز جواب ایمیل نداده

استاد yonsei خیلی سریع جوابمو داد و خیلی مشتاق بود، ددلاین ترم پاییز yonsei گذشته بنابراین برای بهار باید اقدام کنم!
    سوالم اینه که میشه رو حرف استاد کره ای حساب کرد؟ خیلی تحویلم گرفت و 100% اکی بود!
    یه چیزایی شنیدم از فرهنگ کره، میگن مردمش از نظر رفتارای اجتماعی خیلی فرق دارن با ما، واقعا اینطوره؟
    زندگی اونجا خیلی سخته؟آیا؟
    برای ترم بهار اشکالی نداره پیگیر باشین از KAIST و بعد از چند هفته دوباره ایمیل بزنید. اگر بهتون جواب مثبت داده بله می تونین پیگیر باشین و به نتیجه برسید.
    در مورد زندگی لطفا در تاپیک مرتبط سوال بفرمایید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    برای ترم بهار اشکالی نداره پیگیر باشین از KAIST و بعد از چند هفته دوباره ایمیل بزنید. اگر بهتون جواب مثبت داده بله می تونین پیگیر باشین و به نتیجه برسید.
    در مورد زندگی لطفا در تاپیک مرتبط سوال بفرمایید.

خیلی ممنون دوست عزیز، واقعا ممنون که وقت میزارین برای پاسخگویی
    بابت سوالم نامرتبطم عذرخواهی میکنم، در تاپیک مربوطه تکرار کردم سوالم رو

Dear Behnaz,

Let us keep in touch

Best regards
    میتونید از مقاله هاش مطالعه کنید و بعد یه مدت ایمیل بزنید بگید من فلان مقالت رو خوندم و خوشم اومده موضوعش و ازین حرفا!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)